Glavni meni

XVI Moto susret MC Srem 29.30.04.-01.05.2011.

Započeo ninja66, 20 April, 2011, 12:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninja66

XVI Moto susret u Sremskoj Mitrovici u organizaciji MC Srem odr¾aæe se 29, 30.04. - 01.05.2011. godine. Pozivamo sve koji su nekada bili gosti najboljeg susreta u Srbiji, kao i one koji æe to tek postati, da se uvere u to kakvi su domaæini Sremci, i sa nama, uz koncerte, puno piva, dobre hrane, zezanja i naravno bajkerske igre, proslave 35. godina od osnivanja na¹eg kluba.

Oèekujemo vas i radujemo se va¹em dolasku! ®iveli!

Program... XVI Moto susreta MC Srem

Petak. 29. april 2011.
12 sati - Otvaranje
16 sati - Bajkerske igre
18 sati - Veèera
20 sati - Rock koncert
- Sveti gral
- Prorok
- Human (Tuzla)

Subota 30. april 2011.
10 sati - Izlet
14 sati - Ruèak
16 sati - Defile
20 sati - Rock koncert
- Cactus Jack
- Kraljevski apartman
- Osmi dan


Ostale informacije mo¾ete dobiti na sledeæe telefone:
Klub: +381 (0)62 134 23 38
Krkelja: +381 (0)63 513 753
Aca: +381 (0)65 513 6333




ninja66

Kao i ranijih godina zaduzen sam za izlet.
Planira se mali izlet,tj.poseta Carskoj palati.Tamo nas docekuju Rimljani sa performansom. [kralj]
Sam izlet je u subotu,polazak u 10h. Vodimo vas u sremsko selo Jarak na sremacki dorucak. Nameravamo da vam pokazemo kao se u Sremu jede i zasto imamo problema sa viskom kilograma.  U lepom ambijentu nas ceka strogo visokokaloricna i iskljucivo domaca hrana i pice. Voznjica od ukupno 30-tak kilometara.  [cheers]

serbduck


 
  Ovo se ne propusta!

  Bio sam...i opet cu...

       [cheers]




 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

UFF


Gavrolini


Cale


jerej

Citat: ninja66 poslato 20 April, 2011, 12:51
Kao i ranijih godina zaduzen sam za izlet.
Planira se mali izlet,tj.poseta Carskoj palati.Tamo nas docekuju Rimljani sa performansom. [kralj]
Sam izlet je u subotu,polazak u 10h. Vodimo vas u sremsko selo Jarak na sremacki dorucak. Nameravamo da vam pokazemo kao se u Sremu jede i zasto imamo problema sa viskom kilograma.  U lepom ambijentu nas ceka strogo visokokaloricna i iskljucivo domaca hrana i pice. Voznjica od ukupno 30-tak kilometara.  [cheers]

Gde cete biti u Jarku?

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Gašpar


Gavrolini

bas me cudi sto ribe uvek idu uz MK batana....mada ovog malog vodimo kao maskotu radi sprdnje :)

MILJAN

Kraljevski apartman me smorio u Èaèku jedne godine do bola..pihhh... U¾as...
Cave ab homine unius libri

ACO610

Sti¾emo  i  mi  iz  "IL  PARADISO" Istoèno Sarajevo  zna  li  neko  ne¹ta  vezano  za  smje¹taj,  noæenje  subotu  na  nedelju,  da  li neko iznajmljuje  kavu  sobu  i  sl. Pozdrav . [cheers]

Cale

Citat: ACO610 poslato 27 April, 2011, 13:17
Sti¾emo  i  mi  iz  "IL  PARADISO" Istoèno Sarajevo  zna  li  neko  ne¹ta  vezano  za  smje¹taj,  noæenje  subotu  na  nedelju,  da  li neko iznajmljuje  kavu  sobu  i  sl. Pozdrav . [cheers]
Ima,nazovi Krkelju i sve ce ti objasniti.Idem ja da pakujem moped-da ne zakasnim.Sad ce petak !

ninja66

#16
Citat: ACO610 poslato 27 April, 2011, 13:17
Sti¾emo  i  mi  iz  "IL  PARADISO" Istoèno Sarajevo  zna  li  neko  ne¹ta  vezano  za  smje¹taj,  noæenje  subotu  na  nedelju,  da  li neko iznajmljuje  kavu  sobu  i  sl. Pozdrav . [cheers]
Aca: +381 (0)65 513 6333
Nepunih 300 metara od kampa:

http://www.domucenika-sm.edu.rs/iznajmljivanje_soba.htm

serbduck

 

   Skupljamo se kod Micketa , pa uz gulas od divljaci i hladno pivce i po koju rakijicu, hvatamo zalet...


  ...a onda svi na skup...


   Ovaj lepi pas se zove Ceca i sasvim slucajno je tu...i neka ga...











   ...a na skupu naletesmo na ove momke... svratili do nekog plastenika, pa nabrali malo luka da im se nadje...












































































































































   ...i tako...bili ...  i opet cemo ako Bog da.

 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Cale

5+ za MC SREM !

[attachment deleted by admin]

Cale