Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


Lazic


Flavius Valerius Aurelius

Jebote, vid'o danas u jednoj od groupa na FB. Svi se juèe sa kosilice za travu, klavir ili ¹ta veæ I onda ispadne ovaj lik od nekud... manje/vi¹e 1.3 mil km😮


El Jefe

Са двадесет трећим агрегатом.
Друштво за заштиту од животиња

idanijel

😂

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

Lazic



Boban_m

Evo ti Lazicu tvoje Zaovinsko jezero, slike navodno od juce.

zaovinski-jezero-2" border="0

zaovinsko-jezero" border="0

UFF


Lazic


Lazic


doktor

Citat: eclipse4 poslato 30 Mart, 2019, 17:56
ovo sam ja uradio na poket bajk kad vise nisam mogao da trcim za klincem i da ga podignem za kapuljacu kad preterivao sa gasom :)

Ja mom stavio cevcicu u karburator da ne moze siber da ide do kraja.
Bikers work is never done!

Lazic

Na letu za Pariz, kompletno ¾enska postava, prvi put u istoriji vazduhoplovstva Srbije... Pilot Vesna Aleksiæ i kopilot Mirjana Stojiljkoviæ sa stjuardesama... Bravo ¾enske...  [srce]





bogdan

     :wtf:  podsvest mi se buni na pomisao da letim tim  avionom   [neampojma]

Hurricane

Avioni lete sami odavno, samo da nije boeing 737 max  

Svaka cast damama svakako, posaljite im moj br
:D

Ovoj okrugloj bas i ne morate..

Ali opet, ima onaj vic sa mi¹icom i slepim mi¹em, letaè je letaè

stilgar

Citat: Laziæ poslato 02 April, 2019, 16:23
Na letu za Pariz, kompletno ¾enska postava, prvi put u istoriji vazduhoplovstva Srbije... Pilot Vesna Aleksiæ i kopilot Mirjana Stojiljkoviæ sa stjuardesama... Bravo ¾enske...  [srce]





ma daj, na izlazu iz tunela vozacica kuca poruku udarila u motor ispred, oborila coveka i u panici dala gas, gurala i motor i coveka jos 45 metara. Kakvo pilotiranje bre. Kad bi putnici znali ko ih vozi niko ne bi usao u taj avion. :)

dzimika

nije svako zensko tupavo, pustite te price, samo mene nervira kad krene prica "pa ja sam zensko", jel ste trazile jednakost e pa evo ga
Problem kod nas je u obuci vozaca koja ne postoji, sto se u auto skole upisuje tako sto se gleda gde je laksi teren, gde nema nizbrdice i kruznog toka, a ja bih svaku raskrsnicu koja moze prebacio da je kruzni tok, skinuo tupave semafore i na taj nacin ubrzao protok saobracaja

eclipse4

jedino bih ja tu seo od ove debele na desno i na levo na svaku...seo bi i u avion sa njima pod uslovom da je kokpit prazan!

Lazic

Citat: dzimika poslato 02 April, 2019, 22:45
nije svako zensko tupavo, pustite te price, samo mene nervira kad krene prica "pa ja sam zensko", jel ste trazile jednakost e pa evo ga
Problem kod nas je u obuci vozaca koja ne postoji, sto se u auto skole upisuje tako sto se gleda gde je laksi teren, gde nema nizbrdice i kruznog toka, a ja bih svaku raskrsnicu koja moze prebacio da je kruzni tok, skinuo tupave semafore i na taj nacin ubrzao protok saobracaja
Kapiram da za avion i ne mo¾e¹ ba¹ lako da polo¾i¹ preko veze... Znam da je bilo i takvih sluèajeva, o jednom bilo reèi u "air crash investigations"... :o  I to nisu bile ¾ene, nego dva kretena koji su na kraju uspeli da padnu... [facepalm]

Major

Meni samo pada napamet
BRAZZERS :D