Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

obrenovac... pa i to je bgd :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 29 Novembar, 2013, 02:58
obrenovac... pa i to je bgd :0

U principu da :(vodi se kao jedno od 18 prasiæa od iste majke e stim ¹to je prase sa posebnim potrebama,prvo ubedlljivo najvi¹e ugruva u bud¾et grada kroz razne trakse a samim tim u bud¾et republike poèev od takse za neke tamo zelembaæe??? pa pazi prevaru ne veka to je sme¹no bre veæ prevaru milenijuma? kako pa tako ¹to je bio neki lik in¾enjer iz ©vajcarske nkoji je redovno radio svoj posao i ustanovio da æe u krugu od cc 50 km svima biti sjebani bunari za snabdevanje pitkom vodom elem èovek je poginuo meseca nepunih 5 khm,ni¹ta ja ne tvrdim al,malo èudno zar ne  i ne zaboravimo slu¾ba vrlo jaka 83-84 e potom kao dr¾ava dobra re¹i da okolnim me¹tanima da ne¹to fraj jbte gde dele d¾abe i kurac be¾i bre u pièku lepu materinu jer najebaæe¹ elem obeæa¹e besplatan grdski vodovod jer zaboga njih prwevarili ¹vajcarci ,nemci i britanci??? i tako dovedo¹e neke muèenike iz brdskoplaninskih podruèja da iskopaku kanale za lokalni vodovod joj ljudi koje muke stra¹no i sad se tresem kad se setim:( a naravno da smo svi morali da platimo kroz doprinos ovaj onaj i plus taksu za prikljuèak vodovodu jer zaboga lik kod kojeg su bile uskladi¹tene cevi za oba sela on je uz neèiji tada¹nji amin prodao sav materijal znaèi jebem te srbijo meðu krastavcima:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 29 Novembar, 2013, 02:58
obrenovac... pa i to je bgd :0


E pa, ako se tako raèuna ja onda mnogo br¾e stignem do Beograda nego pre :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: WOLVERINE poslato 29 Novembar, 2013, 00:04
Moram da priznam da je ovo jako kreativno...............  i to je za pohvalu............  ali uvek treba napisati sto realniju pricu.... jer je mali svet nas ljubitelja dvotockas... toliko mali da nema mesta za golubove........  i kad oglasavanja kreativnost se ne isplati...........  samo realna slika i sto moguca bolja...........  ako mislis da nisam upravu ili gresim, reci.... mogu ti dostaviti slike kako je motor izgledao pre prodaje........ kako od goluba nastaane kanarinac.....   ako neverujes pitaj pojedince ovde na forumu koji su upravo meni ali samo meni zaabranili da objavljujem slike tudzih lomova bez njihovog odobrenja...(ali slike mogu da zavrese na netu negde sa kratkim opisom i brojem telefona vlasnika pa nekad ni ta zabrana nema efekta... opet ljudi vide sta treba da vide..) to jest odobrenja vlasnika... prema tome samo realno..... ja ovo dobronamerno... zbog svih nas...  [cheers] [cheers] [cheers]

[thumb_up]

@ Veske - sa srecom da te sluzi  [cheers]

WOLVERINE



Otisao ja pre dva dana u Obrenovac kod druga... ima servis za opelcine....  i malo nesto cackali oko auta... i posle izvesnog vremena kazem aj kuvaj kafu...  na sta ce on... ma jok idemo do grada na kafu..... ja sav u cudu upitam...matori jer si ti duvao od jutros ...gde bre sad u grad da idem na kafu pa nemam preca posla....  posle pet minuta ubedjivanja skapiram ja da je on hteo u centar Obrenovca da odemo..... ej grad....  mozda...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Axaxaxaxxaaxxaxaaxxa
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kengur

Jel je to bio plavi golub visokoletac zvani pasat? :)

mareskin


Koje ste vi paljevine Beograd pa Beograd. A ja ¾iveo dugo u krugu dvojke za razliku od ovih ¹to su po periferijama za koje i dan danas nemam pojma gde su ;)
Izaðem na terasu bacim smeæe, tu mi blizu mesara i prodavnica (odem u papuèama i badem mantilu), tu mi Beograðanka, tu mi Venac onaj Zeleni, tu mi Moskva, a nije mi daleko ni devojka na ¾eleznièkoj ili autobuskoj zavisi kad ima manje mu¹terija... ovaj htedoh reæi prijatelja. Malo dalje Picin park za koji me vezuju divna seæanja. ©teta ¹to ona zgrada pored (ka¾u da je neki fakultet ekonomski) smeta pa nema vi¹e mesta za parkiæ. Malo ni¾e biskop Partizan i sexy shop. ©ta sam se tu nakupovo jeftinih najlon èarapa i nekih gumenih dr¾aèa za vrata.

I vi meni prièate o Beogradu!?! :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Ovo nisam ja pisao nego izvukao sa neta i ponosan sam sto sam iz Kraljeva

STOP BEOGRADIZACIJI SRBIJE!!!

Srbija je i zvanièno zemlja najveæih regionalnih raskola na Starom kontinentu. Delovi republike koji imaju najveæi ¾ivotni standard razvijeni su i do 15 puta u odnosu na nerazvijene op¹tine, dok se u Evropi po¾eljnim smatra da ta razlika ne bude veæa od tri puta. Iz perspektive stanovnika mnogih srpskih gradova- Beograd èesto izgleda kao „obeæani grad”, ali i glavni potro¹aè novca koji se zaradi ¹irom Srbije!!! Zato i ne èudi toliki antagonizam ostatka dr¾ave prema tzv. "Beogradizaciji Srbije"...


Panco.KV

Nikada necemo zaboravito komentare nekih navodno Beogradjana kada je bio zemljotres u Kraljevu,

CITIRAM

Uh doro je sto je tamo vazno da nije bilo u DRZAVI Beograd.
Znam da su to neki slucajevi ali se to vrtelo po tel,i netu jbg na nesrecu jednog grada tako komentarisati JBG

Panco.KV

I jos nestoooo...
Za normalne ljude koji znaju sta su i odakle su a zive u Beogradu svaka cast i njih postujem ,da ne budem sada Beogradomrzac
Ali za one nabedjene ...SIKTER more...hvala Bogu pa ima vise normalnih nego nabedjenih

Plazma Keks

koliko sam ja ljudi iz picke materine koji su dosli (to picke materine po zasluzi) i ziveli i srali po ovom Beogradu, a nisu hteli da odu jer im je tu bilo lepo. isti ti debili su cak sa visine gledali druge ljude koji su dolazili u beograd da studiraju... moja devojka je iz Uzica i smesno joj je to sto ima nekoliko drugarica koje na FB profilima stavljaju da su su rodjene u Beogradu i da zive u Beogradu. ej bre, koliko jadan i iskompleksiran trebas da budes da se stidis svog mesta rodjenja?!!?! . svi na forumu koji su pljuvali te BEOGRAD®ANE (kako vole sebe da nazivaju)...

ja postujem to sto ti volis svoj rodni grad Kraljevo, i trebas da ga volis. samo nemoj da se primas takve gluposti.


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

ja se ne stidim ni malo sto sam sa sela, moj cacak, voleo bih da zivim u beogradu jer ima mnogo toga sto nema ovde, ali sta je tu je, nisam kompleksas da patim od toga sto imam svinje i ovce, mozda je nekoga sramota al ja celu zimu jedem prsutu i slaninu i sasvim mi je odlicno ;D

krsta63

Kopao sam po netu.
Broj stanovnika

Beograd                                                      Ni¹

1900god.        69.100                                1900.god.      24.573
2002god.   1.576.124                                2002.god.    173.724

Normalan prira¹taj je faktor 7.   Po njemu bi Beograd trebao da ima 488.517 . Sve ostalo su golotrbe koje su se na sankama sa planine sjurile u grad (ima tu i partizanije). ;)
Najtu¾nije je ¹to su ti najglasniji  Beograd¾ani

Major

Citat: Bori¹a poslato 29 Novembar, 2013, 11:30
al ja celu zimu jedem prsutu i slaninu i sasvim mi je odlicno ;D

Ma skroz si mi ti pa mutav ;D

nuadal85

Citat: Chris_SM poslato 28 Novembar, 2013, 22:07
Uffe a da nastavite ovo u Bullshit,sjebali ste oglas coveku ....

Sta tebe boli tuki za tuð oglas?? Ti si ne¹to pametan i ispravlja¹ krive Drine ili? Hvala Bogu da treba da se napi¹e cela istina o motoru..
Meni se recimo lièno desilo da me zemljak zavrne i za kilometra¾u i za stepen o¹teæenja prilikom pada i za to ¹to nije imao donje dr¾aèe fara i da je bio polomljen usisnik vazduha (koji je inaèe 130e nov) i da lanac bregaste uop¹te nije za zx10r, hvala bogu SVE sam odradio a za pare ima da me saèeka i to DEBELO, jer je PEDERÈINA ..

@ Chris , nemoj da pametuje¹ ako nisi bio u situaciji da ti prièaju jedno prilikom prodaje a kad da¹ pola para (jer je takav bio dogovor) i uzme¹ motor vidi¹ da je istina daleko drugaèija..

@ svi trgovci koji uvaljuju i zaraðuju uvaljivanjem NAPU©ITE MI SE KURCA, MASNOG I DLAKAVOG,  svakako IMA POTREBE ZA VELIKIM SLOVIMA.

P.S HVALA BOGU DA SAM ÈLAN FORUMA I DA POSTOJI MESTO GDE SE MO®E SAZNATI SVE O SKORO SVAKOM MOTORU U SRBIJI. Ja SIGURNO znam gde æu tra¾iti sledeæi motor.


Panco.KV

Citat: krsta63 poslato 29 Novembar, 2013, 11:51
Kopao sam po netu.
Broj stanovnika

Beograd                                                      Ni¹

1900god.        69.100                                1900.god.      24.573
2002god.   1.576.124                                2002.god.    173.724
Normalan prira¹taj je faktor 7.   Po njemu bi Beograd trebao da ima 488.517 . Sve ostalo su golotrbe koje su se na sankama sa planine sjurile u grad (ima tu i partizanije). ;)
Najtu¾nije je ¹to su ti najglasniji  Beograd¾ani
Evo ti plus