Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

©panske serije su ni¹ta za srpske. Jebote!    [neampojma]


A to ¹to je Vo¹a opet izgubila od Svetozareva - to nikom ni¹ta!      :'(

:)


DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.161: Kup (16.05.2013.)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

April

Vrijedjas me javno, preko foruma, ali to nije dovoljno, pa da ti posaljem PP da me jos vise izvrijedjas preko PP, ali da ne dobijes ban???

Kako ti mene javno vrijedjas, ako imas muda za to, budi doslijedan sebi i javno mi i reci kakav problem imas sa mnom.
Do you want to be right or do you want to be free?

clutch&brake

Ovo vec postaje sranje...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 16:12
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 15:56
da je neka dobra riba pa da vas covek
razume ...

zmaju za nju si vec pisao kako su na prosli rodjendan dosle ustase a devojka zasluzuje postoanje jer vec dve godine dolazi iz druge drzave da bi bila na MM rodjendanu
prosli put samo da se upozna sa do tad virtuelnim prijateljima a ove godine opet da bi se druzila
sledeci ban ti je 2 godine i savetujem ti da pazis kako se izrazavas i da ne vredjas clanove
©ta je bilo izmeðu Aide i mene na¹a stvar naravno moglo je sve i bez znanja foruma da proðe a da ima bar moje po¹tovanje,ima jer je skroz dobra du¹a i zaslu¾uje svako po¹tovanje jer retki su ljudi sa pro¹lo¹æu ka njena a da ostanu normalni i pozitivni Aida navijam za tebe. [thumb_up] :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:06
Citat: zmiya poslato 24 Novembar, 2013, 11:59
Pa jebiga,Pit sad plaæa danak pro¹losti,jer je bez potrebe pre dobijao banove,jer se inati sa nekim..Budala je budala  i ne mo¾e¹ je promeniti koliko god da se trudi¹,znaèi lepo kad provocira neko,minus i ide¹ dalje,kad ga dovoljno ljudi normalnih minusira on se malo odmori,i tako to ide...
Izdrzi PITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE uz tebe smo.

video sam sta si napisao pre izmene pa da ti odgovorim:

autor nije pokusao da kaze da je pit budala vec neka osoba sa kojom bi se pit recimo svadjao i iako je to clan foruma on nije imenovan pa ne verujem da je neka uvreda (mozda je vredjao i mene? :))

DebeliZmaj

april: да ли си реална ? ... имаш приватне поруке па питај, ево обећавам да ћу ти одговорити ... :)

njanja: kakva tema, takva i tematika ...

ujka: gde ti je prduzetnichki duh ... bre, online upload ...i eto nove severine, pa broj pregled itd... ujko ujko
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 16:35
Vrijedjas me javno, preko foruma, ali to nije dovoljno, pa da ti posaljem PP da me jos vise izvrijedjas preko PP, ali da ne dobijes ban???

Kako ti mene javno vrijedjas, ako imas muda za to, budi doslijedan sebi i javno mi i reci kakav problem imas sa mnom.
E opusti se on prepodne ne voli sebe a popodne sve ostale Petar je to. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 16:39
april: да ли си реална ? ... имаш приватне поруке па питај, ево обећавам да ћу ти одговорити ... :)
Zmahu bre smanji evo javno te molim nemoj terati mak na konac iz nekog principa a svi znamo da si i ti dobra du¹a.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

ujka: sta ti je ? ... ona pita ja je upucujem na pravu proceduru, kroz institucije sistema ... tako ce i dobije odgovor ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panco.KV

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 16:38
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:06
Citat: zmiya poslato 24 Novembar, 2013, 11:59
Pa jebiga,Pit sad plaæa danak pro¹losti,jer je bez potrebe pre dobijao banove,jer se inati sa nekim..Budala je budala  i ne mo¾e¹ je promeniti koliko god da se trudi¹,znaèi lepo kad provocira neko,minus i ide¹ dalje,kad ga dovoljno ljudi normalnih minusira on se malo odmori,i tako to ide...
Izdrzi PITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE uz tebe smo.

video sam sta si napisao pre izmene pa da ti odgovorim:

autor nije pokusao da kaze da je pit budala vec neka osoba sa kojom bi se pit recimo svadjao i iako je to clan foruma on nije imenovan pa ne verujem da je neka uvreda (mozda je vredjao i mene? :))
nije vredjao tebe ,ni Pita i o kakim uvredama hahah ....zezanje breee ,nego daj Pitu mogucnost da pise ,da se knjizevno i slikovno izrazava na forumu da oplemenjuje neznalice znanjem i da deli sa pametnima iskustva.UFFe ceka te politivka karijera vidim ja to   [hello]

April

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 16:39
april: да ли си реална ? ... имаш приватне поруке па питај, ево обећавам да ћу ти одговорити ... :)


Javno me provociras, javno te pitam u cemu je problem.
Do you want to be right or do you want to be free?

Uncle Bob

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 16:46
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 16:39
april: да ли си реална ? ... имаш приватне поруке па питај, ево обећавам да ћу ти одговорити ... :)


Javno me provociras, javno te pitam u cemu je problem.

April ajd iskuliraj it i va¾i?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

April

Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 16:49
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 16:46
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 16:39
april: да ли си реална ? ... имаш приватне поруке па питај, ево обећавам да ћу ти одговорити ... :)


Javno me provociras, javno te pitam u cemu je problem.

April ajd iskuliraj it i va¾i?

Kuliram ga evo 2 godine i ne pomaze.
Pa me interesuje u cemu je problem.
Do you want to be right or do you want to be free?

UFF

Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:45
Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 16:38
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:06
Citat: zmiya poslato 24 Novembar, 2013, 11:59
Pa jebiga,Pit sad plaæa danak pro¹losti,jer je bez potrebe pre dobijao banove,jer se inati sa nekim..Budala je budala  i ne mo¾e¹ je promeniti koliko god da se trudi¹,znaèi lepo kad provocira neko,minus i ide¹ dalje,kad ga dovoljno ljudi normalnih minusira on se malo odmori,i tako to ide...
Izdrzi PITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE uz tebe smo.

video sam sta si napisao pre izmene pa da ti odgovorim:

autor nije pokusao da kaze da je pit budala vec neka osoba sa kojom bi se pit recimo svadjao i iako je to clan foruma on nije imenovan pa ne verujem da je neka uvreda (mozda je vredjao i mene? :))
nije vredjao tebe ,ni Pita i o kakim uvredama hahah ....

[dunce]

Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:06
Citat: zmiya poslato 24 Novembar, 2013, 11:59
Pa jebiga,Pit sad plaæa danak pro¹losti,jer je bez potrebe pre dobijao banove,jer se inati sa nekim..Budala je budala  i ne mo¾e¹ je promeniti koliko god da se trudi¹,znaèi lepo kad provocira neko,minus i ide¹ dalje,kad ga dovoljno ljudi normalnih minusira on se malo odmori,i tako to ide...
UFFe rekao si uvreda-BAN evo uvrede ...budala je budala... procitaj
Daj sad da vidimo doslednost ali bez tumacenja ovo ono rekao si decidno uvreda - ban.Pozdrav


Panco.KV

UFFe jel sad treba da kacimo i PP sta dokazujes stvarno kenjas rekao sam da je drkanje jbt a i pretis Zmaju ...STO... pa imao si korist telesnu od nekog cim nekoga branis  [flashing]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panco.KV

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 16:51
Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 16:49
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 16:46
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 16:39
april: да ли си реална ? ... имаш приватне поруке па питај, ево обећавам да ћу ти одговорити ... :)


Javno me provociras, javno te pitam u cemu je problem.

April ajd iskuliraj it i va¾i?

Kuliram ga evo 2 godine i ne pomaze.
Pa me interesuje u cemu je problem.

Srce evo mene nekuliraj ja cu da te uzmem pod svoje od tih bitangi koje te  gledaju kao parce mesa,
ja te vidim kao odlican butic a ne komadic  :-[

Jecko

Ajde sad svi polako napolje pa jedan krug oko kuce....neki i dva, tri.... [zena]

Jos ni sneg nije pao a vec su krenule ove zimke spanske serije  [panic]

DebeliZmaj

ahahaha ... i posle meni kazu da sam trovach ... ccc... a ovi kao fini ... barstvo i jedinstvo .. trolololo
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

April

Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:57
UFFe jel sad treba da kacimo i PP sta dokazujes stvarno kenjas rekao sam da je drkanje jbt a i pretis Zmaju ...STO... pa imao si korist telesnu od nekog cim nekoga branis  [flashing]

I ti imas neki problem sa mnom?
Ili mi se samo cini?

Do you want to be right or do you want to be free?