Glavni meni

ajd neki cika doc da resi ovaj problem-ako moze?!

Započeo KIZA69, 26 April, 2011, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA69

e pitanje ide ovako...
cbr 1000 rr,kad krenes uglavnom ono iza nekog auta cekas da ti se otvori put i pocnes da dajes gas da obilazis i onda tu od 2500 rpm pa do 7000rpm zna tako da ga iskida kao da izgubi struju ali su ti secundarni udarci tako tupi da nemas osecaj odakle dolaze i sta se desava,kao da lupa negde po menjacu...imate osecaj kao da preskoci lanac,sto je nemoguce.e sad,nekad se to desi na 2500 obrtaja,nekad na 4000 a nekad cak na 7ooo,nekad se nedesi uopste po pola h voznje pa onda opet.zna mnogo da bude zajebano kad si u krivini,jer je takav prekid struje ili neznam cega vec da bukvalno balansiras da nepadnes. ...
ima i druga strana....ako krenes ostro i od prve pocnes da ga punis ko besan-ide normalno,t.j nedesavaju se nikakva sranja...jer ima neko ideju?
assumption is the mother of all fuck up...!

BANE BROTHERHOOD

#1
pazi sad ovako moze da bude spaner bregaste vrlo moguce ...al ajd ti lepo to doterash da mi vidimo uzivo sta se desava u mestu u LERU kad ga drzish na recimo 2500 rpm pa probash naglo da zavrnesh gsa do recimo 5000 rpm ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Mislim da je problem sa dene strane u glavi vozaca..prolupao
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA69

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 26 April, 2011, 23:53
pazi sad ovako moze da bude spaner bregaste vrlo moguce ...al ajd ti lepo to doterash da mi vidimo uzivo sta se desava u mestu kad ga drzish na recimo 2500 rpm pa probash naglo da zavrnesh gsa do recimo 5000 rpm ;)
to mi je bajk od prijatelja,ali je nesto on u fazonu oce-nece...tako da sam ujutru trebao doci sa tim motorom u bg,ali ako bude promena-javljam ti svakako..poz & thanks brother 4 life....
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: revolution poslato 26 April, 2011, 23:59
Mislim da je problem sa dene strane u glavi vozaca..prolupao
moze da bude.....
assumption is the mother of all fuck up...!

sasafilipovic


rboban

Ma prekidaè no¾ice, garant!

NAJjednostavnija resenja su NAJgenijalnija.... kreni odatle pa polako DALJE!!!!
Ride It Like You Stole It

KIZA69

u sustini je sitnica,sigurno...ali je samo treba naci!
assumption is the mother of all fuck up...!

djavo

Identican slucaj na identicnom motoru kao od tvog prijatelja i u pitanju je bila klema od akumulatora, pre toga proerili nozicu..

Kengur

Moze da bude klema... Imao sam taj problem...

Los trip kad peglas na auto putu oko 190, a sat pocne da pokazuje cas 240,  cas 45, pa malo pobrljavi kazaklja pa malo stucne haos...
A pritom ga vracas iz servisa... ;D

KIZA69

klema nije [nono],to smo gledali..mada je taj motor imao problem sa automatom na t.j pored klema,malkice mu je zapusio,ali se nezna sto..jer je vec imao problema sa namotajima,u sustini sve je ok,ali samo kad iz starta pocnes da ga navrces,ako ides polako pa pocnes da ga punis ,onda zna da cimne i po 2-3 puta.! [doh]
assumption is the mother of all fuck up...!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

a ono najstandardnije - svecice i filter vazduha ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

KIZA69

Citat: SSZGO poslato 27 April, 2011, 21:08
a ono najstandardnije - svecice i filter vazduha ?
sve zamenjeno,mislim prekontrolisano...
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

assumption is the mother of all fuck up...!

dzimika

misli da zupcanik 2. brzine nije negde otisao pa da preskace kad se doda naglo jaci gas

Kengur

Nije brzina, vidite da kaze covek da kad krenes od prve cimanja nema...

Kad strada druga(stradala meni na R6) onda cima cim je u drugoj i cim se doda malo veci gas... A na malom gasu si mogao da je vrtis do 12/13 hiljada... Ali joj treba pola dana...

ЯЭВОЛУТИОН

Desi se da kada krene kopca na brzini, jednostavno izbaci par puta na laganom dodavanju gasa, a posle ide normalno. Kada ga odmah natezes sve je kako treba....to je pocetak pojedenosti kopce druge brzine....morao bih da probam da bi potvrdio diagnozu....tesko je za opisati, par puta trzne i onda radi...sve se desave negde na 4000 obrtaja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA69

e jbga-to vec mora na licinom mestu,videcu sa njim pa ako  nebudem tu doci ce on sam ako ga neproda dotle..a s'obzirom da si i ti u haosu...ostavicu mu tvoj br pa ako bude hteo-javice ti se..thanks doc...
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

dzimika..veruj mi da sam na to pomislio,ali nisam toliko strucan...sve ostalo su samo nagadjanja dok se neotvori i nepogleda..znam samo da su udarci mnogo jaki da imam osecaj da preskace lanac,mnogo se jako cuje,odvratan osecaj!
assumption is the mother of all fuck up...!