Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Mi¹o, ovaj most nije ni predviðen za tranzitni saobraæaj. S tim ¹to su i dalje nezavr¹ene sve pristupne saobraæajnice. Ka Rakovici treba da se rade, tunel kojim bi se iza¹lo na auto-put kod Autokomande...

milomir22

Citat: misa-pei poslato 06 Jun, 2017, 16:15

Dakle, krali ¾uti, za Boga nisu znali. Kradu i ovi, za Boga ne znaju. U èemu je razlika (u kraðama)?

Kad cujem "kapitalna investicija", odmah znam da ce da nas olaksaju za neke (ogromne) pare koje su mogle, bar 50 puta pametnije da se iskoriste. Ali, avaj, valjda casni i posteni ljudi i ne mogu da se bave politikom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

misa-pei

Sla¾em se, mada su sve to potrebne investicije. Zemlja mora da se gradi, izgraðuje, obnavlja. Ali ne da se pri izgradnji jednog ukradu tri mosta. Ili jo¹ deset fontana. Ili stotine kilometara auto puta.
"E, Pepika, Pepika. Vidi¹ kako ima¹ mali stomak, u njega ne mo¾e da stane ni kilo tre¹anja. A pojeo si mi kilometre pruge." (Nu¹iæ, Dr.)
Država je najveći neprijatelj naroda

Glava Dole

Citat: misa-pei poslato 06 Jun, 2017, 17:39
...Ali ne da se pri izgradnji jednog ukradu tri mosta...

"Oti¹ao na¹ politièar kod Grka, poslovnog partnera, i ima sta da vidi, Grk ¾ivi u neviðenom luksuzu. Pita ga ovaj na¹ politièar:
• Kako si uspeo sve ovo da stekne¹?
Grk mu odgovori:
• Vidi¹ onaj most tamo?
• Vidim.
Grk:
• Taj most je trebao da bude ¹irok 20 metara, a ja ga napravio ¹irokog 15 metara i od para za tih 5 metara razlike je sve ovo!
Doðe sledeæe godine Grk kod ovog na¹eg politièara, a ovaj u triput veæem luksuzu od njega.
Grk æe iznenaðeno:
• Kako si uspeo za samo godinu dana steæi sve ovo?
Na¹ politièar odgovara:
• Vidi¹ onaj most tamo?
Grk:
• Ne vidim.
Na¹ politièar:
• Eeeeee o tome ti pricam"

misa-pei

To me je mrzelo da pi¹em. :D :D :D
Hvala, imenjaèe :)
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

Citat: Milos96 poslato 06 Jun, 2017, 17:51
• Taj most je trebao da bude ¹irok 20 metara, a ja ga napravio ¹irokog 15 metara i od para za tih 5 metara razlike je sve ovo!

Sto se desilo sa kineskim mostom borca zemun...

Most preko ade jeste bio skup.... Mogao je i jeftiniji.... Nemci ga uradili tacno kako treba i na vreme. Najveci deo para za taj most je otisao na penale..... Cim je SNS dosao na vlast odjebali su nemacku firmu i trazili da nasi zavrse.... Platili su penale za otkazivanje ugovora pa platili nasim firmama da zavrse prilaznice koje (gle cuda) jos nisu gotove....
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Jbg. kad te neko postavi na vlast,moras da vratis uslugu!! Politika ja skupa stvar!!
jin-jang

dzimika

Most na adi nije resio guzve jer nista od ostalih puteva sa kojima treba da bude povezan nije jos uvek izgradjen, most je trebalo da izlazi na omladinskih brigada, da ide preko jezera, tj ade, I sa druge strane da prelazi preko obrenovackog I spaja se sa trgovackom ulicom, bio bi duzi jer bi morao da predje I jezero I reku ali I ovde prelazi preko rukavca I reke, ali na pristupne saobracajnice bi se daleko manje para dalo

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2017, 15:39
Za slikanje selfija i za udese kad neko doðe iz unutra¹njosti...
[rofl]

Lazic



Lazic


UFF


DebeliZmaj

pitam se ¹ta bi se desio da istovaratim 5 dzakova cementa i peska malo u tu fontanu .. kapiram cirkulishe lepo to sve u krug ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Riknuæe to brzo i bez cementa... Voda i struja i sns, stvarno ¹ta mo¾e poæi naopako...?


Lazic

Znam da sam negde veæ  video... ;D

Hurricane

koliko je ono sme¹no, potpuni haos juèe na Slaviji, pe¹aci pretrèavaju, ljudi voze pa stanu da slikaju u sred toka, op¹ta ludnica..

a muzika, majkl pedofil sve vreme ide sa onih kompjuterskih zvuènika po banderama, nigde veze sa fontanom, znaèi ne fuj nego fujèina,


a cena od 2 milke, ne preterana, nego apsolutno nerealna, neko je mako barem milku na keca

monsterbnt

nasli bre fontanu na alibabi.... najveca i najskupja je 200.000 usd... i to sve radi u ritmu muzike.... I voda i svetlo...
Smrt SVIMA!!!!