Glavni meni

Da li ko iznajmljuje stan

Započeo isterivac, 13 April, 2011, 17:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

isterivac

Treba mi stan. Male povrsine na teritoriji BG-a, sto jeftinije po mogucnosti.
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF

Siguran sam da nisi jedini
Evo ovo moze da bude tema za takve oglase
ko zna da neko njegov ili u njegovoj blizini nesto iznajmljuje nek okaci ovde detalje i cenu

Dutchman

znam ja , al neznam dal bi vam se svideli :D stara karaburma kod pijace to je 5min od bogoslovije , ima i dvorishte u koje moze motor da se utera , ako je mala kAPIJA gazda bi vam dao odreshene ruke da je proshirite ... elem , nameshtaj star skonca i konopca , grejanje na struju , al cene povoljne 150e otprilike

0603247233 Ivan - recite Dacha dao broj ... pa idite da gledate , skoro je neshto krechio ovo ono ... tako da mislim da mu je neshto slobodno ...

neskez

Stan 1,5 soban, 50kvm
Novi Beograd blok 61, V sprat

centralno grejanje, klima
generalno sredjen, moze polunamesten moze kompletno namesten.

Trazi se NORMALAN podstanar, sa naglaskom na NORMALAN koji ce se ponasati kao da
tu zivi, a ne da je u stali

Za detalje PP ili tel 064/202-88-11

Kengur

Od 1. Jula je meni prazan stan, momci zavrsili fax. :)

Kanarevo Brdo, namesten, cg, klima... (koza klima lamperija :D )

pp koga zanima :)

Dr. Pop

MK Arhangel

nenakos

Trazim stan za iznamljivanje ,garsonjera ili jednosoban namjesten, na teritoriji Beograda...

despic

centar, trg nikole pasica 38kvm prizemlje 300e...ili 6 meseci unapred po 250, al je zauzet trenutno...jos 2 meseca sigruno
klasican divljak

rista467

Mozda nekog i ovo zanima.
Senjak, 78kvm, 3.0 soban, visoko prizemlje,  u novoj zgradi (2005god), klima, dva mokra cvora, klima, etazno grejanje, kompletno opremljen novim namestajem sa masinom za ves i pranjem sudova. Info na pp.

Boki

Resnik, 40kvm
novija stambena zgrada, centralno grejanje, namesten, masina za ves, prizemlje, blizina stanice, 15 min do slavije kolima, basom 40 min, a motorom mnogo manje:)

Povoljno

easy


Kengur

nadam se da su i ostali shvatili da je to zajebancija na kontu oglasa za kola... Ono, koza klima lamperija... :D

despic

klasican divljak

Kengur

Dobro, nisam lep al' sam zato glup... ;D

nesic1

aj malo refresh
'el ima neko blizu saobracajnog fakulteta nasto za izdavanje?

ЯЭВОЛУТИОН

jebi ga, probaj da rentiras neki od lokala u trznom centru u kumodraskoj...za male pare napravis gajbu......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck



  Meni treba stan ili kuca sa dvoristem ( za motor ). Dvosobno ili vise. Na duze vreme ( par godina ).
  Moze na pp. Moze i tel. : 062 100 70 48

  Hvala.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Kengur

Mala ispravka stan mi je prazan od kraja ovog meseca...


isterivac

Ja sam se snasao za stan, tako da tema moze da korististi kojima treba :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!