Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

E sad svi znaju da se nerazumem u kompove i tako to i da znaèi od foto monta¾e nema ni¹ta al da postoji snimak ,postoji i niko mi ne veruje kad mu ka¾em da je u satu na zidu sakrivena kamera koja pokriva sobu.al.æe unuèiæi da se smeju. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko


Uncle Bob

Citat: Darko poslato 24 Novembar, 2013, 15:20
Auuuu Bre ujkoooo
O¹ ti po¹aljem snimak? :-* ton nije najbolji al se zato sve vidi ma nema veze na¹i smo to samo zbog nekih koji sad prièaju da nije ni¹ta bilo. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Pa okaci ga ovde ako april kaze da se nije desilo onda to znaci da snimak i ne postoji pa da vidimo ko laze
ako se ona slozi naravno

April

Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 15:34
Citat: Darko poslato 24 Novembar, 2013, 15:20
Auuuu Bre ujkoooo
O¹ ti po¹aljem snimak? :-* ton nije najbolji al se zato sve vidi ma nema veze na¹i smo to samo zbog nekih koji sad prièaju da nije ni¹ta bilo. ;)

Ujko, hajde posalji snimak na kojem se jasno vidi kako se ja nabijam na tvoj VELIKI, NABREKLI, molim te.

Pa da zavrsimo i tu pricu.
Do you want to be right or do you want to be free?

UFF

 :o

[rofl]

eto ujko sad imas i saglasnost navodno glavne glumice

nemoj da izneveris ceo forum kad je tema postala zanimljiva

nista izgovori, hocemo snimak!  (ako ne znas kako da ga okacis prebaci na flesh i daj pa cu ja)

eclipse4

ne pustajte jos dok ne sklonim decu iz sobe ;) ;) ;)

Darko


DebeliZmaj

da je neka dobra riba pa da vas covek
razume ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

April

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 15:56
da je neka dobra riba pa da vas covek
razume ...

Debeli, koji me *urac nadrkavas od prvog dana otkako sam se registrovala ovdje?
Je li ti imas neki problem sa mnom, a da ja to ne znam?


Do you want to be right or do you want to be free?

Darko

Gledaj ga pa ovaj sad...alooo, to ti je pre svega sestra,koleginica , bajkerka...sto tako pises?!?

Uncle Bob

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 15:42
Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 15:34
Citat: Darko poslato 24 Novembar, 2013, 15:20
Auuuu Bre ujkoooo
O¹ ti po¹aljem snimak? :-* ton nije najbolji al se zato sve vidi ma nema veze na¹i smo to samo zbog nekih koji sad prièaju da nije ni¹ta bilo. ;)

Ujko, hajde posalji snimak na kojem se jasno vidi kako se ja nabijam na tvoj VELIKI, NABREKLI, molim te.

Pa da zavrsimo i tu pricu.
Stvarno hoæe¹? ne znam eto da æu Uffu kad se vidimo na ¾urci i ne nemoj lagati nisi se natakla veæ si bila na leðima msm da se ne la¾emo a srce posle ....... nema kajanja e smo manijaci il,nismo nego si mislila da se zezam kad sam ti rekao da kamera snima. [hello] e sad ¾ao mi svih onih ¹to nisu ¹to si rekla da su ti se nabacivali jebiga loto je èudna stvar a da si imala trunku mozga svega ovoga ne bi bilo a pogotovo ono tvoje èuðenje kako su druge ribe sa foruma seka da¹e a ti eto èedna.jebiga vi¹e sreæe i opreza drugi put.E da ti Bob bonu. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

#3232
Citat: zmiya poslato 24 Novembar, 2013, 11:59
Pa jebiga,Pit sad plaæa danak pro¹losti,jer je bez potrebe pre dobijao banove,jer se inati sa nekim..Budala je budala  i ne mo¾e¹ je promeniti koliko god da se trudi¹,znaèi lepo kad provocira neko,minus i ide¹ dalje,kad ga dovoljno ljudi normalnih minusira on se malo odmori,i tako to ide...
Izdrzi PITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE uz tebe smo.

Uncle Bob

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 16:01
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 15:56
da je neka dobra riba pa da vas covek
razume ...

Debeli, koji me *urac nadrkavas od prvog dana otkako sam se registrovala ovdje?
Je li ti imas neki problem sa mnom, a da ja to ne znam?



Ma neprièaj sa njim nabodi ga ALE,ALE [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

E po¹to me ignori¹e¹ na poruke da te pitam e si mi dooooooooooobro ne plaèe¹ vi¹e? :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 15:56
da je neka dobra riba pa da vas covek
razume ...

zmaju za nju si vec pisao kako su na prosli rodjendan dosle ustase a devojka zasluzuje postoanje jer vec dve godine dolazi iz druge drzave da bi bila na MM rodjendanu
prosli put samo da se upozna sa do tad virtuelnim prijateljima a ove godine opet da bi se druzila
sledeci ban ti je 2 godine i savetujem ti da pazis kako se izrazavas i da ne vredjas clanove

Uncle Bob

Evo obeæavam odjavljujem se iz teme stvarno ne bi bilo lepo und humano da nastavim dalje,okey si ti i dobru du¹u ima¹ al,drugi put povedi raèuna kog æe¹ da provocira¹ jes da volim cveæe i ¾ivotinje al,bre nisam Hipik.A po¹to sam ti na bloku ako ti nekad ne¹to zatreba slobodno se obrati preko nekog od zajednièkih poznanika koliko mogu izaæi æu ti u susret. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

uff: cek cek stani malo ... prvo ja sam okachio link sa wikipedia-e ... nekima se ta istina sa linka nije svidela... ok ... jel to neka uvreda bila ?:) jel sad neka uvreda ?
mislim da ne zasluzuje prostor kojoj joj se dodeljuje raspravom, greshim? ok .. onda se raspravljajte i dalje sa i oko nje ... :) jel u imenu MANIJACI stoji radi ukrasa
ili smo postali socijalni radnici pa da brinemo o nechijim osecanjima ?:) ... opet se vracamo na isto stalno, sve kao sa spolja da izgleda sloga, veselje itd...
a u realnosti se neki se ljudi ne podnose... chemu onda lazna tolerancija ? svako dolazi na skup ili ne dolazi iz nekog svog motiva, neko zeli vidi ljude koji su mu
simpatichni, upozna neke koje nije upoznao, neko ima visak slobodnog vremena, nekog zena pusti na par sati iz kuce pa se do 22h pokupi i ode ... :)
ti i ko god zeli nek je postuj koliko god smatra da treba, druzite se itd ... ali ne trazi od mene ne napishem ono sto mislim ... realno ... nisam u pravu ?

april: imash pp, pitaj me na pp na pp cesh dobijesh odgovor ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

April

Debeli - ne pitam te na pp, jer me javno provociras, pa javno i odgovori u cemu je problem.
Do you want to be right or do you want to be free?

DebeliZmaj

april: a ne ne ... :) ... posle uff da me smara kako vredjam clanove preko foruma ... :) imash PP ... pitaj, zatrazi tamo odgovor
pa cesh isti dobiti te posle nemozesh se zalish na odgovor :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell