Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Slaninar poslato 25 Jul, 2013, 08:35
Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2013, 08:25

@Slaninar:
Dobro bre, zezam se malo...:P

Ti se zeza¹, a deèko za malo da kupi smrdljivi BMW?!  :)
Mlad, a veæ peMziJoner!  :)

on kad bi u prvoj i drugoj zavrno pun gas na tom bmw-u usro bi se u gace od srece na "srmdljivom bmw-u"
to sto ne puni i dalje kad nabije obrtaje je druga stvar ali za pocetnija je ozbiljna masina
ja sam to zeleo kao svoj prvi motor i na kraju ipak kupio 125ccm tj yamahu xt125r ali taj bmw se vozi bukvalno kao biciklo i rekao bih da je zbog male mase i niskog sedista bas stvoren za zene i pocetnike

Bori¹a

ja kad na hondi cm125 zavrnem gas u prvoj drugoj trecoj ja srecan kao pas u liftu ;D ;D
ako budem uzimao u skorije vreme motor to ce biti verovatno taj bmw...

Hohštapler

Kladio sam se s drugarom u pivo (koje ja ne pijem) da su u ©vajcarskoj svi motori ogranièeni na 35kw po zakonu!
Ja sam rekao da je tako on tvrdi da je ne moguæe.

Ko je u pravu?

Fala vi.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

nisu svi, samo za nove vozace koji nemaju iskustva

Bori¹a

u pravu je dzimika, gubis pivo jbg.. onda bi svaki motor koji je uvezen iz CH bio na 35kw :)

pit

A i ne werujem nesto da je zzr 1400 ogranicen na 35 kw ako mu je wozac pocetnik.Mislim da se ogranicawaju slabiji motori koji imaju 50-70 konja fabricki.

Hohštapler

Nije me mrzelo, na¹ao sam njihov zakon o saobraæaju.
Pi¹e da sme da bude 0.16kw/1kg odnos snage i te¾ine... ¹to æe mu reæi da motor od 200kg sme da ima 32kw... ;)
Ja pobedio...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

To bi trebalo da bude samo za pocetnike kako je rekao i Dzimika, a ne da su svi motori ograniceni.

Darko

sta zna dete sta je 200 kg  [rofl] [rofl] [rofl]

metarex

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Avgust, 2013, 22:31
Kladio sam se s drugarom u pivo (koje ja ne pijem) da su u ©vajcarskoj svi motori ogranièeni na 35kw po zakonu!
Ja sam rekao da je tako on tvrdi da je ne moguæe.

Ko je u pravu?

Fala vi.  [cheers]
ne moras ga ni piti posto si izgubio opkladu :P :P
nisu svi i nisu na 35 nego na 25kw ograniceni. to ti je kategorija A25KW
imas jos A1. to je 125ccm i do 11kw
i normalna A a to ti je deri kolko ide  [yahoo]

https://www.ag.ch/de/dvi/strassenverkehr/fuehrerausweise/ausweiskategorien/ausweiskategorien_1.jsp
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Uncle Bob

Ajd i ja u dnevniku da pitam ne¹to mo¾da je i bilo negde tako da ne zamerite sa "B" ¹ta sme da se ganja?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hohštapler

Citat: metarex poslato 10 Avgust, 2013, 20:07
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Avgust, 2013, 22:31
Kladio sam se s drugarom u pivo (koje ja ne pijem) da su u ©vajcarskoj svi motori ogranièeni na 35kw po zakonu!
Ja sam rekao da je tako on tvrdi da je ne moguæe.

Ko je u pravu?

Fala vi.  [cheers]
ne moras ga ni piti posto si izgubio opkladu :P :P
nisu svi i nisu na 35 nego na 25kw ograniceni. to ti je kategorija A25KW
imas jos A1. to je 125ccm i do 11kw
i normalna A a to ti je deri kolko ide  [yahoo]

https://www.ag.ch/de/dvi/strassenverkehr/fuehrerausweise/ausweiskategorien/ausweiskategorien_1.jsp

E fala, bar sad znam... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

#2412
da ne otvaram novu temu, jel zna neko gde mogu da nadjem emisiju tragac, emitovala se 90ih na studiu B

RANE - snimanje filma

insert je na 24:04
prica mi cale da je bila ozbiljna komedija od emisije kakve su budale dovodili
edit: razumes :D

Lazic


Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2013, 03:16
on kad bi u prvoj i drugoj zavrno pun gas na tom bmw-u usro bi se u gace od srece na "srmdljivom bmw-u"
to sto ne puni i dalje kad nabije obrtaje je druga stvar ali za pocetnija je ozbiljna masina
ja sam to zeleo kao svoj prvi motor i na kraju ipak kupio 125ccm tj yamahu xt125r ali taj bmw se vozi bukvalno kao biciklo i rekao bih da je zbog male mase i niskog sedista bas stvoren za zene i pocetnike

Ja se zezam - ne mislim da je preslab, naprotiv, te¾ak i jak za poèetak. Mo¾e se savladati, ali mislim da je bolje krenuti s manjim & jeftinijim. Dobro je ¹to ne tera na divlju vo¾nju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

moj drugar, jedan od boljih, vozio apriliu leonardo 125, nju prodao i kupio vstroma 1000.. da cuknem u drvo skoro 2 sezone vozi, presao preko 10k km i nista...
razmislicu, imam jos 5-6 meseci fore :P

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2013, 03:16
on kad bi u prvoj i drugoj zavrno pun gas na tom bmw-u usro bi se u gace od srece na "srmdljivom bmw-u"
to sto ne puni i dalje kad nabije obrtaje je druga stvar ali za pocetnija je ozbiljna masina
ja sam to zeleo kao svoj prvi motor i na kraju ipak kupio 125ccm tj yamahu xt125r ali taj bmw se vozi bukvalno kao biciklo i rekao bih da je zbog male mase i niskog sedista bas stvoren za zene i pocetnike
haha... pussy, poceo je od 125ccm :P :P ;D


Bori¹a

ici cu da probam bmw-a pa cu videti na cemu sam.. ako cena bude primamljiva, bmw je to [sutirakamen]

Che


Bori¹a

i o tome sam se nesto raspitivao, vidim na advriders.com prelaze i po 80k km samo sa redovnim servisima... jel moze neko da mi kaze nesto u vezi rotaxa, a sto ne pise na netu?