Glavni meni

S 1000 RR

Započeo Mad Max, 22 Oktobar, 2010, 01:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

ima li neko ovaj stroj, razmisljam da kupim ali jos nisam imao priliku da razgovaram snekim ko vozi
Brzi od smrti, Jaci od bola

UFF

hehe ako kupis jel zoves da probam?  ;D

Gašpar

Imas PP, cuo sam neke glasine ko bi mozda mogao da ga dobije.

Mad Max

vozit cemo, samo da vidim da je to za mene. muci me takodje sto su delovi za njega strahota skupi, a nema kod pere, djure, mike............. pa da ne bude posle kupovine  [doh] [doh] [doh]
Brzi od smrti, Jaci od bola

cone

ja sam ga vidjao par puta.. fizicki je prelep, nemam reci!! sto se tice motora kao motora, sve govori cinjenica da je motor 2010 godine.. sjajan odnos mase i snage, jednostavno odlican motor.. moje su ti preporuke da ga kupis.. blago tebii :))

Mad Max

ja hocu da ga koristim samo na stazi, ne verujem novinarima nikako, samo nekome ko je vozio, video sam ga sedao ali nisam probao. sad moram cekat prolece da bih mogao negde na garazi uzet na probu
Brzi od smrti, Jaci od bola

cone

osecam da ce da cepa na stazi.. kad se olaksa i sredi malo..

Mad Max

jedan ovakav ce da bude [yahoo] na sampionatu srb 2011, proverena informacija, a za drugi ce da vidimo
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Citat: Mad Max poslato 29 Oktobar, 2010, 13:38
jedan ovakav ce da bude [yahoo] na sampionatu srb 2011, proverena informacija, a za drugi ce da vidimo

Jel ono sto sam ja rekao?

Mad Max

da da, danas sam se cuo i potvrdio je
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Citat: Mad Max poslato 29 Oktobar, 2010, 18:34
da da, danas sam se cuo i potvrdio je

Bice uzbudljivo sledece sezone ....

farbach

ko uzima?
Motor je prelep, izuzev farova, tj fara, onog okruglog.

JankoR

Kod nas je stigao ima jedno pola godine, ko ga je probo kaze da ima preevise snage i da nemoze da se vozi u saobracaju .Mom drugaru na izlasku iz blage krivine u 4. brzini se digao na tocak jer je malo vishe dao po gasu.
Motor je trenutno u ovascenom servisu i gledaju sto da rade jer se prosula masina na 7000km , hebiga inace lijep i do detalja uradjen motor. poz

johann

Citat: NikGold poslato 30 Oktobar, 2010, 00:08
Kod nas je stigao ima jedno pola godine, ko ga je probo kaze da ima preevise snage i da nemoze da se vozi u saobracaju .Mom drugaru na izlasku iz blage krivine u 4. brzini se digao na tocak jer je malo vishe dao po gasu.
Motor je trenutno u ovascenom servisu i gledaju sto da rade jer se prosula masina na 7000km , hebiga inace lijep i do detalja uradjen motor. poz

Kako prosula ? Pokvarila ? Pao èoèe s njega ?

JankoR

Crkla brato crkla , pominju da generalno imaju problem sa bregastima i da ce isporucit novi agregat. poz

MotoManijak

Sta im je trebalo to sa farovima da rade?
Firma koja je prva napravila simetricne aftermarket se sigurno obogatila do sad

pit



              Odmah mi je bio sumnjiv cim se pojavi s tolikom snagom...kao najbolji na testu .Skinucu mu kapu kad vidim da je neki primerak preso 50000 km ili ne daj boze 100 000.
             Ovako i Jamaha ili Honda si mogli da izbce R sa 250 konja i da kazu evo ga motor za svakodnevnu voznju i kad prsne posle nekolko hiljada km'' drz mu tate glavu''.

K_A_W_A

U NS ima jedan tip tog BMW (Dejan Koton - bivsi trkac). Cuo sam da je isao u Madjrsku na stazu i da je pao. Kazu da se taj sistem protiv proklizavanja jako lose ponasa. Nisu ga jos usavrsili, tako da se u pojedinim situacijama jako lose i nepredvidivo ponasa.

Mad Max

bas sam pre neki dan se cuo sa drugarom koji je bio sa cotton-om, pao je sa vrlo male brzine. razlog pada, nije dobro nastimao trakciju i to je sve. malo je problem navici se na trakciju, jer to je sve novo za nas.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gile_ExtremeBoy

Ja koliko vidim BMW ce trebati da spremi svakom kupcu S1000RR-a po jedan ©tokCzumBainBinden kao dodatnu opremu.  [uuups]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...