Glavni meni

Auspuh Servis

Započeo Darko74, 15 April, 2011, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Da ali kvalitet jednog i drugog ne mogu da se porede. Pogotovo sto Robert izradjuje na uvce, a ovde su se radili neki proracuni. Sa Robertovim ne mogu da idem napolje jer nema homolgaciju bas nikakvu, a ovaj ima. U sv sl obezobraili su se sa cenama i pretetuju. Siguran sam da cena materijala za auspuh kosta mozda do 50% cene, a ostatak je zarada. Do 200 evra za neki najnadrkaniji bih dao, preko toga ima ebay i pun kurac.

Sto se carine tie to je kako se uzme tj kako se njima digne. Preko RRaska narucili drugaru hladnjak za mazdu. Ovde je kosta 500e i cekao se mesec dana, narucli iz engleske preko ebaya. Tamo je kostao oko 200 evra. Poslao je lik preko fedexa i oni su za uslugu i carinu uzeli jos 8000 din. Samo carina je bila nekih 40e. Tako da nije to toliko strasno bas

Che

Opristi primarijuse nisam te poznao odmah  [rolleyes]

dzimika

ko je bre tebe slagao da ne mozes da ides napolje? ja isao u grcku sa radakovim auspuhom koji se dernja i niko mi nigde ni jednu rec rekao ni na granici ni u samoj zemlji
ne branim roberta ali cena kod radaka je bila ista za iste stvari kao i kod roberta pre par godina jos, ako te brine jacina zvuka da bi isao preko onda nemoj ni da ugradjujes otvoreni lonac ili ugradi dB killer sto je i kod brand name auspuha normalno da se stavlja jer su previse glasni i odredjeni modeli samo tada ispunjavaju norme o buci

Kanarinac

To sto tebe niko nije dirao ne znaci da mene ili nekog drugog nece.  Ne mozes na osnovu jednog iskustva i to u Grckoj da kazes da se to ne desava.

goranvojska

idi sa tim u svajcarsku pa da vidis sta ce da se desi.

dzimika

ja sam bas pre polaska u grcku postavio pitanje u vezi otvorenog auspuha i svi su rekli da bez problema moze da se vozi svuda, u grckoj garantovano nikog zbog auspuha nisu zaustavili, jer bi prvo morali pola grcke da zaustave zbog toga, niko ko je isao preko nije nigde napisao da je imao problema zbog otvorenog auspuha a dosta njih je otislo negde

Kanarinac

A jel dosta njih imalo made in Srbija auspuhe? Citao sam tu temu, i svi su bili kao ma daj vozi sa ti je. Jel tako?

Siguran sam da u EU imaju zakon o tome, koji se cak i sprovodi. Tako da to sto si ti ili jos par njih proslo bez problema, ne znaci da ih nece biti. A meni se bas i ne rizikuje

UFF


velja

U sred pefkohorija ima gsxr koji ne da ima otvoren auspuh nego ima samo cev malo prosirenu na kraju. Kad prodje ulicom izaziva nervni slom. Decko koji odrzava prvi deo  plaze u polihronu ima crnog cbr sa otvorenim izduvom bez oznake. Ne znam mozda njih ne diraju jer su lokalci ali cinjenica je da se voze motori sa otvorenim izduvima. Na onom auto putu kod Soluna kad je prosla busa pored nas preseko sam se. Zamalo da skrenem u ogradu kolko sam se uplasio.

borkos

Ima na You Tube-u klip kako Svapska murija kaznjava decka sa 50eur zato sto mu je izduv otvoren iliti without DB killer...Ne mogu da nadjem sad jebi ga...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Kanarinac

Inace EU nije samo grcka.

Gašpar

Hteo si da kazes - Inace Grcka ko da nije EU :D

Kanarinac

Hahhaahha pa mouze i tako :D

dzimika

ja znam da si ti picajzla i da mora da bude sve perfektno ali samo ti se reklo, kaznjavaju ako nemas dB killer, to znaci da mozes da imas otvoren auspuh ali u naseljenim mestima moras da budes tih sto je ok po meni, a dB killer nije problem napraviti pa dolazimo do toga da mozes da stavis otvoren auspuh i da ides preko ali ponesi dB killer
a ako vec neces da kupis kod domacih proizvodjaca auspuh ti lepo nadji na ebay-u i uzmi tamo neki brand name i resio si problem

Kanarinac

Pa ja vec imam auspuh koji se dernja, samo ne planiram sa njim da idem preko. Za te akcije cu da pozajmim fabricki pa cu da putujem.

dzimika

pa sta se onda bunis za cenu :P

Kanarinac

Pa ako je neka normalna cena, mozda bih i promenio. Svidja mi onaj model sto sam pitao za njega.Jedino sto nikako da se javi pokretac teme i da kaze cenu

nano

To opet neka zavera, sire ovi airbrusheri zarazu sa cenama

Citat: Kanarinac poslato 09 Februar, 2012, 20:00
Jedino sto nikako da se javi pokretac teme i da kaze cenu

Pa da kaze da trazi osam glava imace tema 50+ strana  [rofl]

dzimika

a sto mu ne posaljes mail sa slikom i ne pitas za cenu? pa kad saznas lepo napises nama ovde da i mi znamo :D

nano

A da stavimo ovde posto je vec otvorio temu pa bi bio red makar da odgovori...

Da li ovo moze da se odradi, cena?