Glavni meni

Sa je bolje, odelo ili jakna

Započeo nesic1, 01 April, 2011, 22:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesic1

Daklem ovako gledam da kupim neki koznjak, sad, nasao sam sta mi se svidja ali sam malo  [ludak] razmisljam izmedju:
ovamo imam celo odelo a sa druge strane samo jaknu, cenovno je jakna malo skuplja ali je  [balavi] [balavi]

1. TEKNIC CHICANE 2-PIECE SUIT

http://www.cruisercustomizing.com/detail.cfm?Category_ID=8&manufacturer_ID=793&product_ID=50102&sblid_name=Teknic_Chicane___Piece_Suit___Men___Gunmetal&utm_source=froogle&utm_medium=na&utm_campaign=froogle&utm_content=50102

2.ALPINESTARS GP PRO LEATHER JACKET
http://www.revzilla.com/motorcycle/alpinestars-gp-pro-leather-jacket?utm_source=Google&utm_medium=base&utm_campaign=Jacket&utm_keyword=alpinestars-gp-pro-leather-jacket



[attachment deleted by admin]

Kanarinac

Ako ti bas treba odelo, onda idi na dvodelnu varijantu, tako da uvek imas jaknu, a ako ides na duzi put, imas kombinezon. cisto kombinezon za grad je glupost. A i ako vec uzimas kombinezon onda bar da ima grbu...

Gašpar

Ja uzeo sebi kombinezon, jednodelni i nisam se pokajao. Dobra je stvar, moja preporuka  [thumb_up]

SSZGO

dobra ta jakna, zahebi kombinezon imas farmerke, jel planiras na stazi da vozis ili po gradu?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nesic1

gledao sam i neke kombinezone sa grbom, zapao mi ovaj za oko, njega sam i hteo da kupim prvobitno (plavi) ili jaknu ali ovaj teknic pade na snizenju od oko 40-50% pa mi i on zapade za oko, mada nema grbu,

http://www.motorcycle-superstore.com/1/1/42/29847/ITEM/AGV-Sport-Palomar-Two-Piece-Leather-Suit.aspx?SiteID=CSE_Gbase_29847&WT.mc_ID=80003&zmam=88421133&zmas=1&zmac=45&zmap=29847

AGVSPORT PALOMAR 2-PIECE LEATHER SUIT


ne bih vozio po stazi (mozda malo nesto cisto sprdanje), ni po gradu, vozio bih van grada

sasafilipovic

Sve da pitam... èemu slu¾i ova grba  [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Dzigi Boy

Grba cuva ledja a ima veze i sa aerodinamikom....

Zverka

Citat: sasafilipovic poslato 02 April, 2011, 02:16
Sve da pitam... èemu slu¾i ova grba  [neampojma] [neampojma] [neampojma]
aero dinamicnost
lol

al jeste tako
uzmi dvodelno odelo ... VERUJ dobro ce ti doci
Never ride faster than your angel can fly

:D

RRa¹ko

dvodelno bi uzeo bez razmisljanja..

Milos

Jednodelno je ok kad vozis... ali kad stanes, na pauzu, ovo-ono... pripisa ti se? Nikad ga ne bih kupio osim za stazu. Moja preporuka dvodelni kombinezon.

rboban

Raskopcas, svuces malo sa ramena i psssss.......
Ride It Like You Stole It

UFF

Ja nevidim prednost kombinezona u odnoasu na pantalone+jakna sa dobrim rajfeslusom

rboban

#12
NE vidi niko dok ne padne....otkine se taj spoj pri svakom ozbiljnijem padu!!!
Mada da je malo nepraktican jeste, ja prvi vozim komb koz.jakna + farmerke za motor, a kombinezon samo na stazi ili na put kad idem sa MANIJACIMA.... :o
Ride It Like You Stole It

Gašpar

Ma dobro, i ja grad peglam u tekstilnoj jakni, ali za van grada, kombinezon je majka. Uostalom, videcete me na prvoj sledecoj voznji  ;D

SSZGO

#14
ako ces ozbiljnije da padnes zajebi opremu...

treba posle da kupujes novu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nesic1

i to sto kazes, bolje u gacama i fila papucama,
taman sacuvas opremu ;)