Glavni meni

BROTHERHOOD VOZNJA U DELIBLATSKOJ PESCARI..22.04.2011 SAMO OFF ROUD MASHINE!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 12 April, 2011, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

 ;D elem ovako ajde da pocnemo  u petak tj VELIKI PETAK  22.04 .2011 godine  BROTHERHOOD  ili ti nasha mala i probrana ekipa iz B.D.S a.....BROTHERHOOD DEATH SQUAD a organizuje voznju po deliblatskoj pescari ...polazak je ujutru u 05. 30h casova  tako da u deliblatsku pescaru stizemo najkasnije do 07.00 h casova i onda pocinjemo sa nashim ludilom u glavi  [yahoo] ... koje naravno jelte kod nas nikada ne spava  ;D polazimo iz zemuna  ul marije bursac 4  i sastanak je ispred zgrade gde u kombi tovarimo motore .. [yahoo]..  sa sobom vucemo 5 opakih cross mashina i one idu kombijem i prikolicom u deliblatsku pescaru a ja cu za ovu priliku poterati moju kamilu tj AFRIKU KOJU SAM MALKO PREUREDIO ZA DELIBLATSKU PESCARU e sad ako ima NE -zainteresovanih za ovaj AVANTURU.. tj voznju slobodno nek se jave pa da se organizujemo oko voznje ovako stoje stvari  ujutru bi se skupili kod mene popakovakli bi motore na kombi i prikolice i onda put pescare tamo bi stigli najkasnije oko 07.00 casova i onda udri do mraka a onda povratak za beograd uvece... za zainteresovane koji bi isli sa nama da napomenem da u  obzir dolaze samo  enduro i cross mashine  takodje ako vec odlucite da krenete sa nama u ovu avanturu da napomenem svima da nosimo i komunikatore jer boze moj treba biti u komunikaciji  ;D ;D a i da se ne pogubimo po pescari ko pilici i navigacija je obezbedjena [yahoo]  e sad ko voli nek izvoil...NAPOMINJEM  DA JE OPREMA OBAVEZNA!!! [djavo] [djavo] [djavo] i u obzir dolAze naravno  AFRIKE i TENERE  i OSTALA ENDURO I CROSS BAGRA u prevodu EVERYBODY IS WELCOME!!!   I naravno moja cuvena recenica  .... ;D ;D ;D....LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

I KO MI BUDE REKAO DA JE ....VELIKI PETAK EVO ODGOVORA NA TO! ;D ;D ;D
Od kad popovi voze motocikle
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


BANE BROTHERHOOD

naravno brate moj nosi se profi oprema za snimanje na kacigama a i vodimo fotografa pa kako breeee drugacijeeeee [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

eee sad braco i sestre  manijaci izvolite pa se upisujte ko ide i naravno ponesite dobro raspolozenje!! [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Bishke

U sunce it je*em ala ce to da bude dozivljaj!!!!
sad mi je zao sto nemam neki full cross motor makar kraden da odem na jedan djir ;)
svaka cast na ideji
You should do one thing every day that scares you

zemunboy


BANE BROTHERHOOD

Citat: Bishke poslato 12 April, 2011, 00:58
U sunce it je*em ala ce to da bude dozivljaj!!!!
sad mi je zao sto nemam neki full cross motor makar kraden da odem na jedan djir ;)
svaka cast na ideji
pa imash teneru a i ja teram afriku  i ako teram i croserice taj dan tako da ako si zainteresovan ajde upisuj se!!!
a i drugara dosta ide koji teraju
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: zemunboy poslato 12 April, 2011, 01:00
Ja bih rado ali nemam prevoz za motor  [glavazid]
ma breeee nacicemo mesto u kombiju veliki je to kombi a ima i prikolicaaa breee ajde ako si za nema frke !!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Bishke

duga ti je moja prica mucenicka :D tenera ceka lanac bregaste i komplet dihtunga jos i da se spakuje....
LOng story....
ali cim je spakujem odma krecem sa vama :)
puno hvala na pozivu !
You should do one thing every day that scares you

BANE BROTHERHOOD

nema na cemu brate kad god dosho dobro dosho  [yahoo] !!LTBB 4 LIFE!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 12 April, 2011, 00:30
naravno brate moj nosi se profi oprema za snimanje na kacigama a i vodimo fotografa pa kako breeee drugacijeeeee [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


A kog fotografa voditeeeeee
Smrt SVIMA!!!!

UFF


Bishke

kako si to preuredio kamilu ?
osecam skinuo sve osim tockova,motora,rama i tako toga...samo da ide sto brze  :D
You should do one thing every day that scares you

BANE BROTHERHOOD

Citat: monsterbnt poslato 12 April, 2011, 01:09
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 12 April, 2011, 00:30
naravno brate moj nosi se profi oprema za snimanje na kacigama a i vodimo fotografa pa kako breeee drugacijeeeee [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


A kog fotografa voditeeeeee

pa znash ti dobro kog !!!TEBE BRATE MOJ!!! ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

Ne obecavam. Ako zbudzim prevoz za KWAK-a i uspem da ne radim taj dan idem. Ionako ne smem preterujem sa off-om (u stvari ne smem uopste al sta ces ka imam blato i benzin u venama) pa taman ja malo vozim malo slikam :)
Smrt SVIMA!!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: monsterbnt poslato 12 April, 2011, 01:19
Ne obecavam. Ako zbudzim prevoz za KWAK-a i uspem da ne radim taj dan idem. Ionako ne smem preterujem sa off-om (u stvari ne smem uopste al sta ces ka imam blato i benzin u venama) pa taman ja malo vozim malo slikam :)
MESTA IMA BRE NE BRINI NISTA IDEMO SA VELIKIIIIM kombijem u koji moze da stane sigurno 8 motora a ide  i prikolica na koju staje tri crossa kako hoces  takoooo da nemoj da se vadish nego pakuj opremu i dobro raspolozenje i naravno aparaturu za slikanje jer ja bolje fotografe od tebe i debelog greshe ne znam !!!zato odma da si rekao ideeeem!! ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

Gremlin ne moz onim traktorom da prodjeeeeeeee
:P
Idem ako ne moram da radim a to cu znati tek sledece nedelje.
Smrt SVIMA!!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Popsy

Ufff mi neki bili u subotu... nisam siguran da li cu moci posto imamo voznju za subotu al evo slika da vidite kako je bilo (a bilo je vrh!)















mada ko zna mo¾da se organizujem da doðem nekako ;)


Never underestimate the power of the dark side ... === ***