Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Otvorio temu za ovu turu [thumb_up]

Vlajko

Citat: Laziæ poslato 29 April, 2013, 10:40
Citat: aæimo poslato 29 April, 2013, 02:19
Moraæu da prisustvujem sve da Vas branim od Vas samih.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* Na¹ pli¹ani meda, grizli...:D Jo¹ znan i kao ¹ampion u bacanju afrika u dalj...:o

To nije èovek.. to je ljudina.. [cheers]

A papriku æe valjda uskoro da baci jednom za svagda..

Nego mogli bi na Bagrdanu da organizujemo bazanje kamena s ramena  [rofl]

Testesteron je uzburkao temu..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

CBRR1

zeljkamp jbte ralno smorio si sa autom od 4soma e milijardu slika si postavio,daj slikaj i releje auta pa baci slike,pa osigurace,pa stakla,i vas 5orica ppsle lupajte gluposti...prrterujete(e da da znate ja sam olupao bmw5 vozio m_a..nisam mrzac bmw da se zna,ali brate sare guma auuuu bre,i jel imas ti neki motor,daj slike jer ovo je motoforum...

WOLVERINE


  Evo ja sam uzeo prosle nedelje 4 komada ovih .... pneumatika....  i za svaku su preporuku.... cena za 215/55/16 je 80 evropskih sa montazom i balansiranjem...



http://www.njuskalo.hr/image-bigger/gume/gume-nankang-ns2-us-205-40-17-4kom-slika-21577223.jpg

Zeljkamp

Citat: CBRR1 poslato 30 April, 2013, 08:50
zeljkamp jbte ralno smorio si sa autom od 4soma e milijardu slika si postavio,daj slikaj i releje auta pa baci slike,pa osigurace,pa stakla,i vas 5orica ppsle lupajte gluposti...prrterujete(e da da znate ja sam olupao bmw5 vozio m_a..nisam mrzac bmw da se zna,ali brate sare guma auuuu bre,i jel imas ti neki motor,daj slike jer ovo je motoforum...
A sto sam ti ja trn u oku, jel zato sto mi je veci?!
TwinZ Auto & Moto

CBRR1

joooook brate jok,nisam od onih koji ne voze nista pa pljuju tudje,nego si bre preterao kao da vozis majbaha ili bugatija...3 ko 3,vecini dostupno a nista specijalno bajdvej imam karavana 32o 15o konja i ide za 43ooe,kazem ide...jer je to auto ko auto,uzeli ja i kum za dalju prodaju...i nisi mi uopste trn,pogresno si shvatio...samo ti i uff se postavljate kao da su to nenadjebivi avioni borbeni a andrej u pozadini drka na vas sto imate te borbene avione... :)

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF

odes brate u temu o audiju ili mercedesu a ovu preskocis i problem resen
lepo i pise za LJUBITELJE bmw-a  i cak iako slika svaki prekidac i dugme na instrument tabli opet je ON TOPIC
kome smeta ne mora ni da cita, ni da ucestvuje a ne da dodje da kenja

pit

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,5206.700.html
     Ja malopre odo u temu o Alfama kad ono opet BMW...u temi o BMW dolazim samo da citam...ali ne ponasaju se svi isto.

UFF

samo sam okacio sliku i to je sve
i ni to ne bi da vlasnik i ljubitelj alfe nije izneo netacnu tvrdnju pa sam morao da ga edukujem jbg

CBRR1

brate klasican si saban,ja jesam ljubitelj,ali u temi o merc i audiju koje iste tw posedujem,video si ih svojim ocima...ali ovo nije on topik nego on smaranje... "pogledajte kako na bmw pada prasina,na drugim autima nije tako,samo na bmw" to je bre kenjanje,o tteba sebe da poslisas i da manje kenjas...

Lazic

mene niko ne nervira, mora da je zbog par piva... Idite na pivo...:P

CBRR1

samo ako ima bmw pivo,inace nijedno drugo ne dolazi u obzir,a minusi,joooj dugujete mi komsinice....

Lazic


pit

Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 19:05
samo sam okacio sliku i to je sve
i ni to ne bi da vlasnik i ljubitelj alfe nije izneo netacnu tvrdnju pa sam morao da ga edukujem jbg

    Ok samo si okacio slike ..ali si se u temi o ALFI posro u istu koja je uzgred budi receno remek delo dizajna po misljenju svih na forumu sem tebe....zato nema sta da ti bude krivo ako ti u temi o BMW upadaju oponenti.....

CBRR1

ma u ovom slucaju uff pati od sindroma "ko se ljuti uvalimo mu kruti" i to stavicemo svi BMW kondome da se ne smori...

Milomir27

Citat: CBRR1 poslato 30 April, 2013, 23:19
ma u ovom slucaju uff pati od sindroma "ko se ljuti uvalimo mu kruti" i to stavicemo svi BMW kondome da se ne smori...
ccc
cobanine

WOLVERINE

Citat: CBRR1 poslato 30 April, 2013, 19:21
brate klasican si saban,ja jesam ljubitelj,ali u temi o merc i audiju koje iste tw posedujem,video si ih svojim ocima...ali ovo nije on topik nego on smaranje... "pogledajte kako na bmw pada prasina,na drugim autima nije tako,samo na bmw" to je bre kenjanje,o tteba sebe da poslisas i da manje kenjas...

Ma nisi upravu......  nemas bre ti pojma.......  tvoja koka nosi prava jaja .... eee  ali u nasim krajevima nosi dva i to nojeva......

Bori¹a

Vidjao sam brdo motora sa smanjenom konjazom da bi se vozila sa A kategorijom, pre svega KTMova pa sam bio smoren i poslao mejl ProMoto-u..

Evo kako izgleda nasa konverzacija

I kako je ovo moguce, na koji sistem je ovim drugim smanjena konjaza?



[attachment deleted by admin]

Lazic

Hoæe¹ da ka¾e¹ da æe deda da se otvori za novog ktm-a...:o