Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Da ga obmota oko rezerv'ara...:o

Boban_m

Ponekad se divim tvojoj logici :-* ;D

clutch&brake

Ili nas sa stomacima :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF



UFF


Lazic


con3

Ne znam sta da kazem mozda je uzivo lepsi :)

CBRR1

sad ce Uff da trazi od osiguranja za pretrpljeni strah sto si mu pobegao dva puta Pite...ali posto nije kasko osiguran cisto sumnjam da ce da dobije ista osim...

UFF

UFF zna za to i vec je naplatio tacno toliko tj 100k za smesne povrede a cbr se izgleda lozi na pit-a i voli felacio  [zvizdi]

clutch&brake

jbt ovde seks na sve strane a niko nista ne hebe :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

ladno si mi puko minus ahaaaahahahahah koja si ti paljevina ko klinac...1ookonja si naplatio za pretrpljeni strah tj sitne povrede kako ti kazes za to sto te Pit odrao...znas onaj vic Uffe o cigi i crncu,kad mu crnac da vazelin pre karanja,a ciga se maze po grudima,a crnac(PIT) ga pita pa sto se mazes po grudima a ciga odgovara pa dupe ce da prodje al dusa nikada...tako da ni tih 1ookonja ti nece izleciti dusu...ahahahaahahaha

pit



   Ti bre CBRR1...kakav si pa nemoj so na ljutu ranu.

UFF

 [hello]

Citat: pit poslato 27 April, 2013, 23:42
Znaci ko mi pomene vise trku ili bilo sta vezano za nju moz da mi popusi kurac momentalno.


sta ces, neki vole i da puse

CBRR1

Pit vs Uff 2:0


Ko je ovde pominjao bilo kakvu trku,ovo je samo cinjenicno stanje koje je dovelo do bola u dusi tamo nekog...MOMEEENTALNOOOO si ga ispusio al sta ces zivot je takav,shodno rezultatu 2:0 neko je ovde Pitu popusio tuki dva puta...Nek se PPit izjasni...

pit


Pa ono sto jes jes necu da krijem...svasta je bilo.

CBRR1

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ne bih vise o tome ipak je danas 21 vek i svako ima pravo da ima svoju bich,recimo moja bich ovde je andrejrr,jokerova je kengu,despiceva je plazma...a Pitova je Uff....

UFF

1-2 posta je ok ali ovo je vec off
da premestim ja to na odgovarajuce mesto pa tamo kenjaj kolko oces puca mi Q   :-*
a mozes sa pitom i na pp da nastavis i ugovoris sastanak  [ljubav]

CBRR1

aaaaa ne ne...ipak si ti njegov drug...topli...

Bori¹a

Citat: UFF poslato 27 Maj, 2013, 17:15
mozes sa pitom i na pp da nastavis i ugovoris sastanak  [ljubav]

cekamo lazica da kaze ono njegovo cuveno ;D