Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 29 Novembar, 2013, 15:22
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] eclipse idem na prolece naravnooo :D mislim ovde ce da bude prolece u salzburgu u martu je jos uvek zima al mozda ja povedem prikolicu na prolece nikad se ne znaaaaa  :-* al hvala sto mislis na mene  :-* [srce]
a da zaboravih :D pa srecan vam dan republike :D :D :D :D a sad svi da izvadite crvene marame i pionirske kapice i mrs na priredbu :D :D :D :D

a da i eclipse i ja sutra idem na seloooo :D :D :D u kracu prijateljsku posetu od jedno dva mesecaaaa :D :D :D ima da udjem u jebeni sporet na drva naravnooo :D :D i onda suvo meso, i tursija, i sarma u onom zemljanom loncu, i peceni prasici, i peceni pilici, i mmmmmmm  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] odprilike vracam se kuci kad mi renoviraju stan nadam se ugojena od domace hraneeeee :D :D :D

koji dan?koja republika?koje marame?

balcan girl

c.c.c.c. eclipseeeee pa koliko ti imas godinaaa :D :D strasnooo garant ni stafetu nisi nosio c.c.c.c..cc stidi seee :P
aaaa jel mogu ja odmah da se uclanim u taj fond za placanje karte IZ beograda???? to mi je jako potrebno jer kad dodjem tamo obicno sve pare popijem pa nikad nemam kako da se vratim kuci :D :D :D :D
hvalaaa divni steeee :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Anketa...
Treba li vratiti "beogradjane" kucama?
A) 18 %  ne ne treba
B) 2 % mozda
C) 80% ma neka nas
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 29 Novembar, 2013, 15:22
a da zaboravih :D pa srecan vam dan republike :D :D :D :D a sad svi da izvadite crvene marame i pionirske kapice i mrs na priredbu :D :D :D :D

[cheers]



Zabranjeno Pušenje - Kanjon Drine (Hadžije su sebi podijelili rejone)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 29 Novembar, 2013, 15:28
hocu ja ujko al ne mogu sad da trazim maramu i kapicu sve sam stvari vec spakovalaaaa :D :D :D :D :D
Ima kod ja u firmi razni rekvizita ako dolazi¹ sutra da ponesem??? ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 29 Novembar, 2013, 15:33
c.c.c.c. eclipseeeee pa koliko ti imas godinaaa :D :D strasnooo garant ni stafetu nisi nosio c.c.c.c..cc stidi seee :P


e pa jesam al ja ne pamtim datume bweeee

Uncle Bob

A kako bih voleo sutra naravno pod uslovom da neko ima karakter i cohones da me pre ¾urke izlupa ...... pa da se dru¾imo posle uz Jagu i pivce nego ipak izgleda ima jajca samo u ¹teku u podrumèetu dok pacovi gmi¾u preko njega.Nadam se da æe se dotièno govance prepoznati. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Ja od "beogradjana" pobegao sa djerma, prvo na Vozdovac, pa odatle na \mijakovac i na kraju na Petlovo brdo....pitam se gde cu da budem za desetak godina kad svi oni dodju u Beograd....Njanju boli tuki, on je vec u Barajevu kao i Chomski.....DAAAAARRREEEE pomagaj....pitaj onog tvog ortaka gde je picka materina da se izmaknem....valjda ce biti dosta....
@Balkan
od mene uvek imas pivo kad odes iz Beograda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

znam celavi al ti doneses pivo i onda ga sam popijes i onda ja nemam za put i ne mogu da krenem kuci dok neko opet ne donese pivo za put :D :D :D al ovi svi beogradjani budu u fazonu kuma donela kuma popila i ja opet nemam pivo za put :D :D i onda moram da ostanem deset dana u bg :P

a ujko ja ne idem na druzenje sutra :D sutra se selim :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2013, 15:56
Ja od "beogradjana" pobegao sa djerma, prvo na Vozdovac, pa odatle na \mijakovac i na kraju na Petlovo brdo....pitam se gde cu da budem za desetak godina kad svi oni dodju u Beograd....Njanju boli tuki, on je vec u Barajevu kao i Chomski.....DAAAAARRREEEE pomagaj....pitaj onog tvog ortaka gde je picka materina da se izmaknem....valjda ce biti dosta....
@Balkan
od mene uvek imas pivo kad odes iz Beograda....
Ti visoko golemo èudo ajd kod ja na pecanje i naravno na one svinjarije u podrumèe.al,ako pre¾ivim ono batinjanje ...... ¹to mi je sa tu¾ne pruge obeæano(ju¾ne). :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 29 Novembar, 2013, 16:02
znam celavi al ti doneses pivo i onda ga sam popijes i onda ja nemam za put i ne mogu da krenem kuci dok neko opet ne donese pivo za put :D :D :D al ovi svi beogradjani budu u fazonu kuma donela kuma popila i ja opet nemam pivo za put :D :D i onda moram da ostanem deset dana u bg :P

a ujko ja ne idem na druzenje sutra :D sutra se selim :D :P
Ma æe te iselimo u roku od oma a èek bre deæe¹? ja taman poverovo u propagandu æelavog gmaza daje poso pare ma sve bre samo da se doðe. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

ma daje mecka sve al ja nisam iz koncareva, nisam mu rod ni pomozi bog i posao cu verovatno da nadjem tek onda kad on bude skviknuo jbg :D ne vole me nesto posebnooo a ne znam zasto ja i moj tata smo prave dobriceeee al eto mecka nas ne voli nesto posebno :D a selim se u senje al kratko samo na dva meseca posto moram da renoviram stan :D :D :D :D
p.s. doduse to samo ako me frajer ne izbaci napolje na sneg posle nedelju danaaaa :D :D al pravicu se fina dok ne prodje zima :P srecom ima finu mamu koja me voli i ona mi je rekla da ce da me preseli kod nje ako ovaj hoce da me izbaci :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake




Dok se neki busaju u grudi i prave pametni...
Moja porodica danas slavi 20 god firme.
Www.ufar.co.rs
Da smo zivi i zdravi...

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Èestitam!
Nije lako izgurati 20 godina u Srbiji [thumb_up]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Uncle Bob poslato 29 Novembar, 2013, 15:54
A kako bih voleo sutra naravno pod uslovom da neko ima karakter i cohones da me pre ¾urke izlupa ...... pa da se dru¾imo posle uz Jagu i pivce nego ipak izgleda ima jajca samo u ¹teku u podrumèetu dok pacovi gmi¾u preko njega.Nadam se da æe se dotièno govance prepoznati. ;D

Evo, mogu ja. Ali ako si mnogo ko¹èat u licu javi da ponesem rukavice :)
Ne bi da slomim nokat :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Citat: mareskin poslato 29 Novembar, 2013, 16:38
Citat: Uncle Bob poslato 29 Novembar, 2013, 15:54
Evo, mogu ja. Ali ako si mnogo ko¹èat u licu javi da ponesem rukavice :)
Ne bi da slomim nokat :D

vas dva :)))) ... eto ja ako mogu napravim neki klip, uzmem neki dinar... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 29 Novembar, 2013, 16:38
Citat: Uncle Bob poslato 29 Novembar, 2013, 15:54
A kako bih voleo sutra naravno pod uslovom da neko ima karakter i cohones da me pre ¾urke izlupa ...... pa da se dru¾imo posle uz Jagu i pivce nego ipak izgleda ima jajca samo u ¹teku u podrumèetu dok pacovi gmi¾u preko njega.Nadam se da æe se dotièno govance prepoznati. ;D

Evo, mogu ja. Ali ako si mnogo ko¹èat u licu javi da ponesem rukavice :)
Ne bi da slomim nokat :D

:-* A vidim neka govanca nièim izazvana verovatno ih neka poplava izbacila na èatu jedu gomna ako,ako ne branim nego vidim i posle date adrese i svih podataka kao nepismena a jaka samo iza tastature ma mislim stvarno divim se do imbecilnosti.Mare slobodno bez rukavca debo sam mek sam skroz po celom telu. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

EEEEEEE najbogatiji sam kad uvece pocnem da se gnjavim sa decom a zena sprema palacinkice a kuca puna ,sebe nisu velike ali su tople i bogate [srce]


Uncle Bob

Citat: Panco.KV poslato 29 Novembar, 2013, 17:00
EEEEEEE najbogatiji sam kad uvece pocnem da se gnjavim sa decom a zena sprema palacinkice a kuca puna ,sebe nisu velike ali su tople i bogate [srce]


[thumb_up] [kralj]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM