Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo


Andjelo

samo dosta je dublji zvik uzivo

UFF

profi ti to radis  [thumb_up]
moracu da te posetim uskoro za neke prepravke

despic

ma ovo sa jtuba je ziv qrac u ondosu na lajv performans!
ja nisam mogao da verujem kako se cuje er6n!
kakvi leo vincevi qrci palci...
klasican divljak

Hurricane

..au kako je dobar ovaj top..

ka¾i ti meni Anðelo dru¾e koliko para i da li  mo¾e jo¹ jedno 15 cm da bude du¾i taènije da se zavr¹ava neki cm iznad koèione èeljusti?

despic

Citat: hurricane poslato 30 Maj, 2013, 10:09
ka¾i ti meni Anðelo dru¾e koliko para i da li  mo¾e jo¹ jedno 15 cm da bude du¾i taènije da se zavr¹ava neki cm iznad?

:)
klasican divljak

UFF


Hohštapler

Citat: despic poslato 30 Maj, 2013, 11:18
Citat: hurricane poslato 30 Maj, 2013, 10:09
ka¾i ti meni Anðelo dru¾e koliko para i da li  mo¾e jo¹ jedno 15 cm da bude du¾i taènije da se zavr¹ava neki cm iznad?

:)

[rofl] [rofl] [klanjam_se] [kralj]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

#128
.....eto ¹ta se desi kad je neko zaludan a voli pa¾nju..

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]




Hohštapler

...i ja bih voleo da mi je 15cm du¾i... oduvek sam ¾eleo da mi bude 18cm... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

Citat: hurricane poslato 30 Maj, 2013, 10:09
..au kako je dobar ovaj top..

ka¾i ti meni Anðelo dru¾e koliko para i da li  mo¾e jo¹ jedno 15 cm da bude du¾i taènije da se zavr¹ava neki cm iznad koèione èeljusti?
ovaj je bio  75 evra u dinarima sa spojkom  ,krivinama i  preusmeravanjem cevi 

Andjelo

Citat: despic poslato 30 Maj, 2013, 09:05
ma ovo sa jtuba je ziv qrac u ondosu na lajv performans!
ja nisam mogao da verujem kako se cuje er6n!
kakvi leo vincevi qrci palci...
usnimi kod drugara sa tvojom opremom mozda ce bolje da se cuje nego na youtube ..........

Andjelo

evo jedan poslic od danas poceo sam da sviram k..... i da pravim sve i svasta  jedna izduvna grana za bager

[attachment deleted by admin]

Andjelo

i iz drugog ugla .............radio sam za drugara  prosle godine sam radio na kamionu od prohroma  ................jos za traktor nisam poceo da radim

[attachment deleted by admin]

El Jefe

Kad ovo Amer napravi za Harlija,odmah se procuje kao umetnik
Друштво за заштиту од животиња

djolevidak

I kako se cuje bagerrrr ? :)

Andjelo

Citat: djolevidak poslato 30 Maj, 2013, 20:41
I kako se cuje bagerrrr ? :)
nemam pojma crko je motor pa rade generalnu zbog toga sto gde je auspuh puko duvao u hladnjak i pregrejavao se motor i crko ......cucemo posle generalne  ;)

despic

Citat: Andjelo poslato 30 Maj, 2013, 19:11
Citat: despic poslato 30 Maj, 2013, 09:05
ma ovo sa jtuba je ziv qrac u ondosu na lajv performans!
ja nisam mogao da verujem kako se cuje er6n!
kakvi leo vincevi qrci palci...
usnimi kod drugara sa tvojom opremom mozda ce bolje da se cuje nego na youtube ..........

cim zavrsim: snimanje, mix, mastering i snimanje spota :)
znaci za mesec dana, mozda manje
klasican divljak

djolevidak


Andjelo

evo neke modifikacije od danas drugaru posto je dobio sjeban top skratili ga do gde je bio zdrav  i odradila se prikljucna cev  do grane  i nosac topa samo sto je uzivo  da se najezis ovo snimak foto aparatom nije ni priblizno kao uzivo            CBR 1000RR modificacion Akrapovic Hexagonal mini by Munja System