Glavni meni

Savet

Započeo nesic1, 16 April, 2011, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesic1

Gledam da narucim nesto pa me zanima koja se kombinacija isplati najvise na odnosu cene kod nas/tezina

Koliko se krece cena novog originalnog spanera za hondu cbr600rr '07 god, i da li neko zna koja je njegova tezina odokativno, da li se u kompletu dobija samo ono sto sam zaokruzio ili jos nesto?
isto pitanje i za lanac
i u igri je HJC CL-SP kaciga, XS velicine, kod nas je oko 180 evra ako se ne varam

za lanac i spaner sam cuo da su, lanac - 60 evra, spaner - 120 evra, pa da proverim.

ja bi prodavao:
Kacigu za 110 evra
Lanac za 55 evra
spaner za 105 evra,

uklapam se u gornje 3 kombinacije pa me zanima koja je najisplativija, sta ce pre da se proda

[attachment deleted by admin]

SSZGO

kaciga XS - tesko zbog velicine

spaner - ja jos nisam cuo da je to nekome crklo ali sve je moguce :)

koji lanac ?
lanac ako je neki brend verovatno mozes da prodas za te pare
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

a ako mozes i meni da stavis na glasanje, koji ce brojevi da izadju na LOTOu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Citat: revolution poslato 16 April, 2011, 21:43
a ako mozes i meni da stavis na glasanje, koji ce brojevi da izadju na LOTOu...

I meni, podelicemo premiju.......
Ride It Like You Stole It

nesic1

lanac onaj iz masine, br 2 na slici, otislo mom drugu sa 12.000 predjenih km, i spaner i lanac.

evo brojevi za loto,

5, 10, 4, 17, 9, 18, 26, 28 36

aj pa kad dobijete po 5.000e da me castite  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

ako mu je to otislo sa 12000, nek ga zapali...

kako je to uspeo da izvede ???



moj motor je presao, paa, cak i vise od 12000, i desi se ponekad i da ode na zadnji...
i spaner i lanac i dalje rade normalno...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nesic1

tako ga kupio i toliko se cuje kad ga turnes da te zabole usi, nenormalno se cuje, svi mu kazu to je mana, kupio cbr600rr '07 god, mada jeb*s ga,

nema problem, kad je izvlacenje ?

SSZGO

pa jel siguran da je to, jel otvorio, mozda je samo spaner neispravan pa ne zateze lanac?

nije mi jasno sta je moralo biti radjeno tom motoru da mu se istegli lanac za 12000...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nesic1

kupio lanac pre nego sto otvorio i zamenimo ga i upali i ono opet :D , klen, i onda proverimo i zakljucimo da je spaner otiso
jbg sad ce spaner da kupi, mada mu brat pojacao oprugu sto zateze lanac, kako on kaze "navio" je ? i sad normalno radi, stari lanac nismo ni gledali kakav je

SSZGO

#10
verovatno je otisao samo spaner, i nije zatezao lanac...

moguce i da to ste mogli da resite rucnim spanerom, od automatskog se napravi rucni, pa ga stelujes kao i pogonski lanac...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

djolevidak

nmz lanac da se istegne u toj meri da spaner nmz da zateze treba da se istegne 2cm da ne bi zatezao nema sanseeeee,lanac se menja ka pocne da zvecka ili na odredjeni br km zavisi od proizvodjaca.... ...a spaner hoce da crkne slabo da zateze,ortaku na f3 nije zatezao dovoljno,ja imao od moje 900rr stavio i sljaka kao leptir :D

sasafilipovic

©ta je sa tim ¹panerima na cbr600rr? Drugaru isto crkao na '06 isto neka mala kilometra¾a, i on nabud¾io stari.
@Nesic1
Odakle naruèuje¹ ove stvari?