Glavni meni

Razno

Započeo thunder, 08 April, 2011, 23:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

thunder

Rasprodaja preostalih  delova za thundercat,nesto na slikama a ima ih jos 0655295508

thunder

danuvia iz 50-ih cena 100 eu fixno 0669020260

markom

Jel imas dekli sa leve strane



[attachment deleted by admin]

thunder

otisla sa platikama pre par dana

Andjelo

ovo je model csepel koji je radjen do 1955 god ja imam iz 1958  bila je u mnogo gorem stanju kad sam je dobio na poklom ,pa sam se razmisljao da je dam u staro gvozdje ali ipak posle nekog vremena sam  je restaurirao ali po mojoj zelji

zmiya

ima li sluèajno neki papir i da li je kompletna ma¹ina?

Panta Zemunac

Citat: angel poslato 09 April, 2011, 09:35
ovo je model csepel koji je radjen do 1955 god ja imam iz 1958  bila je u mnogo gorem stanju kad sam je dobio na poklom ,pa sam se razmisljao da je dam u staro gvozdje ali ipak posle nekog vremena sam  je restaurirao ali po mojoj zelji

Pa...???
©ta ko vraga mi èekamo nego da baci¹ snimak kako bi videli buduæi/moguèi izgled ovog bajka!!

Andjelo

Citat: Panta Zemunac poslato 10 April, 2011, 00:27
Citat: angel poslato 09 April, 2011, 09:35
ovo je model csepel koji je radjen do 1955 god ja imam iz 1958  bila je u mnogo gorem stanju kad sam je dobio na poklom ,pa sam se razmisljao da je dam u staro gvozdje ali ipak posle nekog vremena sam  je restaurirao ali po mojoj zelji

Pa...???
©ta ko vraga mi èekamo nego da baci¹ snimak kako bi videli buduæi/moguèi izgled ovog bajka!!
cek da nadjem slike ako ne uslikacu ga ponovo sutra

thunder

najbolje ces dobiti informacije na objavljeni br. posto sam ja samo postavio oglas

thunder

 [chopper] buduci izgled moguc i ovakav uz malo maste   [rofl]

thunder

Motor u odlicnom stanju agregat perfektan skorpion izduv uradjen kompletan servis ulje filter svecice gume cena 2400 eu  kontakt tel 0643466908

[attachment deleted by admin]

©eki

Koje je godi¹te, '94. ili '95?

thunder


thunder

Moguca zamena za automobil priblizne vrednosti

thunder

Nova cena 2100 motor odjavljen

thunder

spisak preostalih delova  : hladnjak cilindri sa klipovima , glava sa ventilima i bregastim , plastike repa bocne , podrep , stop svetlo , prednji i zadnji kocioni sistem ,uljna i vodena pumpa , prekidac copave , bonbine ,cep rezervoara ,konakt bravica ,desni prekidaci,dekla korpe kvacila i dekla lanca

thunder


FANTOM

Moj omiljeni model motora i jos REPSOL ijaooooo  prelep je  ....  :)  Ih da imam jos soma jura pa da ispunim sebi zelju   :)

thunder

cisto da obnovim obavestenje

thunder