Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

nesto trece 60 evra top sa montazom i selnom i cevi bi izasle jos nekih 10 evra

stilgar

Citat: Andjelo poslato 20 Jul, 2013, 18:33
nesto trece 60 evra top sa montazom i selnom i cevi bi izasle jos nekih 10 evra
imas neku sliku nesto slicno si radio. lici li bar na neki od primera koje navedoh...ne bih prepravljo orginalni njega bih sacuvo,ko na onom drugom snimku otsece se cev pa novi.

Andjelo


stilgar

ok samo da prelomim sta cu i javljam se za koji dan, da se dogovorimo sta i kako :)

Andjelo

evo danas izvrsili prepravku grana 4u1 i ugradnja protocnog topa na xj 600  od  zVuk-a     ali nismno opravili klip  samo slike prepravke grana  






Lazic


Andjelo

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2013, 19:11
Ali je pokisao ko mi¹...:o
al ovde nije ni kap  pala........................

zVuk

....e sto ovaj lazic voli da pametuje, pa to ti je.......stigao sam kuci pre kise samo da znas....a kad budes cuo jamahu, ima se useres.....


....nego sto se auspuha tice, ja sam zadovoljan...........a narocito zbog toga sto sam zadrzao stender,......


Stilgare ako hoces mozemo da se vidimo negde u gradu, da vidis i cujes uzivo.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Ajde ti ultra-zVuke, okaèi nam neki klip da i mi iz provincije èujemo, i ja planiram kod majstor Anðelo-a da idem...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

necu da snimam, jer kamera nemoze da pokupi zvuk onakav kakav jeste......a i ti bi sve na gotovo...uzjasi tu hondu, i svrati do bg-a na sok, posto ti ne pijes pivo...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Citat: zVuk poslato 09 Septembar, 2013, 21:13
necu da snimam, jer kamera nemoze da pokupi zvuk onakav kakav jeste......a i ti bi sve na gotovo...uzjasi tu hondu, i svrati do bg-a na sok, posto ti ne pijes pivo...

...ne pijem ni sok...  ;)
©trebanje brate moj, ubi me ovaj poslednji ispit...  [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

nema veze, kad polozis ispit, svrati na casu vode, ako ni to ne pijes, ti svrati......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

stilgar

Citat: zVuk poslato 09 Septembar, 2013, 20:29
....e sto ovaj lazic voli da pametuje, pa to ti je.......stigao sam kuci pre kise samo da znas....a kad budes cuo jamahu, ima se useres.....


....nego sto se auspuha tice, ja sam zadovoljan...........a narocito zbog toga sto sam zadrzao stender,......


Stilgare ako hoces mozemo da se vidimo negde u gradu, da vidis i cujes uzivo.....

pa ja svracam cesto na usce popodne na kafucino a moz da se i dogovorimo...

zVuk

poslo sam ti broj na pp, pa ti javi kad si na uscu...
Ko se ljuti, uleti mu kruti


mali_zmaj

jin-jang

dr32

Vrhunski,nego sta se radi sa ovako ispoliranom felnom,jel se lakira ili sta da ne bi promenila boju?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Andjelo

Citat: dr32 poslato 11 Septembar, 2013, 14:10
Vrhunski,nego sta se radi sa ovako ispoliranom felnom,jel se lakira ili sta da ne bi promenila boju?
ne posle ovako odradjene felne zalost  je terati motor   :)  ..................video je Marko  na mom  motoru felne  koje su polirane 2008 godine  pa moze da vam kaze  kako izgledaju   , bitno je samo redovno odrzavati

Lazic

Ne bi ni lak dr¾ao na tako glatkoj povr¹ini...:o

@ultra zVuk:
¹ta koji kurac userem, ako se svaki dan ne userem od mog megafona, 'oæu ba¹ od d¾amahirije...:P Ko te nagovarao da re¹i¹ onaj buðavi zvuk fena...:o :P

Andjelo

evo danas celo prepodne do pre pola sata  jebavao sam se da sredim ovaj auspuh od Afrike  zamenjena cela komora i jos nesto sitno prigusivaca  i ispoliran