Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

MOGU I JA DA KUCAM VELIKIM SLOVIMA ALI STVARNO NEMA POTREBE ZA TIM

za koji motor sam rekao da je odlican a to nije tacno?
zajebo si se nesto druze, ja sam u zadnjih 5 godina promenio tj prodao preko 25 motora i bar 10 od njih su clanovi ovog foruma a nikog zajebo nisam tako da pokusaj ne nastavljas da iznosis neistine i lupas gluposti osim ako nemas dokaze za njih
bolje nam napisi pravu kilometrazu i stanje tog 1000rr ispod tvog potpisa za koji kazes da je prodat (mislim ako vec hoces da se drkas i ako nisi prihvatio moje izvinjenje i ako ne kapiras da je sve bila zajebancija i da ne zelim da se upustam u neke nepotrebne svadje)

i trazis od mene odgovore a nisi mi postavio kompletno pitanje dok i dalje meni ne odgovaras zasto si u oglasu napisao da je motor presao 13.000km ako je kako ti kazes dajes i drugu instrument tablu

jbg nisam ja kriv sto ti ga ghoul uterao sa pticom  (ako je njanja imao sudar sa pontiac firebird-om onda nisi lagao kad si napisao da je ta plastika nestala kad je motor udario u pticu  [rofl] )

i da uff jeste dezurni inspektor foruma, oduvek sam i bio, sta te tu cudi?

Chris_SM

Uffe a da nastavite ovo u Bullshit,sjebali ste oglas coveku ....

Mito_Maniac

Stvarno ne zelim decku da kvarim oglas pisanjem koji motor je u pitanju ali seticesh se ti vec polako. :) :)
Sto se svega toga tice,ne znam zashto se uopste potegla prica oko tog motora?Jel neko sa foruma prevaren,nesto pogresno mu receno kada se informisao ili bilo shta slicno?Niti sam se javljao da LAZNO hvalim motor,niti ga spominjao bilo kome sa foruma.Kilometraza pise na instrument tabli 13000km i toliko je napisano jel tako pise na njoj.Ako si se vec konkretno uhvatio toga shto pise,a opet ponavljam da si nazvao dobio bi pravu informaciju.Posto te kao shto kazesh motor ne interesuje i nisi hteo da nazovesh da proverish za kilometrazu zasto pricash da je to pogresan podatak?Kao shto si rekao drzimo se konkretno toga sto je napisano,necemo da zovemo pa eto napisano je to sto pise na instrument tabli.

Taj motor iz potpisa je prodat i to clanu ovog foruma pa mozesh njega slobodno da kontaktirash i proverish stanje i pravu kilometrazu,ipak tebi to vishe prilici ti si glavni inspektor.Samo ne mogu da verujem da si to propustio ali aj.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Mito_Maniac

Uff,tacno cemo morati da pocnemo da pazimo sta pricamo pred tobom. :) Presao si u visi rang inspektora.


Nacionalna Klasa.avi
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

con3

Sta je na kraju bilo sa pticom ?

Jefta

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2013, 21:38
evo drkajte mene za mog cb-a
veliki slideri i niko ne provali da je bio u gajbicama :D
Боли те дупе за ЦБ-а што сви знамо да је био у гајбицама, када га никада нећеш продавати :)

Jefta

Citat: con3 poslato 28 Novembar, 2013, 22:49
Sta je na kraju bilo sa pticom ?
Како шта је било, па умрела!!!

Mito_Maniac

Citat: Jefta poslato 28 Novembar, 2013, 22:52
Citat: con3 poslato 28 Novembar, 2013, 22:49
Sta je na kraju bilo sa pticom ?
Како шта је било, па умрела!!!


Nije,malo se protresla i odletela.  ;-)
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

WOLVERINE


Moram da priznam da je ovo jako kreativno...............  i to je za pohvalu............  ali uvek treba napisati sto realniju pricu.... jer je mali svet nas ljubitelja dvotockas... toliko mali da nema mesta za golubove........  i kad oglasavanja kreativnost se ne isplati...........  samo realna slika i sto moguca bolja...........  ako mislis da nisam upravu ili gresim, reci.... mogu ti dostaviti slike kako je motor izgledao pre prodaje........ kako od goluba nastaane kanarinac.....   ako neverujes pitaj pojedince ovde na forumu koji su upravo meni ali samo meni zaabranili da objavljujem slike tudzih lomova bez njihovog odobrenja...(ali slike mogu da zavrese na netu negde sa kratkim opisom i brojem telefona vlasnika pa nekad ni ta zabrana nema efekta... opet ljudi vide sta treba da vide..) to jest odobrenja vlasnika... prema tome samo realno..... ja ovo dobronamerno... zbog svih nas...  [cheers] [cheers] [cheers]





Kanarinac


UFF

Citat: Chris_SM poslato 28 Novembar, 2013, 22:07
Uffe a da nastavite ovo u Bullshit,sjebali ste oglas coveku ....

pa u pravu si ali to ovde dodje kao normalno, pogledaj moj oglas za r1
mada ako veske kaze da mu smeta naravno da cu sve da prebacim u bullshit

a ja kad budem prodavao motor ima da napisem da je presao 2000km pa ako nekog inetersuje koliko je stvarno presao neka me pozove :D

Mito_Maniac

Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2013, 00:14
Citat: Chris_SM poslato 28 Novembar, 2013, 22:07
Uffe a da nastavite ovo u Bullshit,sjebali ste oglas coveku ....

pa u pravu si ali to ovde dodje kao normalno, pogledaj moj oglas za r1
mada ako veske kaze da mu smeta naravno da cu sve da prebacim u bullshit

a ja kad budem prodavao motor ima da napisem da je presao 2000km pa ako nekog inetersuje koliko je stvarno presao neka me pozove :D

Ako na instrument tabli bude pisalo 2000km,slobodno. :)

Mislim da je Veske kupio motor,tako da tema vishe i nema svrhu. :)
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

con3

Pa Uff mu je i rekao da pogleda kod tebe :) Moras castiti Uff-a :)

Veske

Kupljen motor danas,tako da moze da se zakljuca tema.

con3

Citat: Veske poslato 29 Novembar, 2013, 01:35
Kupljen motor danas,tako da moze da se zakljuca tema.
Da te sluzi i puno srecnih km  [thumb_up]

Chris_SM


Kanarinac

Ja koliko sam skapirao zlatan zub

Veske


clutch&brake

Sto volim ovaj BEOGRAD!!
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Citat: njanja poslato 29 Novembar, 2013, 02:30
Sto volim ovaj BEOGRAD!!
Naravno brate  uvek mada èekaj a mi deca sa periferije jel se raèunamo???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM