Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Uro¹ ozbiljan...:o  [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Panco.KV

Deluje a i u Moto Zajednici je tamo ima disciplina  [ljubav]

Lazic


UFF

pa da nije ocenjivao ono u cenu ne ucestvuje ne bi ga ni pominjao ali tu je advokat pa ne mora on da bude
i nisam ga ja banovao, banovao se sam po ko zna koji put

a ovo nije facebook pa da postoji samo like dugme ;)
admin robot voli minuse - pogotovo kad neko skupi 10 razlicitih na isti post

Panco.KV

Pa zasta sluze advokati nego da odgovore u i bez prisustva ostecenog.
A etika i moral su naruseni objavom ko je dao minus sa tvoje strane kao vlasnika foruma.
S Postovan.
Advokat Ostecenog.

UFF

Sva prava na etiku i moral je izgubio onog trenutka kad je prekrsio pravila foruma  :-*
ajmo dalje sa offovanjem

Panco.KV

Tako je UFFE on je nemoralan i obicna baraba ,nevaspitana ali si ga najebo na prolece na na kupanju u ladnu moravu. Ja bih bezooo

Panco.KV


krsta63

Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 20:43
Tako je UFFE on je nemoralan i obicna baraba ,nevaspitana ali si ga najebo na prolece na na kupanju u ladnu moravu. Ja bih bezooo
E, e, e, nemoj tako. Bas zato sto je moralan, covek od reci, samponirace ga u ladnu moravu zbog opklade ( ko izgubi trku...kupanje u Moravu ) a ne zbog nekih minuseva.

Panco.KV

#3809
KOOO PIT moralan jes kurac on je baraba samo takva i verujem da to nece da uradi ...da krene na UFFa  HMMMM UFF decko vezba spreman a Pit ciciste obicno.A i sa cim da se trka kad mu motor nije uredu sjebo radilicu il sta vec.

UFF

Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 20:43
Tako je UFFE on je nemoralan i obicna baraba ,nevaspitana ali si ga najebo na prolece na na kupanju u ladnu moravu. Ja bih bezooo

eto meni kazes da nekog pominjem a ti vredjas coveka
za malo pa za ban

a sto se tice morave moz samo da me povuce za patku :D
evo sav sam se usro tresem se od straha

javio se i drugi advokat  [yahoo] zurka moze da pocne

i on sme da se bije i da se trka samo sa slabijima ne primajte se bre  [rofl]

UFF

Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 20:43
Tako je UFFE on je nemoralan i obicna baraba ,nevaspitana ali si ga najebo na prolece na na kupanju u ladnu moravu. Ja bih bezooo

eto meni kazes da nekog pominjem a ti vredjas coveka
za malo pa za ban

a sto se tice morave moz samo da me povuce za patku :D
evo sav sam se usro tresem se od straha

javio se i drugi advokat  [yahoo] zurka moze da pocne

i on sme da se bije i da se trka samo sa slabijima ne primajte se bre  [rofl]

Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 20:56
KOOO PIT moralan jes kurac on je baraba samo takva i verujem da to nece da uradi ...da krene na UFFa  HMMMM UFF decko vezba spreman a Pit ciciste obicno.A i sa cim da se trka kad mu moitor nije uredu.

eto opet ti vredjas a posle ces da me pitas sto si banovan i da kacis hobite na fb i napusavas beogradjane ccc

i kako mu bre motor nije uredu kad tdm ne moze da se pokvari?  [rofl]

Panco.KV

Eto sad ne valjam ni kad te branim eejjjj te se vi malo sami vidim ja da ce da bude kraul i prsno.

krsta63

Sto mi se svidja anarhija, jebes demokraciju

Panco.KV

(kacis hobite na fb i napusavas beogradjane)
Pa to ja nisam izmislio nego cuo od onog ko te tako zove iza ledja a i sta ja kacim na mom profilu moja stvar a i Beogradjani znaju sta je bila poenta Beogradjana i Rajka. :-*

Panco.KV

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2013, 20:58
Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 20:43
Tako je UFFE on je nemoralan i obicna baraba ,nevaspitana ali si ga najebo na prolece na na kupanju u ladnu moravu. Ja bih bezooo

eto meni kazes da nekog pominjem a ti vredjas coveka
za malo pa za ban

a sto se tice morave moz samo da me povuce za patku :D
evo sav sam se usro tresem se od straha

javio se i drugi advokat  [yahoo] zurka moze da pocne

i on sme da se bije i da se trka samo sa slabijima ne primajte se bre  [rofl]

Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 20:56
KOOO PIT moralan jes kurac on je baraba samo takva i verujem da to nece da uradi ...da krene na UFFa  HMMMM UFF decko vezba spreman a Pit ciciste obicno.A i sa cim da se trka kad mu moitor nije uredu.

eto opet ti vredjas a posle ces da me pitas sto si banovan i da kacis hobite na fb i napusavas beogradjane ccc

i kako mu bre motor nije uredu kad tdm ne moze da se pokvari?  [rofl]
Ti CB1000r upeglan vozio odlican a on raspali Tdm900 kladi se UFFe ko ga jebe

Vlajko

Ko æe sve ovde da bude jeben?  [rofl]

Ipak ljudi èine forum.. a ne vlasnik  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Panco.KV

Ajes malo sutra vlas je vlas moze da nas izbrise gumicom  [flashing]

WOLVERINE

Citat: Vlajko poslato 05 Decembar, 2013, 21:14
Ko æe sve ovde da bude jeben?  [rofl]

Ipak ljudi èine forum.. a ne vlasnik  ;D

Haahahah  matori jos si naduvan.....  ovaj forum je od poceka privatan i napravljen samo iz jednog jedinog razloga... licni interes.... e sad cinjenica je da preteramo i da treba za uvrede da fasujemo bananau... jbg ko nas hebe sto smo piglu.......  a isto tako mislim da je glupo polemisati o etici i moralu sa nekim ko je otvorio bas tu temu.... psihologija je dokazala da takve poteze obico cine one osobe koje to nemaju ili neznaju sta je to...  uglavnom ovo je tema za bullshit bar bi ovde trebalo sve da bude dozvoljeno....



aj dalje.........



Panco.KV

Citat: WOLVERINE poslato 05 Decembar, 2013, 21:41
Citat: Vlajko poslato 05 Decembar, 2013, 21:14
Ko æe sve ovde da bude jeben?  [rofl]

Ipak ljudi èine forum.. a ne vlasnik  ;D

Haahahah  matori jos si naduvan.....  ovaj forum je od poceka privatan i napravljen samo iz jednog jedinog razloga... licni interes.... e sad cinjenica je da preteramo i da treba za uvrede da fasujemo bananau... jbg ko nas hebe sto smo piglu.......  a isto tako mislim da je glupo polemisati o etici i moralu sa nekim ko je otvorio bas tu temu.... psihologija je dokazala da takve poteze obico cine one osobe koje to nemaju ili neznaju sta je to...  uglavnom ovo je tema za bullshit bar bi ovde trebalo sve da bude dozvoljeno....



aj dalje..


Nije valjda tako