Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


ЯЭВОЛУТИОН

e jebi ga.....ali nije k9......i nemoj ti da trolujes po oglasima.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

#3483
Daj da i ja malo serem na temu...:D

Panèa jo¹ nisam upoznao lièno, ali na¹a ljubav je poèela kad mi je poslao jednu divnu jaknu, sa nadom da neæu da ga zajebem za pare dve nedelje kasnije...:-*
Poznajem lièno i Petra(vi¹e komada) i Darka(bar dva) i Nemanju(vi¹e njih) i Marjana i Filipa(takoðe vi¹e) i Vladu(nekoliko) i vi¹e Laziæa na forumu(bez mojih podstanara) i Ljilju i Mi¹u i Nevenu i Irenu i brata Stefana i Draganu i Nelu i Pa¹tetu i Silvanu i Zorana i Vlajka i onu mr¹avu smederevku i Landsera i gospodara zaborava i Marka komada 5,6 i zmiju i revoluciju i MarkaTs i kepu i Peru stoku i bokilica i d¾amba i Èarugu na godi¹njem odmoru i pra¹ka za ve¹ i Andreju i njegov alter ego Bi¹keta i Ru¾u i Gorana iz Vojske i njegovog sina i æerku i ¾enu, i èengelea i Ne¹uFZR i srbopatka i dutchmana i Marka Ðuroviæa i Ninu46 i ausvajsa(i peèurke) i Ivana123456789 i ludu Zverku(sa velikim Z) i Bobana iz Bratunca i Aidu i VladuSD i Pita i zeljkampa i tarabu i alhemièarku i havarisanog i prpu i Majora i Brrku i K0leta i Mihajla bg i Boru63(i njegovu decu) i ludog busolovca i njegovog brata Milomira1927 i Gvozdena i dr.Popa  i Noama Èomskog i Stilgara i ujka Boba i D¾imiku i aleksa89rd i Branga i miketu i monstruma i Du¹anka i Migeta i dvoglavog arapina i biv¹u vlast i Mi¹ka kola i pokojnog Igora i malog zmaja i Nadu i njenog brata i Jeftu i jeftinu i Anðela i najmanje dve Jelene, ako ne i vi¹e i Aæima(medu) i Gavru(drndu) i zVuka i ¹abanaRR i mrleta i fenixa i onog pernatog penzionera kanarinca i ðuntu i easy-ja i mogu ovako da nabrajam danima a neæu sve pomenuti... I mnogo ljudi koji su oti¹li iz ovih ili onih razloga...

Poenta je da me skoro niko koga sam upoznao poslednjih godina nije razoèarao leti, iskljuèivo zimi... A i to je samo par ljudi...:D A i ne ne¹to mnogo...:D :D Oèigledno zima utièe na nas negativno, i jebe¹ mi sve, ako ne popizdim i u subotu kod Lj i M, ne doðem motorom iz inata... Mo¾da nam svima fali vitamin jA...:D


Jebite se svi, zbog koga se ja nerviram...:D

edit:
Vitamin jA nisam ja, saèuvaj bo¾e...:D

mkt


Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 28 Novembar, 2013, 18:18
Daj da i ja malo serem na temu...:D

Panèa jo¹ nisam upoznao lièno, ali na¹a ljubav je poèela kad mi je poslao jednu divnu jaknu, sa nadom da neæu da ga zajebem za pare dve nedelje kasnije...:-*
Poznajem lièno i Petra(vi¹e komada) i Darka(bar dva) i Nemanju(vi¹e njih) i Marjana i Filipa(takoðe vi¹e) i Vladu(nekoliko) i vi¹e Laziæa na forumu(bez mojih podstanara) i Ljilju i Mi¹u i Nevenu i Irenu i Draganu i Nelu i Pa¹tetu i Silvanu i Zorana i Vlajka i onu mr¹avu smederevku i LAndsera i igospodara zaborava i Marka komada 5,6 i zmiju i revoluciju i bokilica i d¾amba i Èarugu na godi¹njem odmoru i pra¹ka za ve¹ i Andreju i njegov alter ego Bi¹keta, Ru¾u i Gorana iz Vojske i njegovog sina i æerku i ¾enu, i srbopatka i dutchmana i Marka Ðuroviæa i Ninu46 i ausvajsa(i peèurke) i Ivana123456789 i ludu Zverku(sa velikim Z) i Bobana iz Bratunca i Aidu i VladuSD i Pita i zeljkampa i tarabu i alhemièarku i havarisanog i prpu i Majora i Brrku i K0leta i Mihajla bg i ludog busolovca i njegovog brata Milomira1927 i Gvozdena dr.Popa  i Noama Èomskog i Stilgara i ujka Boba i D¾imiku i aleksa89rd i Branga i miketu i monstruma i Du¹anka i Migeta i dvoglavog arapina i biv¹u vlast i Mi¹ka kola i  pokojnog Igora i Nadu i njenog brata i Jeftu i jeftinu i Anðela i najmanje dve Jelene, ako ne i vi¹e i Aæima i Gavru(drndu) i mogu ovako da nabrajam danima... I mnogo ljudi koji su oti¹li iz ovih ili onih razloga...

Poenta je da me skoro niko koga sam upoznao poslednjih godina nije razoèarao leti, iskljuèivo zimi... A i to je samo par ljudi...:D A i ne ne¹to mnogo...:D :D Oèigledno zima utièe na nas negativno, i jebe¹ mi sve, ako ne popizdim i u subotu ne doðem motorom iz inata... Mo¾da nam svima fali vitamin jA...:D


Jebite se svi...:D

edit:
Vitamin jA nisam ja, saèuvaj bo¾e...:D
Laziæ u subotu. [rofl]

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: Laziæ poslato 28 Novembar, 2013, 18:18
Daj da i ja malo serem na temu...:D

Panèa jo¹ nisam upoznao lièno, ali na¹a ljubav je poèela kad mi je poslao jednu divnu jaknu, sa nadom da neæu da ga zajebem za pare dve nedelje kasnije...:-*
Poznajem lièno i Petra(vi¹e komada) i Darka(bar dva) i Nemanju(vi¹e njih) i Marjana i Filipa(takoðe vi¹e) i Vladu(nekoliko) i vi¹e Laziæa na forumu(bez mojih podstanara) i Ljilju i Mi¹u i Nevenu i Irenu i brata Stefana i Draganu i Nelu i Pa¹tetu i Silvanu i Zorana i Vlajka i onu mr¹avu smederevku i Landsera i gospodara zaborava i Marka komada 5,6 i zmiju i revoluciju i MarkaTs i kepu i Peru stoku i bokilica i d¾amba i Èarugu na godi¹njem odmoru i pra¹ka za ve¹ i Andreju i njegov alter ego Bi¹keta i Ru¾u i Gorana iz Vojske i njegovog sina i æerku i ¾enu, i èengelea i Ne¹uFZR i srbopatka i dutchmana i Marka Ðuroviæa i Ninu46 i ausvajsa(i peèurke) i Ivana123456789 i ludu Zverku(sa velikim Z) i Bobana iz Bratunca i Aidu i VladuSD i Pita i zeljkampa i tarabu i alhemièarku i havarisanog i prpu i Majora i Brrku i K0leta i Mihajla bg i Boru63(i njegovu decu) i ludog busolovca i njegovog brata Milomira1927 i Gvozdena i dr.Popa  i Noama Èomskog i Stilgara i ujka Boba i D¾imiku i aleksa89rd i Branga i miketu i monstruma i Du¹anka i Migeta i dvoglavog arapina i biv¹u vlast i Mi¹ka kola i pokojnog Igora i malog zmaja i Nadu i njenog brata i Jeftu i jeftinu i Anðela i najmanje dve Jelene, ako ne i vi¹e i Aæima(medu) i Gavru(drndu) i zVuka i ¹abanaRR i mrleta i fenixa i mogu ovako da nabrajam danima... I mnogo ljudi koji su oti¹li iz ovih ili onih razloga...

Poenta je da me skoro niko koga sam upoznao poslednjih godina nije razoèarao leti, iskljuèivo zimi... A i to je samo par ljudi...:D A i ne ne¹to mnogo...:D :D Oèigledno zima utièe na nas negativno, i jebe¹ mi sve, ako ne popizdim i u subotu kod Lj i M, ne doðem motorom iz inata... Mo¾da nam svima fali vitamin jA...:D


Jebite se svi, zbog koga se ja nerviram...:D

edit:
Vitamin jA nisam ja, saèuvaj bo¾e...:D

Kad malo bolje razmislim... mo¾da si ti u stvari problem... ti si nam jedina zajednièka veza :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#3487
:o  [panic] [panic] [panic] [ninja] [rofl]

Panco.KV


Lazic

Ne seri, biciklo sa kardanom..??? :o Do jajno...:D

zmiya

To mora da je GS beciklo..

Lazic

Ne skreæi s'teme, jel sleæe¹ 29-og uveèe ili ne daj bo¾e 30-og...??? :P [rofl]

zmiya


WOLVERINE

Pa stizes za sledece druzenje hahahhahaha...

Lazic


Major


Mito_Maniac

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2013, 16:21
ima jedan gsxr 1000 tu u tvom kraju sto lici na njanjin ali nije njanjin jer pise da nikad nije padano sa njim :)

A gde pise da nije padano sa motora? I molim te samo mi reci jel tebe nije sramota da pisesh ovakve komentare?
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

UFF

A jel tebe nije sramota da uvaljujes ljudima svasta?
Zar te nismo pitali lepo da nam napises vise o onom cbr1000rr a ti se ucutao, zasto? jel ista pricao kao sa njanjinim gsxr-om i skijasevim cbr-om?
Radi ti svoj posao niko ti ne brani ali reci bar forumasima o cemu se radi kad te pitaju jbg

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Mito_Maniac

E upravo zbog toga te pitam jel te nije sramota?Prva stvar,nisi ni nazvao da pitash da bih ti rekao da li je padano ili nije sa motora.Shto se tice cbr-a motor je prodat pa nije bilo potrebe da pisem,a da te neshto interesovalo dosao bi i LICNO pogledao,dobio informacije i znao sve pa mozesh da prenesesh informacije. A shto se tice uvaljivanja,ako nisi primetio veoma dobro poznajem vecinu motora u Srbiji,pa i clanova ovih foruma. A LICNO sam citao tvoje komentare u kojima HVALIS motore koji se oglasavaju i PISESH DA IH ZNASH otkad su stigli,a posto ih vec ZNASH onda je glupo da takve motore hvalish samo zato shto poznajesh vlasnika a znash da ne zasluzuju bash to. Shto bi u prevodu znacilo upravo to shto si meni napisao,UVALJUJESH CLANOVIMA FORUMA UFF,LAZESH O MOTORU KOJI LICNO ZNASH. SAMO ZATO SHTO POZNAJESH VLASNIKA. Pa kad si tolika dobrica onda bar cuti i o ostalim motorima,nemoj pljuvati kad se nisi ni cuo sa vlasnikom niti pogledao motor pa da imash informacije.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA