Glavni meni

Shabani na motorima i Failovi ;)

Započeo SSZGO, 15 April, 2011, 08:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

seres da mu je guma ono uradila?  :o  :wtf:

mkt


CBRR1

Citat: Jocika poslato 04 Mart, 2012, 00:19
Evo jos jedan snimak onog od malo pre
MK Familija Avala BG
ljakse ako i kada i kako vidis ovaj post moj,napusi mi se kurca,sta sta treba da se divim sto znas da turiras motor,zbog takvih indijanaca mi se zgadi skup,jako mudo bre majmuncino seljacka,posle seljacino sednes i ko baba vozis,mater ti jebem seljacku,a nesto bi voleo da vidis ovo sve i da ti se najebem keve seljoberu seljacki  [srednjiprst] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

despic

da bre!
picka ti materina u dupe :P
klasican divljak

CBRR1


Major

Citat: UFF poslato 14 Maj, 2012, 16:57
seres da mu je guma ono uradila?  :o  :wtf:

Taj Cayene je od kartona izgleda ;D

Citat: cbrr1 poslato 14 Maj, 2012, 18:35
Citat: Jocika poslato 04 Mart, 2012, 00:19
Evo jos jedan snimak onog od malo pre
MK Familija Avala BG
ljakse ako i kada i kako vidis ovaj post moj,napusi mi se kurca,sta sta treba da se divim sto znas da turiras motor,zbog takvih indijanaca mi se zgadi skup,jako mudo bre majmuncino seljacka,posle seljacino sednes i ko baba vozis,mater ti jebem seljacku,a nesto bi voleo da vidis ovo sve i da ti se najebem keve seljoberu seljacki  [srednjiprst] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

Citat: despic poslato 14 Maj, 2012, 18:36
da bre!
picka ti materina u dupe :P

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

AndreyRR


mkt


Ripley

Muka mi kad sam video ovaj klip sa kornetom.

Na kajenu pretpostavljam da je eksplodiralo vazdusno vesanje, nema sanse guma onoliku eksploziju da napravi. Inace prijatelj mi vozi TechArt Magnum verziju, bolesno kako se cuje, kao americki muscle, cak i na leru izaziva zmarce.

Major

Citat: Jocika poslato 04 Mart, 2012, 00:19
Evo jos jedan snimak onog od malo pre
MK Familija Avala BG

Ne znam da li sam se istripovao ali ovaj lik sa klipa strasno lici na ovog naseg celavca..




[attachment deleted by admin]

UFF

celavi ne ume da uradi burnout ni u mestu

zemunboy

Citat: MajorSoul poslato 19 Septembar, 2012, 10:17
Citat: Jocika poslato 04 Mart, 2012, 00:19
Evo jos jedan snimak onog od malo pre
MK Familija Avala BG

Ne znam da li sam se istripovao ali ovaj lik sa klipa strasno lici na ovog naseg celavca..



Kako si ga prepoznao? Po potiljku??? :P :P :P

Joker

Vidi se da hoce da krene iz druge ili trece, mozda cak i iz veceg prenosa da pali gumu... Ja volim da spalim gumu kada dodje do menjanja ali ovo je izivljavanje...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major


mkt

nisam dugo u ovoj prici sa motorima pa nikako ne kapiram likove koji se loze na ovo  [ludak] [neampojma]
jbte ZASTO ovo rade  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Lazic

I da si dugo u prièi sa motorima, pitanje je i dalje bez odgovora...[ludak]

3006



Major


AndreyRR