Glavni meni

Airbrush

Započeo paja021, 22 Oktobar, 2010, 21:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

paja021

  


       Mozda se ovo nekome svidja,meni licno ne,ali ne mogu da poreknem da je ovo jedna vrsta umetnosti u koju je ulozeno mnogo znanja,rada,truda i vremena.Prijatelj koji se bavi oslikavanjem nasih ljubimaca na dva tocka mi je,neki dan,na moje pitanje :"Sta ima novo?",poslao na emaJl mnogo ovakvih slicica,njegovih ruku delo.Koliko se secam iz razgovora sa njim ovo je bio rad na Harley Softail twin cam 1450 i  jos nekom(ne mogu se sada setiti).Fotografija je zaista puno,te cu postaviti samo neke koje sam nasumicno odabrao.















paja021


paja021


bucow

lepo lepo ja ih licno nevolim ustvari volim  hmmmm  [doh]
ista stvar kao i sa tetovazama volim da vidim dobar rad ali ja na sebi nemam ni jednu niticu je imati  [neampojma]

cone

do jaja su radovi, lepo izgleda, ali mi se ne svidjaju teme.. voleo bi da na kacigi imam neki rad, neka zanimljivost, do jaja mi je to :)
reci mi koliko kostaju ovakvi radovi?

paja021



     Za cene ne znam,ali mogu staviti br.tel. za informacije ako je dozvoljeno.Inace  radi i poliranje raznih vizira,farova,plastike...

UFF

Citat: paja021 poslato 22 Oktobar, 2010, 22:03


     Za cene ne znam,ali mogu staviti br.tel. za informacije ako je dozvoljeno.Inace  radi i poliranje raznih vizira,farova,plastike...

dozvoljeno je
stavi slobodno

Stevan

Mozes i da otvoris temu neku sta sve radi... i o njemu i par slika...

paja021

#8
  
 
  Èika-majstor se odaziva na ime Slavko,iz Novog Sada je,a sve dalje informacije na br.tel:063/821-39-28 i 061/661-91-31.
 
  U nedelju sam pozvan u njegovu "ordinaciju" na druzenje, tako da  ce posle toga biti vise materijala.

SSZGO

meni se airbrush na motoru ne svidja, ali kacige znaju odlicno da ispadnu...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Je togl lika zovu Sekula ili tako nesto slicno?

paja021

  Da,Sekuliæ se preziva

paja021


airsekus

Ljubi Vas èika Slavko Sekuliæ znan kao "airsekus" (ne tako velikom broju ljudi ! )
Upravo hvatam "zalet" da naènem temu AIRSEKUS AirBrush, gledam malo radove novih snaga Airbrusha kod nas i drago mi je da se ubrzano pribli¾avamo "Belom svetu" i i ovoj oblasti.
Posle skoro 25 godina farbanja, popravki plastika, "falsifikovanja" razbijenih u nerazbijene motore, poliranja i AIRBRUSHA kao vrhunca svega, "èièa" je re¹io da malo podeli prièu uz koju slièicu
i sa ostalim moto manijacima. Naravno onima koji ovo vole.
Dakle, gledamo se u AIRSEKUS AirBrush !

Pozdrav !