Glavni meni

Kako filter za gorivo moze da vam zajebe celo popodne

Započeo RoaD GunneR, 30 Mart, 2011, 23:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RoaD GunneR

Da mi je ovo neko pricao ne bi mu verovao, posle duzeg vremena zvoni tel gledam ko me zove i razvlacim kez, motor spreman za sezonu.
Odlazim do majstora motor pali radi, prima gas ko raketa, montiramo rezervoar krecem do izlaza iz dvorista, taman da krenem, knedla, kaze covek cekaj.
E sad nije problem u cekanju nego sto sam se vec cuo sa johann-om da idemo da se vozamo, znam sace da me tovori lopatom. Dignemo rezervar i vidimo da je filtar prazan tj. nema goriva u njemu, dignemo malo rezervoar on pocinje da se puni, ma garant se negde lomi crevno jer je duzi od starog filtra, skratimo cevcice na filtru palimo radi minut dva kad qrac opet knedla, opet prazan filtar, aj kao mozda mada ne verujemo ni sami u to mozda je imao vazdusni cep, napunimo filtar do vrha, crva vratimo nazad opet taman da krenem, knedla vozdra. Gledamo umiremo od smeha, ja vec sesti put zovem johann-a, sad je sumnja pala da se neko crevo savije negde, skratimo creva i RADIIII!!!!  [yahoo] . Saljem johann-u poruku da krecem on vec poceo da me tovari da sredim to kako umem i znam i da prodam pa da kupim BMW-a  [neslusam] .
Seo kaze majstor nemoj da gasiras klizav asvalt po selu, ko ja ma necu sta ti je (necu do prve raskrsnice)  [djavo] .
Taman ispadam iz sela u kome je majstor na putu izmedju dva sela dajem vatre, kez u glavi ludnica od srece. Na ulasku u sledece selo, iz seste vracam u petu dajem gas al nesto slabo prima  [veryangry] cetvrta ista prica ulazim u selo gasi se motor dovlacim se do jednog drugara a on baksuz nije kuci [glavazid] . Zovem majstora on dolazi ne veruje covek, nece da upali  [bejzbolka]  [bejzbolka] . E resimo da se nacetitamo mile nove godine novom filtru  [prebicute]  [prebicute] , posto stari nismo nasli spajamo direktno creva bez filtera. Odma je upalio  [yahoo] zakljucimo da to govance od unico filtera koje je covek stavio do sada na 50ak motora nemere na moj motor.

PS johann-e pre nego sto krenes me tovaris radi suzuki bez filtera za gorivo tako da nista od BMW-a za sada  [gsxr]

sasafilipovic

sa takvim filterom sam dva puta upalio auto, to njasre vala neæe kod mene ni u gepek da se vozi. Samo metalni zatvoreni filteri, oni su zakon. Oni od ajn¹prica, za visoki pritisak... ubijaju.

bigbad86

Ja filter i nemam. Samo sito na slavini i to je to.

Dzigi Boy

Citat: sasafilipovic poslato 30 Mart, 2011, 23:17
sa takvim filterom sam dva puta upalio auto, to njasre vala neæe kod mene ni u gepek da se vozi. Samo metalni zatvoreni filteri, oni su zakon. Oni od ajn¹prica, za visoki pritisak... ubijaju.

Gunneru ne mogu da verujem kakvo smece si stavio na motocikl?????

Ovo sto ti Sale kaze je 100% tacno!!! Ako zelis vec da stavis filter za gorivo, stavi Fradov metalni crne boje on je zakon!!!!!

Mada ne znam i sta ce ti filter???? Ja nemam filter, nisam nikada ocistio karburator za proteklih 5  godina, cak nisam nikada ispustio ni benzin iz lonceta???? Pred kraj sezone sam skinuo slavinu da je ocistim i nisam nasao nikakvu prljavstinu na njoj, a rezervoar mi je kao nov, tako da ako imas dobar rezervoar ne treba ti ni taj filter????

Cudi me da ti Johan nije dao neki koristan savet jer on je zesci strucnjak????? hahahhahahh [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


PS. a i majstor ti je zesci  strucnjak, kad ti je stavio to plasticno sranje od kojeg mozes da zapalis motocikl?????

mohikanac

Imao sam i ja jebade na proslom motoru sa tim filterom.

Jednostavno taj papir/mrezica se natopi benzinom i nabubri i zatvori ulaz u filter i cim malo ispari opet pusti i tako u nedogled:).

ra$a


bigbad86

Ako vam se zapusi sito u slavini, dzabe vam filter gorivo nece ni da dodje do njega :) Jedino ako nemate slavinu onda stavite?

BANE BROTHERHOOD

samo metalni MJETAL CE POBJEDITI BUBULJICU ISCJEDITIII MJETALNA MILICIJAAAAAA [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!


Dutchman


bigbad86

Svaka bolje opremljena prodavnica auto filtera.