Glavni meni

nosac tablice

Započeo vlada_dee, 04 April, 2011, 15:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlada_dee

Potreban mi je nosac tablice, po mogucstvu podesivi. Gospoda  [policaja] me opomenuli par puta da ce da me kazne jer je tablica ispod repa   [zena]

5000din i 2 boda, aman!!!   [obesiose]

Milo¹*

2 boda za nosaè tablice? ¹to se to ka¾njava sa bodovima kad nema veze sa vo¾njom nego sa tehnièkom ispravno¹æu....?!?
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

kanarinac prodaje nosac koji je on poravio
posalji mu pp ili pretrazi rubriku prodajem

vlada_dee

Citat: Milo¹*bandit poslato 04 April, 2011, 15:16
2 boda za nosaè tablice? ¹to se to ka¾njava sa bodovima kad nema veze sa vo¾njom nego sa tehnièkom ispravno¹æu....?!?

jbmlg, tako mi reche teta u plavom. verovatno zato sto sad mozes da vozis samo svoje vozilo, tj. nema vise voznje na ovlascenje, pa si sam odgovoran za stanje svog vozila...


Uff, hvala za info!

Milo¹*

znaèi ako ja stavim npr protoèni lonac koji ne ispunjava tamo neke norme buke, ili mi je polupan far, ja dobijam poene na vozaèku..? 

koja logika brate, ovo samo ima kod nas
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Andjelo

#5
imam ja gotove neke kao iz LOUIS -a  a mogu i da odradim po tvome sad radim projekat na uvlacenje uradio sam jedan sutra cu da slikam a bice i sa elektro motorima na uvlacenje materijal prohromski lim 1,5mm debljine

Raja

Ovako nesto.Cvrst materijal,plastificirano,univerzalno sa malim korekcijama ide na svaki motor.Ujedno je i nosac za migavce.Cena 45E

[attachment deleted by admin]

vlada_dee

Rajo, hvala na ponudi, ali mnogo mi je dati 45 jura za nosac.

Angel, cekam da vidim to sto radis, ne mislim na mehanizam sa el. motorima, za to vec imam nekoliko planova u glavi :)

Milose, nemoj da mi verujes na rec, tako je meni rekla pandurka, a iz iskustva znam da vecina njih nema blage veze kako zakon funkcionise. Tako su mi rekli da za 0,8 promila nema zabrane i kazna je 4000 dindzi, kad ja tamo ono medjutim sudija kaze zabrana 3 meseca na sve kategorije i 8000 dingera kazne. Na kraju sam platio 9000 din i dobio zabranu samo za B.
*ebe lud zbunjenog.

UFF


vlada_dee

mhm, nashao sam ga...

Andjelo

evo ovaj je isecan u Nemackoj na laseru samo sam ih ja posavijao ovde   inace lim prohromski1,5mm cena je 25 evra  u dinarima

Andjelo

evo  i ovi 2 kom sam ja radio  a ima ih jos bez slika 

Andjelo

a veceras kada odem do prijatelja uslikacu i onaj na preklop sto sam njemu radio

Andjelo

evo stigoh od prijatelja rostilj bio izvrstan   a evo islika nosaca  preklopnog

Gašpar

Ovaj ptvi je kao moj ;)

Andjelo

Citat: Gaspar poslato 06 April, 2011, 00:12
Ovaj ptvi je kao moj ;)
pa jedan je Dusko dobio na poklon od mene pre 2 godine

Gašpar

Citat: angel poslato 06 April, 2011, 00:14
Citat: Gaspar poslato 06 April, 2011, 00:12
Ovaj ptvi je kao moj ;)
pa jedan je Dusko dobio na poklon od mene pre 2 godine

Da, da bas taj. Jos uvek ga nismo montirali  :-[