Glavni meni

Wossner, Wiseco i sl.

Započeo Taraba, 13 April, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Da li je moguæe kod nas naæi proizvode Wossner-a ili Wiseco - klipovi, karike i sl.
Trebaju mi karike za mog DR-a, a po Wossner katalogu, iste idu u sledeæe automobile:

Opel:
Astra, Corsa, Tigra,Vectra, Zafira 1.6 Ltr. GSI 16V

Peugeot:
106 XSI 1.6 Ltr. 8V
106 S16
106 S16 Turbo
106 S16 Kit Car
206 XS 1.6 Ltr. S16

Citroen:
Saxo VTS 1.6 Ltr. 16V Gr. A
Saxo Kit Car 1.6 Ltr. 16V
C2 VTS 1.6 Ltr. 16V Gr. A

Mazda:
Miata, MX-5 1.6 Ltr. 16V

Original suzuki karike su 60e, a Wossner i Wiseco su duplo jeftiniji. Ne verujem da su i¹ta lo¹ije od OEM Suzuki karika.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

rboban

Vidi ATHENA kit za tvoj motor MOTOBIKE ili Viktor NS PROMOTO

P.S. Npr. za XR 600 karike su bile preko 100e, a razlika je verovatno sto su to AUTO karike predvidjene za manja termicka naprezanja jer su u pitanju sve agregati sa VODENIM hladjenjem i koji se manje vrte...
Ride It Like You Stole It

Taraba

Hvala na odgovoru Bobane.

Wossner kit za DR350 sadr¾i karike - njihova oznaka 790XDS.
Iste karike dolaze u Wossner kitovima za ove automobile.

Pogledao sam i za XR600R - Karike koje idu u njega - 970XSY idu i u neke automobile i gomilu Husqvarni.
Samo karike su u Wossner katalogu 41e, dok su OEM Hondine oko 100e.

Pozvaæu Viktora i motobike da proverim da li imaju delove.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

djolevidak

nazovi tiki vent u bg oni su glavni za delove za generalne na kolima ;) gecove karike su dobre kolben smit,nisam lepo napisao nazive ali tako se izgovara :D :D :D ... moj majstor kaze da su najbolje za kola sve sto je drugo ubacivao kaze da je sranje radi generalne 30 god :) pozzz

bogdan

Gabor Shagmeister prodaje wosnerov kao i wertex  i  prox program , karike za tvog su 40-ak e.

Taraba

Motobike i motodelovi nemaju karike za DR-a.

@bogdan
Znam ko je èovek, ali ne znam kako da ga naðem tj. koja radnja je u pitanju?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

¹tampar

Citat: rboban poslato 13 April, 2011, 12:14
Vidi ATHENA kit za tvoj motor MOTOBIKE ili Viktor NS PROMOTO

P.S. Npr. za XR 600 karike su bile preko 100e, a razlika je verovatno sto su to AUTO karike predvidjene za manja termicka naprezanja jer su u pitanju sve agregati sa VODENIM hladjenjem i koji se manje vrte...

Tako smo nekad u R 25 stavljali podizaèe ventila od ''tristaæa'',istih su dimenzija ali za kratko vreme zaribaju...Potpuno si u pravu,automobilski motor vodom hlaðen manje se greje i manje vrti pa nije dobra ideja to stavljati u motocikl koji je vazdu¹no hlaðen...

bogdan

Ne pravim reklamu Gaboru , njihova radnja , 063 552111  024 551916

Taraba

Citat: bogdan poslato 14 April, 2011, 13:33
Ne pravim reklamu Gaboru , njihova radnja , 063 552111  024 551916

Hvala, kontaktiraæu i njega.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?