Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

 [rofl] pa naravno da je zbog licne zarade otvoren forum jbt kako bi inace kupio sve ove silne motore?
sigurno ne tako sto radim dva posla vec godinu dana a zamisli jos posle ta dva posla da sljakam i privatno pa donosim 3 plate?
ko ce bre da se drka sa time kad se vise zaradjuje na banerima kojih je forum prepun :D
gasa je toliko zaradio da je se povukao i otisao u penziju  [rofl]

Vlajko

#3821
Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 21:16
Ajes malo sutra vlas je vlas moze da nas izbrise gumicom  [flashing]

I ¹ta æe onda.. sam da se igra ako nas sve pobri¹e?

Nije poenta u brisanju, preme¹tanju i modifikovannju postova.. nego da jedni druge teramo da budemo bolji ljudi.. i da se nesuglasice ako je moguæe civilizovano izglade..  [bejzbolka] toliko se razlikujemo da ne mo¾emo da se sla¾emo u svemu..ali osnovnu kulturu i kuæno vaspitanje bi svako trebao da ima.. osim oni koji ga nemaju..  ;D

To sa minusima je ¹kakljiva stvar zbog onoga ko mo¾e da vidi ko ih je kome dao.. inaèe kao pedago¹ka mera je odlièan delimièno.. ja stvarno jako retko udaram iste.. verovatno i to mo¾e da se vidi.. ko je kome koliko smestio èega.. a sve to vidi na¹e veliko oko.. pa sad balasira izmeðu svih tih ludaka..
A kad popizdi ima da bude gori i od Jasminka i Pabla izajedno.. :P  ¹alim se malo, a malo i ne.. ali svakako odajem priznanje ¹to nemamo banere.. siguran sam da Uff voli pare, ali eto nije sve u parama..inaèe bi iskakle ovde gole ¾ene i trista pozovi me i kupi me ba zezalica..

Jedino ¹to sam èuo da se mogu nabaviti na crno pljusevi i minusovi.. eto odakjle mu pare  [srednjiprst]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Panco.KV

Sada me je Pit zvao i kazao da ga je UFF banovao sa svim da ne moze da se loguje ni da gleda forum.UFFe nista licno ali nije mogao da ti nista kaze a nadrkavao si ga da te vuce za kurac po Moravi iako si komentarisao nase postove ili ti vec kako...sada si ispao stvarno nemam reci.
Ako ti je to resenje do kurca ljudskost.

clutch&brake

Koji sam ja dingospo ustvari
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2013, 21:46
[rofl] pa naravno da je zbog licne zarade otvoren forum jbt kako bi inace kupio sve ove silne motore?
sigurno ne tako sto radim dva posla vec godinu dana a zamisli jos posle ta dva posla da sljakam i privatno pa donosim 3 plate?
ko ce bre da se drka sa time kad se vise zaradjuje na banerima kojih je forum prepun :D
gasa je toliko zaradio da je se povukao i otisao u penziju  [rofl]
Ja ovo pricam duze vreme i niko mi nije verovao  [neampojma]

WOLVERINE

#3825
Citat: Vlajko poslato 05 Decembar, 2013, 21:47

I ¹ta æe onda.. sam da se igra ako nas sve pobri¹e?

Nije poenta u brisanju, preme¹tanju i modifikovannju postova.. nego da jedni druge teramo da budemo bolji ljudi.. i da se nesuglasice ako je moguæe civilizovano izglade..  [bejzbolka] toliko se razlikujemo da ne mo¾emo da se sla¾emo u svemu..ali osnovnu kulturu i kuæno vaspitanje bi svako trebao da ima.. osim oni koji ga nemaju..  ;D

To sa minusima je ¹kakljiva stvar zbog onoga ko mo¾e da vidi ko ih je kome dao.. inaèe kao pedago¹ka mera je odlièan delimièno.. ja stvarno jako retko udaram iste.. verovatno i to mo¾e da se vidi.. ko je kome koliko smestio èega.. a sve to vidi na¹e veliko oko.. pa sad balasira izmeðu svih tih ludaka..
A kad popizdi ima da bude gori i od Jasminka i Pabla izajedno.. :P  ¹alim se malo, a malo i ne.. ali svakako odajem priznanje ¹to nemamo banere.. siguran sam da Uff voli pare, ali eto nije sve u parama..inaèe bi iskakle ovde gole ¾ene i trista pozovi me i kupi me ba zezalica..

Jedino ¹to sam èuo da se mogu nabaviti na crno pljusevi i minusovi.. eto odakjle mu pare  [srednjiprst]


Pazi kad u nekim stvarima si upravu.....  a u nekima gresis do jaja.... sve u svemu vaspitanje se stice u kuci a sa etikom i moralom se radjas.... to je genetski zapisano ili nije.... u pojedinim slucajevima i kod pojedinaca sa foruma toga nema..... posto ih licno poznajem ili sam ih poznavao......  nebitno to je njihova stvar i svako svoje dupe cese sam......  

sto se tice pluseva i minusa....  treba da ih bude.......  ali jbg kako to ide kod nas monogi zloupotrebe.....  plus ili minus bez citanja postova.......  jedino sta je lose.... to su dupli nalozi.... a ima ih........  ja naprimer znam 90% ljudi sa ovog foruma ali bi jako voleo da upoznam ko je iza nika motomanijak.....  

Sto se tice banera........  greska....  treba ih staviti.....  ovo ipak postaje ozbiljan biznis i zasto davati pare iz svog dzepa za nas 50 koji stalno lupetamo na forumu sem ako iza toga nema nekih licnih interesa......  a i nama bi bilo lakse posto bi to uglavnom bili baneri vezani za dva tocka... logicno........


aj dalje

zmiya

Evo inspektor Uff æe da ispita ko je taj Motomanijak..

Che

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2013, 20:10
@ che tvoj motor sigurno nije legalan jer ti to ne pise pored njega  [rofl]

Pusti ti to, sto je sugurno sigurno.
Bolje da pise nego da neko razmislja da li he ili nije ;)

WOLVERINE

Citat: Che poslato 05 Decembar, 2013, 22:49

Pusti ti to, sto je sugurno sigurno.
Bolje da pise nego da neko razmislja da li he ili nije ;)

Ikusno matori iskusno.....  [dobarpost]  [cheers] [cheers]

Panco.KV

Citat: Che poslato 05 Decembar, 2013, 22:49
Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2013, 20:10
@ che tvoj motor sigurno nije legalan jer ti to ne pise pored njega  [rofl]

Pusti ti to, sto je sugurno sigurno.
Bolje da pise nego da neko razmislja da li he ili nije ;)
[dobarpost] [cheers] [thumb_up]

UFF

Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 21:56
Sada me je Pit zvao i kazao da ga je UFF banovao sa svim da ne moze da se loguje ni da gleda forum.UFFe nista licno ali nije mogao da ti nista kaze a nadrkavao si ga da te vuce za kurac po Moravi iako si komentarisao nase postove ili ti vec kako...sada si ispao stvarno nemam reci.
Ako ti je to resenje do kurca ljudskost.

a jel plakao dok ti se zalio? 

mene isto zvao i pretio mi kao po obicaju [zena]

nisam ja njega nadrkavao vec tebi na njegove postove odgovarao koje si ti poceo da iznosis u njegovo ime i da kuvas corbu pa si posle mirotvorac po obicaju, kao i sa njanjom sto je bio slucaj
ne treba brate nikog da branis samo nemoj nista ni da zapocinjes molim te nit ispred ili iza nekog da stojis osim svog imena i svojih dela

i ne mogu da banujem nekog ko je vec banovan ali zato mogu da mu ukinem mogucnost ocenjivanja dok nije ucesnik na forumu  [hello]
a da ga cita moze svako bio registrovan ili ne

Panco.KV

#3831
UFFe nemoj da se cudis sto te mnogi mrze i sto te pljuju,sto nece da piju pivo sa tobom,da se voze ITD,jel kako radis tako ti se vrati.
A ti budi frajer...musko pa makar i tolicki da stojis kad se nekad vidis sa njim licem u lice a ne da pretis murijom.Ti si uzivo sasvim drugi covek nego ovako.I jos nesto ZAMOLIO bih te da me vise ne komentarises po pitanju Njanje i mene jel ako otvorim usta sta si sve srao o drugima nece da ti valja.
Nemam vise sta da pricam rekoh sta sam imao.

Lazic

Prvi sneg, prvi sneg, pokrio je breg, a mi odma' u iber...:o

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

con3

Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 21:56
Sada me je Pit zvao i kazao da ga je UFF banovao sa svim da ne moze da se loguje ni da gleda forum.UFFe nista licno ali nije mogao da ti nista kaze a nadrkavao si ga da te vuce za kurac po Moravi iako si komentarisao nase postove ili ti vec kako...sada si ispao stvarno nemam reci.
Ako ti je to resenje do kurca ljudskost.
NIje to do Uff-a to se i meni desavalo nisam mogao da udjem na forum izbacivalo "Internal server error"

Lazic


Panco.KV

Laku noc svima dobronamernima


Lazic

Citat: Dzordz KTM poslato 06 Decembar, 2013, 01:21
Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2013, 23:14
Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 21:56
Sada me je Pit zvao i kazao da ga je UFF banovao sa svim da ne moze da se loguje ni da gleda forum.UFFe nista licno ali nije mogao da ti nista kaze a nadrkavao si ga da te vuce za kurac po Moravi iako si komentarisao nase postove ili ti vec kako...sada si ispao stvarno nemam reci.
Ako ti je to resenje do kurca ljudskost.

a jel plakao dok ti se zalio? 

mene isto zvao i pretio mi kao po obicaju [zena]

nisam ja njega nadrkavao vec tebi na njegove postove odgovarao koje si ti poceo da iznosis u njegovo ime i da kuvas corbu pa si posle mirotvorac po obicaju, kao i sa njanjom sto je bio slucaj
ne treba brate nikog da branis samo nemoj nista ni da zapocinjes molim te nit ispred ili iza nekog da stojis osim svog imena i svojih dela

i ne mogu da banujem nekog ko je vec banovan ali zato mogu da mu ukinem mogucnost ocenjivanja dok nije ucesnik na forumu  [hello]
a da ga cita moze svako bio registrovan ili ne


   Pickice jedna mala pa vise puta si bio kod mene u Nisu uvek si bio maksimalno ispostovan...cak sam dva puta iso da ti gledam nekli bmw krseni seronjo jedan mali.Jednom i samo jednom sam te pitao da mi nesto zavrsis u BG TIPA DA PODIGNES NEKU DOKUMENTACIJU IZ BOLNICE ZA BOlESNOG TASTA I NARAVNO DA SI ME ODJEBO NA KECA....naravno dobri Lazic mi je to zavrsio ,iscimao se i poslao mi u Nis.
     Sto se mene tice sa forumom sam zavrsio sbog tebe seronjo jedan mali i ne bi  otvarao nalog da malo malo pa  me ne uzimas u usta poserem ti se u ista lazljiva i sujetna .
     Znaci ne uzimaj me vise u usta i ne olajavaj me po forumu govno jedno smrdljivo u posrano i NEMA ME VISE  u protivnom uvek cu da otvorim nalog i demantujem te lazovcino jedna POKVARENA.
    I NE LAZI DA SAM TI PRETIO NA PORUCI SAM TI REKO DA SI SISA I STOJIM IZA TOGA.E DA I POVUCES ME ZA KURAC.
                                                                                                                                                                                                     P I T
Vidi nova tastatura...:D

Mi¹ko koji te je bre andrak, i tebe zima pritisla, ne nerviraj se oko gluposti, ljubi te brat...:-*

Lazic

O tome ti prièam, koga boli kurac ¹ta je ko rekao za koga...:o Veruj mi ni¹ta nisam primetio, jer mi ¹i¹te jajca za pisanje na neèemu ¹to æe prva sledeæa energetska kriza da uni¹ti zauvek...:D