Glavni meni

Flip-Up vs. Full-Face

Započeo Pop, 14 April, 2011, 22:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Lako je tebi Kengure, ti si odrastao sa kacigom  ;D ;D ;D


P.S. 30 evra ujaku za reklamu  ;D

sasafilipovic

Citat: Kengur poslato 17 April, 2011, 23:58
100 ljudi 100 cudi, 100 zena, 200 sisa...

Samo full face... Kad mi je vruce(slucaj da zaglavis gradsku guzvu) podigni je na pola glave ako ti je bas vruce... Mada nemam problem sa tim, bolje kuvati ispod nje pa oprati postavu, nego pojesti svoje zube, i platiti mom ujaku(zubaru) koji Jevro za vilicu... :) :D

Ma savet je u PM... Nezakopèana kaciga je isto ¹to i nemati kacigu na glavi, a ako je nosite na pola glave onda je nosite bolje na laktu, ostaæe barem lakat èitav, ovako nema nikakve koristi od nje!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sasafilipovic poslato 18 April, 2011, 00:07
Citat: Kengur poslato 17 April, 2011, 23:58
100 ljudi 100 cudi, 100 zena, 200 sisa...

Samo full face... Kad mi je vruce(slucaj da zaglavis gradsku guzvu) podigni je na pola glave ako ti je bas vruce... Mada nemam problem sa tim, bolje kuvati ispod nje pa oprati postavu, nego pojesti svoje zube, i platiti mom ujaku(zubaru) koji Jevro za vilicu... :) :D

Ma savet je u PM... Nezakopèana kaciga je isto ¹to i nemati kacigu na glavi, a ako je nosite na pola glave onda je nosite bolje na laktu, ostaæe barem lakat èitav, ovako nema nikakve koristi od nje!
Kako nema...lakse puca vrat
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Kad ostavim link dobices mozda pice, eventualno batine... ;D


Zasto los savet? Pa meni nije vruce osim ako ne stojim na semaforu?
A koji ce mi qrac pola kacige na glavi...? Dzabe zakopcana, kada ce da se pomeri toliko da pojedem zube i oderem pola face...
Hebes taj posao...

prpa_zr

nisam do sada koristio flip-up kacigu ali razmi¹ljam o tome koliko je ustvari praktièna npr po vruæini na semaforu ili kad stane¹ sa nekim .. ne verujem da bih vozio sa otvorenom kacigom .. mislim da bih se oceæao kao da je nemam kad poène da duva sa svih strana..
ja ni sa podignutim vizirom ne vozim jer mi smeta vetar.. navikao sam da je kaciga zatvorena

UFF

Citat: Kengur poslato 17 April, 2011, 23:58
100 ljudi 100 cudi, 100 zena, 200 sisa...

znam neke ljude koji bi ti ispravili ovu netacnu konstatciju :)