Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

auspusi odneti  kod prijatelja i danas ce ih poneti za Beograd  trebali bi predvece da ih UFF preuzme  posle 18 casova 

gogo42

2005 SAM NASAO NA EBAY JEDNE AUSPUHE OD R1 OVAKO URADJENE,,,jedva sam ubijedo strica da rasturi svoje i ovo uradimo, zvuk je bio kao neki opasni tipa akrapovic,arrow..itd....kasnije smo napravili takvih nekoliko prerada. uzimali smo 100KM za taj radi! Trenutno ja ima na mom XLV jedne tako prepravljene
PRODAJEM IH,,PLANIRAM U ORG. DA JE VRATIM



Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Andjelo

javljeno mi je da je Marko preuzeo auspuhe  e sad ako je voljan  da ih montira veceras tj. za nekih sat , dva vremena  i da pusti jedan klip ako ne cekamo sutrasnji dan

UFF

Sutra cu da ih montiram pa kacim klip uvece
mrtav sam, radio ceo dan..

markokoja92

Andjelo, reci mi moze li se ispraviti ovo nekako?








Lazic

To mogu i ja da ti odgovorim... Jok...:D

markokoja92

Mozes li ove dve cevke koje su ostecene da zamenis novim?

UFF

Citat: Laziæ poslato 18 Novembar, 2013, 03:14
To mogu i ja da ti odgovorim... Jok...:D


moze da se ispravi ako imas alat, vidjao sam ispravljene, i ponovo okrugle ali se vidi da su bile guzvane, kao kad zbuzvas papirnu kesu pa je ispravis a ostanu linije, samo nemam pojma ko to radi..
a andjelo sigurno moze da ih odsece i zavari parce druge cevi na njihovo mesto

dusankobgd

Vido sam da je bilo na nekim oglasima, da lik radi to ispravljanje pod pritiskom vode...

UFF


Lazic


UFF

ko avion  :o

nije glasan, nije bucan, zvizdi  :wtf: ko da ima mlazni pogon    ;D

Lazic


Andjelo

Citat: markokoja92 poslato 18 Novembar, 2013, 08:40
Mozes li ove dve cevke koje su ostecene da zamenis novim?
cevi su  Titanijumske  i tesko da se nesto moze odraditi sa njima  ..............a cisto sumnjam  da nekim postupkom mogu da se isprave  posto nisu od prohroma   ,za zamenu su potrebne  titanijumske drugo parce cevi koje se jako tesko nalazi preko a pogotovo u Srbiji  ja sam probao jednu ugnjecenu cev od Akrapovicevog  topa da ispavim sasekako sam je  pored uvale ali nisam mogao nista da odradim

Andjelo

evo jos jedne budzevine od danas   orginal top od nekog neked  triumfa   600ccm  preradjen u protocni ...............krenuli sa secenjem i vadjenjem orginalne komore ali polako da ne prejebem nesto  jer onda ce biti belaja 




Andjelo

zatim po zelji musterije da se skrati .....................ali sam ga ja skratio po mojim nekim procenama da ne bude preglasan  na nekih 350mm duzine  inace musterija je trazila  oko 250mm duzine 


Andjelo

i na kraju izgleda ovako kao da nista nije radjeno spolja 






UFF


UFF

Citat: markokoja92 poslato 14 Novembar, 2013, 21:28
Citat: UFF poslato 13 Novembar, 2013, 18:58
[yahoo] [dancing] [yahoo]
Mozes li da opises kako se cuje, jel je previse bucan, posto bih i ja radio isto.

nije preglasan tako da ne moras da se brines jer tisi je od svih protocnih aftermarket izduva koje sam do sad imao, ali se ipak cuje dosta bolje nego pre prepravke

R1 2008 prepravljeni fabricki izduvi

dr32

Uf,uf,uf,uf...jooooj kako lepo zvizdi  [balavi]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy