Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Veske

xaxa,ne verujem..jos ce naleteti neki ludi svaba i kupiti.

gixxer

Onaj XJ 6 zuti mislim da je bio moj pre 2 godine

Andjelo

Citat: gixxer poslato 16 Oktobar, 2013, 16:57
Onaj XJ 6 zuti mislim da je bio moj pre 2 godine
mozda.................vozi ga decko po imenu Bata   iz Beograda dolazi sa jednim drugarem   iz Beograda koji  ima vikendicu na glavnom jezeru

dr32

Citat: UFF poslato 15 Oktobar, 2013, 12:03
Citat: dr32 poslato 11 Oktobar, 2013, 23:09
jedva èekam da vidim taj nosaè tablice,poodavno mi se vrti takva misao,al sve sam ne¹to bio sumnjièav,kao to je za bendzolu rezervisano.

evo slike izduva a vidi se ujedno i tablica (samo kao tanka linija iza suvozacevih fuzastera)

http://s9.postimg.org/xk6e1yjun/taylormade.jpg
E izduv je sad odlican, dobro si pomenuo kad bi mogao da se uradi neki poliester ili karbon samo da prekrije lonac sa leve strane i da bude simetricno to bi bilo vrhunski.
Ja sam mislio da je tablica kao na BMWima ili na Mulatistradi 1200 ono bas iza zadnjeg tocka, nestno kao sto je Isterivac imao na svojoj Hondi. Ovde moze malo da bude natezanja sa nekim nadrndanim marsovcem. Al sve u svemu vrhunski posao. Svaka cast majtorima  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Andjelo

jedno obavestenje   ...................... Izrada  Taylormade  auspuha  ispod motora    i ugradnja moguca na vecini  motocikla  od 1990 godine  sa prepravkom izduvnih grana

Lazic

Kako li se èuje Markov cb sa tim krate¾om...:o

dr32

 [clapp]
Citat: Andjelo poslato 16 Oktobar, 2013, 19:48
jedno obavestenje   ...................... Izrada  Taylormade  auspuha  ispod motora    i ugradnja moguca na vecini  motocikla  od 1990 godine  sa prepravkom izduvnih grana
[thumb_up]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

gixxer

Citat: Andjelo poslato 16 Oktobar, 2013, 17:23
Citat: gixxer poslato 16 Oktobar, 2013, 16:57
Onaj XJ 6 zuti mislim da je bio moj pre 2 godine
mozda.................vozi ga decko po imenu Bata   iz Beograda dolazi sa jednim drugarem   iz Beograda koji  ima vikendicu na glavnom jezeru
onda je to taj

markokoja92


Andjelo

ne znam na sta mislis dali da se orginal urade u protocni ili da se naprave novi  takvi

markokoja92

Nemam originalne, vec od neke Britanske firme Carbon cam company, zadovoljan sam njima samo mi se oblik ne svidja, moraju se novi napraviti pa me zanima cena? Na slikama se mogu videti ovi koje trenutno imam





Andjelo

ja radim jedino okrugle  ..........sto mislim da te nece zanimati zbog oblika

markokoja92


nash

Andjelo jedno pitanje za tebe - da li bi mogao da mi napravis cev da spojim top sa izduvnim granama po uzorku? posaljem ti moj auspuh sa fazera da uzmes mere i po tome napravis cev od prohroma? jel izvodljivo tako? ako jeste koja bi bila cena?

Andjelo

slikaj da vidim sta te zanima

nash

evo slike:



cev pri vrhu treba da se prosiri na 50mm(spoljni precnik) da moze da udje u top i da se napravi mesto gde bi se kacile dve opruge, a dole gde se spaja sa granama da bude 45mm(unutrasnji precnik)...
cev treba da bude duza od ove standardne za 48mm, jer toliko treba cev da udje u top...


Andjelo

moze da se odradi cena bi bila 2200 din sa mojim materijalom ali najbolje da se to sve odradi na licu mesta jer moze da se desi da proimasim ugao za koji stepen pa da zadnji kraj  ili ode vise prema tocku ili napolju da ne stoji kako bi trebao da stoji top a i predpostavljam da  ce pobeci i na kacenju jer orginal je od 130-140mm precnika  a ovaj zamenski je manje

nash

selnu za kacenje svakako treba da pravim tako da mislim da kacenje nece biti problem... posalji mi adresu na PP da mogu da ti posaljem auspuh posto nisam regostrovao motor a ne bih bas da se kockam sa dozvolom i "malim" kaznama (ipak imam do tebe ~180km)

nash

nisam stigao juce da namontiram auspuh, danas sam to uradio i evo rezultata


ostalo mi je jos da nakacim oprugice (kad ih nabavim)

da napomenem samo da je Andjelo uradio ovu cevku bez probe na mom motoru samo po uzorku od stare cevke koju sam mu poslao  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

UFF

#319