Glavni meni

Bitan je avanturisticki duh

Započeo pit, 31 Mart, 2011, 23:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


pit


pit


markodjurovic

Ovi ljudi su nekom nesto ozbiljno skrivili, prvo su im uvalili krsh motore, a nikako ni da nauce da ih voze ;) :D :D
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

rboban

BMW R1200GS Motorcycle Crashing in a River.   

Verovatno engleski nema rec POTOCIC.... [rofl]
Ride It Like You Stole It

kawa ninja

Pocelo je pocelo na na na na na [dancing]   ;D
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

WOLVERINE

Citat: markodjurovic poslato 01 April, 2011, 00:01
Ovi ljudi su nekom nesto ozbiljno skrivili, prvo su im uvalili krsh motore, a nikako ni da nauce da ih voze ;) :D :D

   [doh] [doh] [doh] [doh]   Ja samo mogu da izdelim pluseve.........  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]     [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Misko...   [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

UFF

Ovaj pit je isti ko ja na nekom forumu, samo zapocinje sranja sa novim temama :)

i gde nadje bre te budale?

oni su garant pocetnici ili se prave da neznaju pa NAMERNO padaju (za prva dva snimka sam siguran u to)

pit

Citat: UFF poslato 01 April, 2011, 09:38
Ovaj pit je isti ko ja na nekom forumu, samo zapocinje sranja sa novim temama :)

i gde nadje bre te budale?

oni su garant pocetnici ili se prave da neznaju pa NAMERNO padaju (za prva dva snimka sam siguran u to)

                     Pa nesto jesu (normalni sigurno ne) da li su pocetnic ili budale imao sigurno i jedno i drugo.
                     Temu i snimke sam postavio s jedniom namerom a to je da se vidi profil kupaca u Evropi .Naime ocigledan je rast prodaje GS modela u Evropi pa sam hteo na ovaj nacin da priblizim profil kupaca i  na neki nacin dam objasnjenje tog fenomena rasta prodaje ovakvog motora.
                    GS kupuju ljudi koji ocigledno nemaju pojma za sta je taj motor napravljen kuda moze da prodje i sta se sve s njim moze a sta ne.
                     
                   

BANE BROTHERHOOD

eeeej breee ovi ko da nikada nisu ni biciklu vozili  !!!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

rboban

Odlicno zapazanje i razmisljanje kolege Pit-a......!!!!!
Ride It Like You Stole It

pit

Citat: rboban poslato 01 April, 2011, 10:34
Odlicno zapazanje i razmisljanje kolege Pit-a......!!!!!


           Hvala hvala uvazeni kolega ..drago mi jeda i ja dam skromni doprinos edukaciji buducih kupaca.
           Da me neko ne shvati pogresno ali bas me mnogo zabole ko koliko proda motora jer meni ni uz dzep ni iz njega....temu sam otvorio cisto da bih razjasnio neke stvari vezane za pomenutu marku.
       

UFF


WOLVERINE


velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b