Glavni meni

Auspuh Servis

Započeo Darko74, 15 April, 2011, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

pa de bas taj najskuplji?

Andjelo

Citat: nano poslato 11 Februar, 2012, 02:41
A da stavimo ovde posto je vec otvorio temu pa bi bio red makar da odgovori...

Da li ovo moze da se odradi, cena?


moze ja sam odradio jedan takav stoji mi .................inace i kupio sam jedan prosle godine na ebay.de  za z750 snimak  ,placen je nekih 165 evra sa carinom u Nemackoj  inace ovaj sto sam ja odradio ima perforiranu cev do prvog vara koji se vidi a ostalo je prazno to jest komora  a  ovaj sa slike je do kraja perforirana  ..........inace americka firma koja ima pogon u Kini  Danmoto   evo i snimka uzivo je jos zesci zvuk  Z 750 Yoshimura Evo IV

Andjelo

Citat: nano poslato 11 Februar, 2012, 02:41
A da stavimo ovde posto je vec otvorio temu pa bi bio red makar da odgovori...

Da li ovo moze da se odradi, cena?


http://www.dan-moto.com/DM_US/exhausts-wholesale-18.html?zenid=7lhu0j9blddls9knmvekusuvl3

nano

Jeste ta firma, samo sam ja na alibaba.com gledao. Mislim da kinez rece, 120e sa postarinom...

YAMAHA FAZER 1000 DANMOTO GP EXHAUST(STRAVE)


MILAN BNS

Neznam kakav je kvalitet  Darkovih auspuha, meni je Robert stavio dva kom na Varadera 1000 bruseni prohrom, posle godinu dana poceli da tamne i da se greju kao ludi izduvao vunu sto mislim da nebi smelo da se desi.

Darko74

za gospodina koji nije dobro razumeo devojku koja se javila i rekla mu da su cene od 80e a ne do 800e

Darko74


AndreyRR

i koje su na kraju cene,stavi neki cenovnik,a ne kako baba vange pogadjamo
i licitiramo kao na pijaci

Darko74

cene su od 80 do 200e zavisi od modela i materijala od kog radim auspuh i dal je ful karbon ili je prohrom presvucen karbonom
posto se slabo snalazim sa ovim, molim vas za sve informacije da me pozovete na 0642953366 moze i sms  ili na mail [email protected] da nebi dolazilo do cifara od 800e

nano


Kanarinac

Ja sam postavio pitanje ovde i nisam dobio odgovor. Onda sam poslao mail pre 19 dana ili 10.02. i takodje nema odgovora. Sledeci korak je da posaljem goluba mozda napokon dobijem cene

AndreyRR

pa mozes i sam da odletis

Kanarinac


AndreyRR


Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 29 Februar, 2012, 22:21
Ja sam postavio pitanje ovde i nisam dobio odgovor. Onda sam poslao mail pre 19 dana ili 10.02. i takodje nema odgovora. Sledeci korak je da posaljem goluba mozda napokon dobijem cene

Mozes i kao ja da okrenes telefon i da dobijes pogresnu informaciju  ;D ;D ;D

Kanarinac

Pa ostala nam je samo opcija maila :) Sve ostale smo isprobali :D Ali cuti dobro je, bar smo saznali da nije 800 evra :D

Darko74

auspusi sa slike 170e

Darko74

r6 koji ti je mail????

Kanarinac