Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Evo ti plus od mene zato sto si covek i kazes  [thumb_up] :-*

zmiya

I ja bih ti rekao da si me pitao..Ja sam ti dao minus zato ¹to si smeo da posumnja¹ na Laziæa..

Panco.KV

Hvala odlicno cenim ali nisam posumnjo u njega a i sam nik kaze sve  [thumb_up]

UFF

jbg glupo je da prozivas ljude
a ti jos uvatio da vredjas
svako ima pravo svaki post da oceni sa + ili - i to je anonimno kao na glasanju
zamisli posle glasanja kazes ma sta bre ja izgubio daj tu glasacku kutiju da iscepam i da proverim sta pise na svakom listicu i pocnes da napusavas glasace sto nece da glasaju za tebe ili nekog tvog politicara  [ludak]  [ludak_sa_puskom] [ludak_sa_puskom] [ludak_sa_puskom]


evo ti krs da se smiris
uzmi ko lazic i ja sjebi par piva ili ko vlajsko  [joint] i da vis kako ce te boleti q za - i +

Magazin - Minus i plus

Panco.KV

Ma zabole me to su hejteri nisu mi nikad bili jasni ni meni ni 70% ovde na forumu.No napred imam pametnija posla

zmiya

Ni¹ta,jebiga,idi odmori malo...

Panco.KV

Kakav odmor ,sad je najlepse

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Panco.KV


Darko

ko tebe minusem , ti njega plusem  [rofl] [rofl] [rofl]

WOLVERINE

Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 21:03
Citat: WOLVERINE poslato 04 Decembar, 2013, 20:32
Citat: durmitor2000 poslato 04 Decembar, 2013, 20:15
Sve dokle se bude razmi¹lalo i zamisljalo da Srbija je trebala ili treba da bude od Trsta (sad cujem Beca) do Crnog mora Srbija ce biti sve nanja i manja. I doci ce do toga da ce cela stati pod jednu ¹ljivu i tu ce sedeti ljudi koji ne shvataju realnost i odnose u svetu.

Ti si kao crnogorac? Posto vidim u potpisu pise durmitor?
Nije bato on Crnogorac on je momak nacitan i informisan.Jel tebi neko kriv i meni sto nismo upuceni kao Kostunica.
Ako more  ti Crnog...pardon Durmitore 2000 pisi zlato sta te muci pusti nas

Nista lose.... pitam samo.... s'obzirom da su svi crnogorci srbi.... a veci broj srba je iz Crne Gore..... ja to smatram jednim narodom.....  kao sto Njegos rece "svi su crnogorci srbi al njesu svi srbi, srbi " ....... slazem se sa tobom da nam novi ili stari svetski poredak jebe mamu.... ali upravo zato netreba izgubiti obraz i prodati veru za veceru... slazem se da nas je sve manje i manje u drzavi.... i ja sam podneo zahtev za porodicno iseljenje u Kanadu.... jer nemogu vise da se borim sa vetrenjacama...
E sad..... nisam ja rekao da je Srbija trebala da bude do Beca ili Trsta..... a da li tako mislim.... vidi mislim jos gore..... ceo svet treba da bude Srbija... sta tu ima lose... kako Ameri hoce da bude ceo svet Amerika... jedino nas jebe odnos snaga....mnogo su jaci i veci od nas....  da smo inatan narod, jesmo i to nas je kostalo kroz istoriju.... e sad bez uvrede... G, Durmitore 2000... da si malo bolje precesljao istoriju Srbije i Srba ...  znao bi da je Srpska vojska po zavrsetku WWI stigla do Trsta i posla u Bec...  ali ne da bi Bec bio Srbija nego da bi porazio neprijatelja.... ili da li znas da je Srbija nekad izlazila na tri mora?......  Da je Srbija bila ceo Balkam maltene pa skoro..??

Da neduzim puno.... tema je i bulshit i moral i etika....  nemislim da vredjam... samo polemisem...koliko znam... 



Kengur

Panco.KV

Mislim da ti ne prilici da pises po forumu stvari tipa SPAVAO SAM MU SA SESTROM  i slicno...
Otegni malo rucnu, spusti loptu i uzivaj u spici sa ljudima koji ti prijaju... Koga boli kurac za minuse, od toga se ne zivi...

Mislim da svi trebamo generalno da spustimo rucnu, zima je i uvek se tenzija zimi mnogo povecava. Moracemo da poostrimo pravila, jer znas i sam kako jedan okicac pravi lancanu reakciju i pocinje haos bzv... Spremaju se neke izmene generalno na forumu, koje ja kocim jer sam prekratak sa vremenom pa ne stizemo da se okupimo i izdogovaramo u vezi nekih stvari...

Opusti se i uzivaj.  [cheers]

Lazic

Sad bi moj dobar drugar rekao, ako se jo¹ malo opustim, usraæu se...:o

zmiya

Koji je ovaj Kengur koènièar...

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2013, 09:54
Sad bi moj dobar drugar rekao, ako se jo¹ malo opustim, usraæu se...:o
[dobarpost]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Jebiga, pojeo sam pola tegle ljutih paprièica sa sirom i par krmenadli bez hleba, ne smem ni da pomislim da prdnem...:o

CBRR1

Cek bre Panco prepravi nick u Don Kihot jer brate moj trosis previse energije na virtualna sranja i ''poturice'' sto se tice virtuelnog razmisljanja pisanja... Ti prenosis stavove vecine ali ti se uzivis i onda dodje neko i samo da te iziritira bam minus jer zna da to kod tebe pali... A kod Srba je opste poznato gde je jedan minus bam jos 5 i ne sagledavajuci svoje misljenje,stav... A Crnogorci,sta je to..? Mozda primorje gde su vecina ''latini'' mozda sredisnji deo gde su ''ruska braca'' gazde, mozda planiski tj severni deo deo gde su ''bate bate'' sa minaretina gazde, gde je tu taj drcni ponosni citaj lazni ponos moral, gde je taj drcni ''crnogorac'' pa u Beogradu,jer tamo nema nista svoje i ne pita se nista, jer da mu nije ''Srpskog'' zdrastva skolstva dohotka novcanog, nebi ni dan danas znali dalje od ''krtole'' i ''kacamaka'' ... Ih ti ponosni ''crnogorci'' takvi su za vreme turaka se prezivali Dzogovic,Markovic itd itd a klanjali se ''Alahu'' o tom laznom moralu pricam... A Srbi sa podneblja zemlje Crne Gore e njima se klanjam,njihovoj casti i njihovom obrazu...!

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2013, 11:13
Jebiga, pojeo sam pola tegle ljutih paprièica sa sirom i par krmenadli bez hleba, ne smem ni da pomislim da prdnem...:o
[panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

ahahaaahahahhahaa sto bi rekao Panco, minus mi neko dao, to je ''crnogorac'' sigurno, samo da napomenem da su moji srbi iz Crne Gore da ne dodje do zablude,jer su moji odozdo... A ponavljam  ''crnogorac'' sta je to..? To je isto kao 'bosanac'' ''licanin'' ''kosovar'' ''slavonac''  ''hercegovac'' ali oni se deklamuju kao SRBI...sve ostalo su kvazi nacije... Ha ha ha crnogorac joooj Njeguse ne okreci se u grobu..!




jOJ VUCE BRANKOVICU SAVREMENI CRNOGORCE SEME TI SE ZATRLO,DRAZI TI JE SIPTAR I BLIZI OD RODA SVOGA..!!!

Ivan1979

o kakvom minusu ti pricas ,,, sta se kurobecas odma  ;)