Glavni meni

Cramp Buster

Započeo UFF, 24 April, 2011, 23:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Obavezni komad opreme da touring motore i dugacke voznje kao i za one koji su povredili palac :)

MILJANe HVALA (nas kolega kojeg sam sreo na skupu mi je pozjamio ovu veoma korisnu spravicu)

Ja sam se uz ovo parce plastike juce bez problema i opusteno dovezao sa skupa iz smedereva sto nije bio slucaj pri dolasku na skup jer sam stigao sa grcem u denoj saci zbog povrede palca koji mi je trenutno neupotrebljiv i nacina na koji sam morao da doziram gas

Nije kao tempomat i nema mogucnost da blokira gas u odredjenom polozaju jer bi to moglo biti opasno
Sa ovim sami kontrolisete i dozirate gas isto kao i bez njega samo sto se mnogo lakse dodaje i nema potrebe da saka stoji zgrcena oko rucice gasa

Ko je imao iskustva sa istim nek napise jos koju rec  [hello]

[attachment deleted by admin]

UFF

A evo i bezbednog home made resenja za one koji su zainteresovani za tempomat

Homemade Universal Throttle Lock

MILJAN

Klasika za odmaranje zgloba ¹ake. Meni poma¾e dosta na auto putu. U tvojoj situaciji je namena malko drugaèija ali bitno je da zavr¹ava posao. Zovu ga jo¹ i Wrist rest...Koristi dok ti treba i opu¹teno.

 Zatvorili izlaz na petlju kod Smedereva... Rade nadvo¾njak... Posla¹e me na Po¾arevaèku petlju, koju proma¹ih  [doh]  Pro¹ao kroz Smederevsku Palanku i Veliku planu.  [ludak] Pihhh...Stigoh oko 3 noæu. Gluvo doba...Proðoh neka sela. Nema nikoga, pa zec....Pa odjednom posle krivine, u nekom selu, mnogo kola, cepa turska muzika, seljanke u minjacima, ruralni okolo... Koèiii... ;D Ala se oni zabavljaju...  [zvizdi] Gledaju me belo a ja se setih onih amerièkih horor filmova, kada neki turista zaluta u neku zabit, pa ga tamo seckaju motornom testerom :D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Eh da.... Da dodam:
Vodi raèuna sa ovim parèem plastike... Mo¾e da se desi da ti sluèajno zakaèi prst po njemu, pa da doda gas i ode¹ u tri lepe..Tra¾i malo navikavanja...
Ps. kakvo je bilo spavanje?
.... Niko nije prdeo? ;)
Cave ab homine unius libri

UFF

Hrkanje, turiranje, pucanje i paljenje guma... nista od spavanja pa sam krenuo u 03.30h, isao starim putem i u 04.00h bio kuci :)
Imao sam odlicnu motivaciju za voznju, drzao 120-150kmh const sa tvojom plastikicom  [thumb_up]

Lazic

Citat: UFF poslato 25 April, 2011, 01:50
Imao sam odlicnu motivaciju za voznju, drzao 120-150kmh const sa tvojom plastikicom  [thumb_up]

Neko te jurio...?  [rofl] [rofl] [rofl]

Gašpar

Citat: Lazic poslato 25 April, 2011, 13:14
Citat: UFF poslato 25 April, 2011, 01:50
Imao sam odlicnu motivaciju za voznju, drzao 120-150kmh const sa tvojom plastikicom  [thumb_up]

Neko te jurio...?  [rofl] [rofl] [rofl]

Neki pobesneli muz?  [neampojma] [rofl] [rofl]

Phoenix

Citat: Gaspar poslato 25 April, 2011, 14:52
Citat: Lazic poslato 25 April, 2011, 13:14
Citat: UFF poslato 25 April, 2011, 01:50
Imao sam odlicnu motivaciju za voznju, drzao 120-150kmh const sa tvojom plastikicom  [thumb_up]

Neko te jurio...?  [rofl] [rofl] [rofl]

Neki pobesneli muz?  [neampojma] [rofl] [rofl]

Digla se kuka i motika  [rofl] [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

PeraM

Ajd da kupimo to parche plastike, dobro dodje.
Moze nam drugar shto pravi vizire napraviti. Bar se nadam?!

MILJAN

Pero.-....to je 10 eu u Louisu.
Cave ab homine unius libri

balcan girl

hahahahaahaahhaah jurili ga duhovi u plavom hahahahahahaahh :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!