Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 21:47
Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 21:44
O¹ sa mnom na èikin fraj. :)

ne al jel mogu ja tebe neshto pitam ?

odgovorio sam ti i u drugoj temi
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

ne ne ... ovo je drugo pitanje .. vezano za ovo ...
moze pitanje ?:0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Slaninar poslato 24 Novembar, 2013, 19:56
Citat: Joker poslato 24 Novembar, 2013, 19:50
@Slaninar, pa sve sam ja to nabrojao iznad samo u drugoj formi...

Ma zajebavam se. Al' i te prozivke - sve je to sranje. Znam èoveka koji nije jedno vreme imao motor, a po meni je veæi "bajker" (mada to svakome znaèi ne¹to drugo) od mene koji sam te sezone putovao i putovao. Znam èoveka koji u¾iva u vo¾nji i pravi je bajker, a pravi 500 kilometara godi¹nje. I nema komplekse zbog toga - niti misli da je veæi, ili manji bajker.

Gledam ovu temu - k'o neke tetke na pijaci.  :)    Jo¹ da saznamo da je neko neèija keva i kraj.  :D 

i meni je to smesno
vozis valjda zbog sebe i zato sto volis a kako te ko zove boli te bas qrac
cujem da mene zovu komplesasem oni koji me ne poznaju
valjda zato sto jebem ono sto bi oni zeleli ali ne smeju i sto vozim ono sto bi oni voleli ali ne mogu
ja tim ljudima ne mogu da pomognem osim da im kazem da pre nego sto krenu nekog da osudjuju i cene (mada time vise govore o  sebi nego o onom koga ogovaraju) moraju prvo da ga stvarno upoznaju.... a onda im se misljenja i predradude uglavnom poremete i promene zar ne?
i da bi nekog nazvao komplexasem MORAS da budes ili psiholog ili psihijatar ili si jednostavno NEOBRAZOVANA LJUBOMORNA BUDALA GLUPA KO QRAC :)



Citat: redshadow poslato 24 Novembar, 2013, 20:22
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 20:02
A sta je to pravi bajker zapravo
...eto pitanja ali bez gluposti za sve dobronamerne da vidim .


odlicno pitanje. ne znam, ali znam da ne bih mogao da zivim bez motora, i kad bi ostao bez istog imao bih samo jedan cilj u zivotu, a to je da uzmem motor opet. gudra.
strast, jebem li ga. takvi ljudi se prepoznaju medju sobom i zato su oni bajkeri? verovatno je to to. ako nije, onda nisam bajker xD. a i boli me kurac kako ce ko da me zove
da budem iskren


[clapp]

gde bre zivis ti koji Q ???
ako si iz bg i jos tu u kraju ajmo negde napivo jbt objasnio si ovo mojim recima

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 23:23
Citat: Slaninar poslato 24 Novembar, 2013, 19:56
Citat: Joker poslato 24 Novembar, 2013, 19:50
@Slaninar, pa sve sam ja to nabrojao iznad samo u drugoj formi...

Ma zajebavam se. Al' i te prozivke - sve je to sranje. Znam èoveka koji nije jedno vreme imao motor, a po meni je veæi "bajker" (mada to svakome znaèi ne¹to drugo) od mene koji sam te sezone putovao i putovao. Znam èoveka koji u¾iva u vo¾nji i pravi je bajker, a pravi 500 kilometara godi¹nje. I nema komplekse zbog toga - niti misli da je veæi, ili manji bajker.

Gledam ovu temu - k'o neke tetke na pijaci.  :)    Jo¹ da saznamo da je neko neèija keva i kraj.  :D 

i meni je to smesno
vozis valjda zbog sebe i zato sto volis a kako te ko zove boli te bas qrac
cujem da mene zovu komplesasem oni koji me ne poznaju
valjda zato sto jebem ono sto bi oni zeleli ali ne smeju i sto vozim ono sto bi oni voleli ali ne mogu
ja tim ljudima ne mogu da pomognem osim da im kazem da pre nego sto krenu nekog da osudjuju i cene (mada time vise govore o  sebi nego o onom koga ogovaraju) moraju prvo da ga stvarno upoznaju.... a onda im se misljenja i predradude uglavnom poremete i promene zar ne?
i da bi nekog nazvao komplexasem MORAS da budes ili psiholog ili psihijatar ili si jednostavno NEOBRAZOVANA LJUBOMORNA BUDALA GLUPA KO QRAC :)



Citat: redshadow poslato 24 Novembar, 2013, 20:22
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 20:02
A sta je to pravi bajker zapravo
...eto pitanja ali bez gluposti za sve dobronamerne da vidim .


odlicno pitanje. ne znam, ali znam da ne bih mogao da zivim bez motora, i kad bi ostao bez istog imao bih samo jedan cilj u zivotu, a to je da uzmem motor opet. gudra.
strast, jebem li ga. takvi ljudi se prepoznaju medju sobom i zato su oni bajkeri? verovatno je to to. ako nije, onda nisam bajker xD. a i boli me kurac kako ce ko da me zove
da budem iskren


[clapp]

gde bre zivis ti koji Q ???
ako si iz bg i jos tu u kraju ajmo negde napivo jbt objasnio si ovo mojim recima

Jbte pa vas bi dva posle piva tri bili in d prst u pedu [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 22:30
ne ne ... ovo je drugo pitanje .. vezano za ovo ...
moze pitanje ?:0

Ajd pucaj?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


zmiya

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 23:23




NEOBRAZOVANA LJUBOMORNA BUDALA GLUPA KO QRAC




Ovo je za momentalni ban..

UFF


DebeliZmaj

pa posto nije naveo nikog posebno
niti izvajacucu lichnu osobinu ... u pitanju je pluralizam
a kao takav nemoze biti uvreda :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

#3369
Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 23:23
valjda zato sto jebem ono sto bi oni zeleli ali ne smeju i sto vozim ono sto bi oni voleli ali ne mogu

Bog te - sve se sla¾em, ali ovo - da se ne ljuti¹ - Kad neko prièa kako je jebaè, meni odmah padne na pamet: jebote kompleksa¹a.    [rofl] [rofl] [rofl]

:-*

Napravio si i odr¾ava¹ najbolji moto forum u Srbiji. OK, va¾ni su i èlanovi, ali va¾no je i poèeti, odr¾avati. To je ne¹to. Eto, u mom tefteru si od pozitivnijih likova... za razliku od onog smaraèa Slaninara...    [rofl] [rofl]

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 23:23
i da bi nekog nazvao komplexasem MORAS da budes ili psiholog ili psihijatar ili si jednostavno NEOBRAZOVANA LJUBOMORNA BUDALA GLUPA KO QRAC :)

Kod mene je ovo poslednje.  :)


Inaèe mi je, od prevoza, bajs prva ljubav. Ali nisam ni bajker, a ni "biciklista" (mada me tako mnogi do¾ivljavaju & opisuju kad prièaju). To je samo ne¹to od mnogo stvari koje volim. Bajker je za mene stil ¾ivota, takvih nema mnogo u Srbiji. Ono - motori i rok en rol - bez ¾ene, stalnog posla i ostalih stvari. Veæini ljudi koji voze motore je motor ventil, a bajkeru je to ¾ivot.

Motorhead - Iron Horse / Born To Lose

Ali to je samo moje viðenje - ko sam ja da ka¾em da je to stvarno tako i samo tako za sve?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

ma ne jebem ja nista (  :drka: po ceo dan) ali sam valjda na takvom glasu ovde  [neampojma]
a to kad neko za nekog kaze komplexas pa to je valjda samo njegova zelja da koristi komplexne reci  [rofl] i da zvuci obrazovano

Slaninar

Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2013, 12:37
ma ne jebem ja nista (  :drka: po ceo dan) ali sam valjda na takvom glasu ovde  [neampojma]

Ma jok, Jagoda ka¾e da si nikakav jebaè:   :P



[rofl] [rofl] [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


La¾e Jagoda za koga god da prièa :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Mareskin se prepoznao ;D

mareskin

Citat: Major poslato 25 Novembar, 2013, 14:08
Mareskin se prepoznao ;D

Nije, nije... nije to ista Jagoda nisam je odma prepozno ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Slaninar poslato 25 Novembar, 2013, 13:56
Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2013, 12:37
ma ne jebem ja nista (  :drka: po ceo dan) ali sam valjda na takvom glasu ovde  [neampojma]

Ma jok, Jagoda ka¾e da si nikakav jebaè:   :P



[rofl] [rofl] [rofl]



:o :o :o [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Panco.KV


clutch&brake

jer nam ovo nesto porucujes izmedju redova??
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Citat: njanja poslato 27 Novembar, 2013, 16:52
jer nam ovo nesto porucujes izmedju redova??
Brate i ja sam u rebusu al,stvarno. [neampojma] Bgd.Beograðani malo ¹iri pojam???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: njanja poslato 27 Novembar, 2013, 16:52
jer nam ovo nesto porucujes izmedju redova??

Izmeðu kojih redova? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu