Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: pit poslato 26 Jul, 2013, 10:32

Borisa nez nam da li znas ali nejebica u twojim godinama moze da izazowe kokosje slepilo...i onda cao buduce woznje motorima...ima samo belo da gledas...i ondas mora kecas 5 x dnewno da ti se wrati wid.

A pit mo¾e da ti potvrdi da se od toga dobijaju veliki ¾uljevi na rukama  :'(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

ili suljevi na guzi :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

A ako pretera¹ sa prskanjem mo¾e da ti rikne i V na tastaturi...:o [facepalm] [rofl]

pit

Citat: mareskin poslato 26 Jul, 2013, 10:39
Citat: pit poslato 26 Jul, 2013, 10:32

Borisa nez nam da li znas ali nejebica u twojim godinama moze da izazowe kokosje slepilo...i onda cao buduce woznje motorima...ima samo belo da gledas...i ondas mora kecas 5 x dnewno da ti se wrati wid.

A pit mo¾e da ti potvrdi da se od toga dobijaju veliki ¾uljevi na rukama  :'(

   Ne samo zuljewi wec mogu i dlake da ti porastu na desnici od prewise drkanja....moje su ruke u twojim godinama bile ko subare da sam nawuko.Jbg bolje sto sam drko nego da dobijem kokosje slepilo.

Dragana friz

@Laziæ
auuuuu Laziæu al si ti brz jbte   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] 10000km..ma ajte molim vas  :P  :-*  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

©ta je sme¹no, probaj ti da preðe¹ kinezom 10.000km za manje od 2 godine...:o

eclipse4

zar mora kinez? ne moze kineskinja? ;)

srbac

#2347
Sine Borko batali 125, 250 ,500, uzi tog BMWejca GS to je za tebe super,.. Momci sto voze super stock 600 imaju godina kao i ti !!!!!!
Aliiiiiii ako bi uzeo TTRa 600 eeeeeeeeee tada bi mogao da ides gde hoces... da padas, skaces... a i da putujes........  [yahoo]

Andreja

Al sad bez zezanja, pr¾i¹ se na hard enduro, 'vo, 'no a razmatra¹ kupovinu F650GS-a... Lepo ti rekao Srbac, TT600, KLX650 ili ne¹to u tom fazonu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

A sto se mesate coveku, necete vi da vozite sta god kupio nego on ;)

mkt


Andreja

Citat: Major poslato 27 Jul, 2013, 10:40
A sto se mesate coveku, necete vi da vozite sta god kupio nego on ;)

A ¹to ti u SVAKOJ temi mora¹ da bude¹ miroðija? ;)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Vlajko

Zato ¹to ima tako odgovoran nick  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

A ¹to mu onda nije nik general...:o [rofl]

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 28 Jul, 2013, 11:00
A ¹to mu onda nije nik general...:o [rofl]
Polako jo¹ je mlad. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jefta


Major

Citat: Andreja poslato 27 Jul, 2013, 23:07
Citat: Major poslato 27 Jul, 2013, 10:40
A sto se mesate coveku, necete vi da vozite sta god kupio nego on ;)

A ¹to ti u SVAKOJ temi mora¹ da bude¹ miroðija? ;)

Moram kad kenjas ko foka. Sta te boli paja sta ce on da kupi ili masta da kupi.
Ako se przi na enduro, jel ne sme da kaze da mu se svidja i nesto drugo.. jbt

Lazic

Imam ¹kolskog druga kome nijedan motor nije ba¹ po meri...:o U startu naponena da je u pitanju vrhunski zihera¹, u ¾ivotu nije odigrao betl ma ni sa solo osmicom...:o :o Pre 6 godina ostavi mi kolega free dok je na moru, ja zamolim drugara da ga sa Slavije gde obojica ¾ive, prebaci do mene na Zvezdaru, primi se on kao mlad majmun, a i ja posle par dana, poènemo da razmi¹ljamo ¹ta kupiti sa skoro nikakvim bud¾etom, ja pikirao libertija, on se palio na klepetalo... Posle par meseci uzmem za hiljadu para nov kineski "kros" od 200cc, preðem par hiljada, on ni¹ta i dalje samo cinculira... Davao mu da ga proba, odu¹evio se, i dalje cinculira... Preðem jo¹ par hiljada, Mi¹o ima¹ vi¹e para od mene, ima skutera u metro-u za 400-500e, kineza koliko hoæe¹, uzmi bre tomosa da se ¹vræka¹, lako æe¹ posle kupiti ne¹to veæe... Tamo vamo posle jo¹ par hiljada na kinezu, ¹omi i dalje cinculira ¹ta i kako, meni se upali lampica, pa on nikad neæe kupiti motor jer je previ¹e opasna sprava i zato i mo¾e da zami¹lja multistradu i da joj nalazi mane, ali svaki neupuæeni sagovornik bi pomislio da samo ¹to nije kupio motor...:o Jednom je trebalo zajedno da odemo na band¾i, odustao je u poslednjem trenutku zbog "rizika"...[facepalm]

Plazma Keks

@Lazic
"u ¾ivotu nije odigrao betl ma ni sa solo osmicom.."

da li mozes da mi objasnis sta ovo znaci? ;D nesam skolovala

Lazic

jo¹ si mali...:P

iz preferansa, operacija toliko bezbedna da skoro da nema skoro nikakvog rizika...:D