Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

Citat: easy poslato 07 Oktobar, 2013, 14:25
grane u kolektor pa u lonac pa u trubu. cela filozofija. nema klasicnog topa.
http://i.imgur.com/aLptPM2.jpg


Ako se ne varam, Andjelo je radio mom ortaku prepariranje fabrickog izduva za er6n. Jebe ovcu kako se cuje sada
jeste ja sam radio   pre 3 meseca i ubio sam se dok nisam povadio sve prigusivace da ne bi ostetio  telo  lonca  i sad trazim klip  na yutube i ne mogu da ga nadjem

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

Kao ¹to sam ja izmerio i javio za kola, pa je na kraju Anðelo bunario iz kanala...:P :D

Andjelo

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2013, 15:39
Kao ¹to sam ja izmerio i javio za kola, pa je na kraju Anðelo bunario iz kanala...:P :D
sacekaj jos koji dan, strpi se malo  ;D...........................  kada zavrsim Markov I tvoj ce biti gotov


Andjelo


Andjelo

evo i neke montaze  protocnog lonca na ford Pumu   sa DTM zavrsetkom  uzivo i u hodu mnogo bolji zvuk na autu ostao samo katalizator kod grane   i ovaj protocni od 300mm duzine na fi 50mm ali sa okcimana perforiranoj cevi od 6mm Ford Puma 1.6 by Munja System

Andjelo

ovako ce nekako i Lazicev da se cuje  :o 8)

con3

Samo da uzmem novi motor i ono mi gore pravis :)

Andjelo

tako nesto sam i ja zamislio da opravim jos pre 2 godine ali nikako da  sklopim jedan za probu da  bude  na fi 90mm top sa tako zakosenim zavrsetkom ali da ima jedno 50mm od krajnje najnize tacke od konusa pa tak onda da je prigusivac nize dole 

Lazic

Citat: Andjelo poslato 08 Oktobar, 2013, 18:37
Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2013, 15:39
Kao ¹to sam ja izmerio i javio za kola, pa je na kraju Anðelo bunario iz kanala...:P :D
sacekaj jos koji dan, strpi se malo  ;D...........................  kada zavrsim Markov I tvoj ce biti gotov

ne zurim nigde, trenutno nemam para ni za gorivo do tebe, kamo li ro¹tilj...[facepalm] :-*



Citat: Andjelo poslato 08 Oktobar, 2013, 18:52
ovako ce nekako i Lazicev da se cuje  :o 8)

:o :o :o  [balavi] [balavi] Jes da æe da dopire iz pogre¹nog vozila, ali nek ide ¾ivot...[yahoo] :D

Nego, jel te¹ko iseci katalizator...? [zvizdi] kad je bal, nek je bal...:D

Jocika


Lazic


Jocika

Lazicu ako nece skinucu ja ponovo srednji lonac pa cu ti dati vozilo da malo plasis ljude... :D


Lazic

#254
Ne mora¹, veæ imam takvo vozilo...:D

KLE na ©panjoli


edit:
al mi bila kratka kosa...:o

Andjelo

evo koja slika danasnjih radova   ovo je  Taylormade  auspuh  ali u mojoj izradi  pri  pa cemo videti prilikom montaze i posle  probe dal sam ga dobro opravio  inace mere su skinute  u radionici kada je  bio  Andreja sa TDM-om  da odradim prikljucne cevi   inace  model je univerzalni  samo za  CB1000r   evo i koja slika  kako je tekao posao 










Andjelo

ostalo samo da se odrade nosaci ,to mora na licu mesta   da se izbusi rupa i navari  matica 12x1,25mm  za lambda sondu u predkomori i da se navari konusni zavrsetak na izlaznoj cevi

UFF

 [clapp]

jedva cekam da cujem zvuk :D

con3

I ja i obuci one farmerke kad budes turirao :)

Andjelo

evo slike a uskoro ce  i snimak  cim ga ubacim