Glavni meni

Cacak, 11ti April 2011

Započeo SSZGO, 12 April, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Danas oko 16h na obilaznici oko Cacka poginuo je motociklista Vojin Bralusic iz Cacka.Isprobavajuci motocikl koji je pre 5-6 dana kupio a radi se o motociklu Suzuki GSXR 1000 K-3 doslo je do sudara sa Putnickim automobilom Yugo.


Citat
Moj komsija je isao drugim motorom iza njega i deèko kaze da vozac juga nije ni pogledao da li moze da se ukljuci sa OMV pumpe na put veæ je samo izasao. Vojin je udario od pozadi i podlegao ranama na licu mesta... Kao i svaki put vozac juga je rekao "Nisam ga video on je vozio 200"
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BANE BROTHERHOOD

 >:( :( :( :( :( :( :( uzas tuga moje saucesce  neka su mu siroki putevi gospodnji  :(
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gavrolini


Lazic

Au, jebem ti zivot... I retardirane vozace...

Dzigi Boy


SSZGO

au brate...

jos malo i spojice se prednji i zadnji tocak..

yugo je isao 0 na sat,
da li je ovo moguce izvesti dvocifrenom brojkom na kilometar satu?


inace, kad nisam u gradu vec na otvorenom UVEK usporavam pored pumpi i bilo kakvih raskrsnici bas zbog ovakvih stvari
kad god postoji mogucnost da neko izleti, ruka spremna na kocnici i nikad desnom stranom puta...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Dzabe, ako je moron uhvatio zalet direkt sa aparata i  izleteo k`o pracka sa pumpe... a da je isao brzo, isao je, ali to apsolutno ne umanjuje krivicu debila... Da je bila nepregledna situacija + velika brzina, pa da nije mogao da ga vidi, medjutim, ovaj nije ni pogledao...

Dzigi Boy

#7
manijaci, nema zajebancije??? Mozes ti dati gass na pravcu i oprziti velikom brzinom...ALI???? Neces proci bas svaki put, ali nekada na zalost nema drugog puta!!!!!!

@ SSZGO, veruj mi da ovom motociklu nije nista kakav je bio moj GPX kada sam se ukucao u auto, prednji tocak je bio samleven sa diskovima ukucan u ram koji je puko na spojevima......isao sam oko 150 sigurnih u trenutku udara bez oduzimanja gasa, zapravo sam drzao pun gas do kraja......

Ivan1979

#8
Neka mu je laka zemlja Srpska i siroki putevi gospodnji.

PRINC


cone

nek pociva u miru..
ja bi reko da je neiskustvo presudilo ovde..

Lazic

Da je predvideo juga, danas se verovatno ne bi ni secao da je mogao da pogine... Nazalost nije... Zato posle svakog puta, duugo razmisljam o svim bliskim susretima, da bi zapamtio situacije, za sledeci put...

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Brdasce napravilo problem...

mi¹ko_kolo

A sudeæi po ciframa na cajgeru, brzina je bila 120, 130, a moðda u prvom trenutku i 170 (u ¹ta manje verujem) tako da ipak ne¹to  zavisi i od nas. Maaalko sporije na takvom putu, jer ðavo ne ore i ne kopa...

SSZGO

#15
174kmh je brzina u prvom trenutku
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic


©eki

Citat: Lazic poslato 19 April, 2011, 20:25
Al`dobro koci...

  To je u ovom sluèaju, rekao bih, i imalo presudnu ulogu, tj iskustvo vozaèa.

balansero

ja ljudi stalno ponavljam pamet u glavu i cetvore oci...
eve ti na...