Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mali_zmaj

to zlo od auspuha od afrike ima jedno dvanest kila!! jednom smo to skidali kad umalo mi na nogu ne pade koliko je tesko! neocekivano!   [doh]
jin-jang

Andjelo

Citat: mali_zmaj poslato 12 Septembar, 2013, 22:57
to zlo od auspuha od afrike ima jedno dvanest kila!! jednom smo to skidali kad umalo mi na nogu ne pade koliko je tesko! neocekivano!   [doh]
imas pravo  ,otpale mi ruke dok sam ga ispolirao

Andjelo

evo neke prerade od danas  na xj 600 n   2u 1   xj 600 n prerada 2u 1 auspuh

UFF


Andjelo

ma moze sve da se odradi  samo volje  i uz pivce dodju jos bolje ideje  na pamet

Andjelo


UFF

drkanje koliko motor dobro, jednostavno i cisto izgleda sa tim maskiranim izduvom
samo se brinem da ne bude preglasno jer je tu blizu odmah spoj iz 4 u 1 i ima jako malo mesta sto znaci kratak top...


http://s14.postimg.org/az6k97gmp/KGr_Hq_V_jc_E6_EHYOl_WBOt_Hokmqhw_60_12.jpg

Andjelo

da se odradi  sa predkomorom i  katalizator  posle protok na fi 40mm i trebao bi bude solidan zvuk

UFF

da i oni rade tako

http://s23.postimg.org/rcfz8vjiz/KGr_Hq_N_i_UFEe_Nk8_MUBRI_DBgs2_Q_60_12.jpg



ostaje samo da se smisli neki "poklopac" da to vizuelno lepo izgleda

Andjelo

pa tako bi trebalo nesto da se odradi  100% da ima deo predkomore pa onda da ide u protocni prema izlazu .....................ma nije problem nesto slicno da se opravi

Kanarinac

Eno ga Drasko uradio takav sebi na suzukiju. Drkanje kurca kako izgleda!

UFF


UFF

daviodoff i ja idemo do andjela u subotu, ako neko jos zeli moze da podje sa nama :)

davidoff

I to u 9 ujutru,ako vam nije rano... :P :P :P
We won't forget you Marco....


mali_zmaj

ja kod andjela slijedeæe sezone,ako bog da sreæe,i ima da me vodite manijaci,da ne lutam!!   ;)
jin-jang

Andjelo

Citat: mali_zmaj poslato 26 Septembar, 2013, 20:02
ja kod andjela slijedeæe sezone,ako bog da sreæe,i ima da me vodite manijaci,da ne lutam!!   ;)
samo pravo jedno 90km ,pa onda levo pa desno  ;)

mali_zmaj

levo kod Pere ili Milorada!   ;)
jin-jang

UFF


dr32

Zlo i naopako kako ovaj kratki izgleda. Nego koje je fora sa tim prekratkim auspusima, kapiram da ispod motora ima komora isl, al kako da su nekad morali da stavljaju one sulundare od po metar, a sam moze sve da stane u XXS pakovanje? Jel to nista ne steti masini?
Evo ga moj favorit od iste sorte i na meni omiljenom motoru escapamento cbr 600f
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy