Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

uuuu, pa ne smes da menjas original BMW auspuh za aftermarket....K75 ono bese ima prvi trioval u istoriji :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

mali_zmaj

revolution ma kakav trioval,¹ta god da to znaèi!?  glomazno trokutasto èudo,kome ja pro¹li vlasnik izvadio katalizator,pa i povaren sa zadnje strane...,a i mislim da mu ovo ljep¹e èuèi.e sad jedino ako to neæe ¹ta da ¹kodi samom radu motocikla,slobodan si da mi pojasni¹,ja se stvarno ne ku¾im u te stvari,ali velim ako je ovaj na slici uradio mogu i ja!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

ma zajebavam se ...pre nekih desetak godina se pojavili nazivi za auspuhe, oval, trioval, hexagonal.....kao da pre toga nisu pravljeni auspusi tog oblika..
http://www.flyingbrick.de/assets/images/K75-Auspuff.JPG
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mcwelja


rboban

DB killera imas gotovih na lageru?
Ride It Like You Stole It

despic

bio moj drugar pre neki dan, ugradio na er6n, maximalno zadovoljan...
a boga mi i ja
klasican divljak

Andjelo

Citat: rboban poslato 20 Maj, 2013, 15:41
DB killera imas gotovih na lageru?
nemam zovi me pa da ti napravim

Andjelo

Citat: despic poslato 20 Maj, 2013, 16:33
bio moj drugar pre neki dan, ugradio na er6n, maximalno zadovoljan...
a boga mi i ja
pitaj ga ciji motor bolje povlaci dali njegov ili ovog decka sto je bio sa njim istim er6n ali 2009 godiste  ...............................oba auspuha su identicna  ,duzina ,fi  plasta  ali je razlika  u perforiranoj cevi i motor  negov   brze  ide u obrtaje od ovog drugog

despic

ma ni jedan motor nije isti, ne moze to da se meri
klasican divljak

shmeki

..........Radio kod Andjela za Suzuki GSX-R 600 K6, ispostovao sve moje zahteve i molbe oko zvuka, ispalo je fenomenalno.....!!!    [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
grmeo je kao blesav, sve preporuke za saradnju    [cheers]
Twist the Throttle

Andjelo

evo da ubacim sliku jedne kopije Termignoni  konus   ,montaza zakazana za  sredu pa bice i klip ............inace ide na hornet 600 2002 dole pored fuzastera

[attachment deleted by admin]

mcwelja

Uuuuuf to jedva cekam da vidim i cujem. Imam utisak da ce biti  [neslusam] Samo napred majstore!  [clapp]

Hohštapler

Anðelo, od kog to materijala zgotivljuje¹ topove? Jel rða to? Izvinjavam se ako je (pri)glupo pitanje...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

gazda andjelo nemas nista vec napravljeno za cbr600rr,bas me interesuje kako se cuje....?

Andjelo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Maj, 2013, 02:18
Anðelo, od kog to materijala zgotivljuje¹ topove? Jel rða to? Izvinjavam se ako je (pri)glupo pitanje...
ma nije glupo pitanje  .............. materijal je gvojze sto ne rdja, lim 1mm debljine

Andjelo

Citat: eclipse4 poslato 29 Maj, 2013, 02:39
gazda andjelo nemas nista vec napravljeno za cbr600rr,bas me interesuje kako se cuje....?
nemam, radim po zelji  i meri

Dakmr

Citat: eclipse4 poslato 29 Maj, 2013, 02:39
gazda andjelo nemas nista vec napravljeno za cbr600rr,bas me interesuje kako se cuje....?

i mene interesuje .
Ona dva topa na 600f3 su bolesni

Hurricane

Citat: Andjelo poslato 27 Maj, 2013, 20:06
evo da ubacim sliku jedne kopije Termignoni  konus   ,montaza zakazana za  sredu pa bice i klip ............inace ide na hornet 600 2002 dole pored fuzastera

e ovo mene zanima: slika iz profila, koja je du¾ina kompletnog lonca sa ispustom, cena  i taj klip sa zvukom kad bude¹ montirao..

Andjelo

Citat: Dakmr poslato 29 Maj, 2013, 14:48
Citat: eclipse4 poslato 29 Maj, 2013, 02:39
gazda andjelo nemas nista vec napravljeno za cbr600rr,bas me interesuje kako se cuje....?

i mene interesuje .
Ona dva topa na 600f3 su bolesni
moze da se odradi  ............radio sam na tom i jednoj hondi prosle godine iz Petrovca na Mlavi