Glavni meni

Nije bitan avanturisticki duh ...

Započeo velimlje, 02 April, 2011, 16:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

      Ne znam za Evropu ali ko vozi taj motor u Srbij samo skorojevici i pocetnici ...i jedni i drugi nemaju pojma o motorima .Ljudi koji nesto razbiraju uvek ce za svoj novac da traze nesto puzdanieej izdrzljivije ..nesto s cim mogu da se voze a da ne vise kod majstora svaki cas.
        Nesto gde nece da im puca kardan i flesira elektromka.

velimlje

Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 17:30
Nego , gde ti je onaj prevod od sestrica , svega ti , to me bas interesuje

:D :D :D :D :D :D :D :D

Jos bolje , postavi i tu temu na ovom forumu , nema razloga da se mi ne nasmejemo

Siguran sam necu jedini da umrem od smeha ako je postavis :D :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 17:33
Ponestaje mi klipova , samo jedan :D

BMW R1200GS PROMO


         He he posle ovoga obavezan servis i remont od par hljada evra ,,,,Velimlje jadnice ne nasedaj na prvokacije mnogo ce da te boli.

pit

Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 17:34
Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 17:30
Nego , gde ti je onaj prevod od sestrica , svega ti , to me bas interesuje

:D :D :D :D :D :D :D :D

Jos bolje , postavi i tu temu na ovom forumu , nema razloga da se mi ne nasmejemo

Siguran sam necu jedini da umrem od smeha ako je postavis :D :D :D :D


                Ne nego postavi ti onaj ''Zasto nikad ne bih vozio Hondu ''

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 17:33
     Ne znam za Evropu ali ko vozi taj motor u Srbij samo skorojevici i pocetnici ...

Zadnji put kad sam proveravo mapu Evrope , London je bio tamo

mada mozda gresim , ti me ispravi

Mada se nesto ne secam da si ikad zbog toga odustao od toga da me vredas , omalovazavas i zajebavas , neznam zasto bi te to sad zaustavilo ???

Samo za nase potrebe , ajd da kazemo da je London negde kod Malog Mokrog Luga , nema veze ...

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 17:36
Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 17:34
Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 17:30
Nego , gde ti je onaj prevod od sestrica , svega ti , to me bas interesuje

:D :D :D :D :D :D :D :D

Jos bolje , postavi i tu temu na ovom forumu , nema razloga da se mi ne nasmejemo

Siguran sam necu jedini da umrem od smeha ako je postavis :D :D :D :D


                Ne nego postavi ti onaj ''Zasto nikad ne bih vozio Hondu ''

Nema problema , ne bezim ja od toga sto sam rekao


Jager je na ovom forumu , a ta tema je obrisana tamo , ako ima negde njemu dostupno , neka je postavi


Mada sam siguran da je tvoj prevod mnoooogo smesniji :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Nasao sam jos dva na asfaltu :D :D 


Jos malo pa kraj , svih ostalih 4842 spadaju u onu temu gde se pravi sprdnja na GS ....

R1200GS TAKE

R1200GS DOHC 走行

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

MILJAN

#28
Nema najbolje firme koja pravi motore, veæ samo dobro "pogoðen" i lo¹e "pogoðen" motorcikl.
Ko ima vremena mo¾e da ode na adventure rider forum i proèita ozbiljne vi¹emeseène putopise.
2 nova f800 bmw u garanciji su crkla u latino americi. Ispr¾en agregat. Razlog: niska oktanska vrednost goriva dovela je do pogre¹nih zapaljenja i detonacija u agregatu. Oba crkla. Bmw jedva prihvatio da po¹alje 2 nova agregata pa su ljudi posle mesec dana nastavili put.
Sa druge strane pratim drugi putopis sa onim gs 1150 bmw. Toliko izboèen agregat rezultirao je da se prilikom svakog manjeg pada ulubljivao. Zezalo je sve i sva¹ta na njemu i na kraju crko le¾aj u menjaèu. Tip ga otvori a ono na njemu pi¹e "made in japan".
Ovi na long way down skr¹ili oba amortizera na bmw.
Dvojica iz ju¾noafrièke republike imali pehova svakih 100 km sa izvikanim KTM-om.
A isto tako ima i kvarova na japancima i ostalim motorima......
Za ozbiljan offroad ide lak bajk sa oko 400cc. Nema potrebe za jaèe. Moj stav.....
Bez obzira na sve:
ja obo¾avam GS, RT i LT modele.... Jednostavno stanem kad ih vidim.. Ja sam 191cm i 126 km.... le¾e m iti motori i ima ne¹to neobja¹njivo lepo u njima za moj ukus... KO æe da me shvati neka shvati...ko neæe boli me stojko...
Jedino me taj kardan nervira na 1200 gs-u. JA sam za lanac-iskreno.
Kada bih imao standard, kupio bih RT ili LT a mo¾da i GS.
Obzirom da nemam taj standard, kupio sam nabolji bajk na svetu u smislu dato $$$ = dobijeno. 13000 km i dalje na njemu ni jedan jedini kvar. Savrr¹en bajk sa malom potro¹njom, veliki, pouzdan sa 6200 eu cenom( 2008 godina). Tim na stormtruper pre¹ao 100 000 na njemu bez ijednog kvara. Samo redovna opdr¾avanja.
Mada, meni je BMW u vugla stalno... Sviða mi se bez obzira na kardan (koji ume èesto da rikne i na novim). f800 je mali bajk za mene..
I rado bih kupio ja taj GS..... Samo nemam vremena. $$$$  [neampojma]
Ko je razume ovaj tekst shvatiæe da su sva prepucavanja bespotrebna....
Aj da budem balkanac malo:
MOj Strom je bolji od tog kr¹a GS i te Yamahe TDM (oni bre prave pojaèala i zvuènike) ;D ;D ;D [kralj] [kralj] [rofl]
©alim se naravno.....
Cave ab homine unius libri

velimlje

Citat: MILJAN poslato 02 April, 2011, 18:21
Nema najbolje firme koja pravi motore, veæ samo dobro "pogoðen" i lo¹e "pogoðen" motorcikl.


Prijatelju , ja sam toga itekako svestan .....

ali ima nekih koji nisu :D :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

UFF

A jel vas dvoje niste culi za privatne poruke pa spamujete forum, prepucavate se i nadmudrujete javno da drugi to citaju?

pit

Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 17:30
Nego , gde ti je onaj prevod od sestrica , svega ti , to me bas interesuje

:D :D :D :D :D :D :D :D

        To pitaj tvog prijatelja Joksu on je zakljucao temu...a posto ovde to nikoga ne interesuje sto bih pisao ...kolko vidim u tvojim temama se ne javi niko da da bilo kakav komentar.

velimlje

Citat: UFF poslato 02 April, 2011, 18:39
A jel vas dvoje niste culi za privatne poruke pa spamujete forum, prepucavate se i nadmudrujete javno da drugi to citaju?

Uff-e ne znam u cemu je problem ?

Pit je otvorio temu Bitan je avanturisticki duh

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,2869.0.html

I ja sam dodao nekoliko klipova po temi , bez reci komentara ..

A ja kad otvorim Nije bitan avanturisticki duh ...

On dode i spamuje mi temu ?



Plus , podpitanje :

Zar su sve teme ovde ''ozbiljne'' ???

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

WOLVERINE

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 16:47
Bmw uglavnom voze pacenici kojima je to prvi motor i od tih 5000 klipoba 90%je u podsmeljivom tonu ...smesni padovi u off -roudu ,Eto tu ima sigurno i par klipova ljudi koji znaju da voze mada ces realno vrlo malo sresti u stvarnosti dobrih vozaca kojice da gube vreme sa GS ...jednostavno koj ce k....motor koji nije za nista sem za opustenu voznju autoputem jer ako ga malo stisenes desava se ovo
   

http://farm4.static.flickr.com/3527/3260868116_cf1df4775f_o.jpg


Ovoj je tockiran 100% ,,,,  ovo je posledica toga......

WOLVERINE

 




                               OVAJ JE 800 GS   ALI JE DEFINITIVNO COVEK AVANTURISTA.................................................






                                           Chris "Teach" McNeil on the BMW F800 GS


johann

Zanimljiva tema,,,

Al ne smem da se ogla¹avam jer sam dobio pretnje  [bejzbolka] po moje zdravlje....  ;)


Tako da samo pratim prepisku.

UFFe pa zar forum ne slu¾i za razmenu mi¹ljenja ?  [neampojma]   

Velimlje je veliki ljubitelj BMW brenda al ne gaji aminozitet prema drugim brendovima.
PIT je veliki ljubitelj brenda Yamahe i sveg ¹to je Japansko al osvedoèeno strastveni mrzitelj BMW brenda, za¹to ? To morate njega pitati..
U svim prepiskama koje su ugranicama dobrog ukusa se mo¾e nauèiti i saznati ne¹to novo.

p.s. PIT ni¹ta lièno....

UFF

Na cele dve strane i to u dve teme samo dva coveka razmenjuju mislja
Mada meni to vise lici na decju svadju nego ramenu misljnja a oboje odavno odrasli ljudi
Htedoh da preventivno delujem katancem al aj nek se igraju deca bolje nego da me posle optuzujete i poredite sa nekim..

pit

Dao sam ti plus i....inace bi dobio titulu motohodexpablalaj bljak

MILJAN

Citat: WOLVERINE poslato 02 April, 2011, 20:02
Citat: pit poslato 02 April, 2011, 16:47
Bmw uglavnom voze pacenici kojima je to prvi motor i od tih 5000 klipoba 90%je u podsmeljivom tonu ...smesni padovi u off -roudu ,Eto tu ima sigurno i par klipova ljudi koji znaju da voze mada ces realno vrlo malo sresti u stvarnosti dobrih vozaca kojice da gube vreme sa GS ...jednostavno koj ce k....motor koji nije za nista sem za opustenu voznju autoputem jer ako ga malo stisenes desava se ovo
 

http://farm4.static.flickr.com/3527/3260868116_cf1df4775f_o.jpg


Ovoj je tockiran 100% ,,,,  ovo je posledica toga......
Plamen je montiran..... A ovo se desi kada ode semening isto tako ¹a iscuri ulje.Ode i le¾aj po nekad....Mada je i toèkiranje u opticaju kao razlog... Ali plamen je monta¾a... Evo i ja æu da dodam da se malo vi¹e zapali :D
Evo kako to izgleda stvarno....
Cave ab homine unius libri

Panta Zemunac

I ¹ta ka¾e¹ dru¾e...japansko govno, ta Yamaha!  Hmm, pa ne znam, to jest, siguran sam, pogotovo Velimje ako govorimo o onoj gradskoj ''enduraæi'' TDMu...jes govno, preko 200 kila, sa visokim klirensom koji te prevræe u malim brzinama po strance! Hebiga, nije svaki bajk GS!! Upuva¹ se a diæi ga ne mo¾e¹!
Lièno ne volim R seruju BMWa ali F ili K...e to je druga priæa...F za off i K za asfalt....ali to mi ne daje za pravo da pljujem po svemu kao neki, poèetnici!!

Pu¹æaj Velimlje te snimke da oni koji ne znaju imaju ¹ta da nauæe...pogotovo oni sa periferije....