Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Maj, 2017, 19:13
Oni su "sveznajuæi"! Njima ne trebaju ni lektori, ni lingvisti, sve su to precenjena zanimanja.
Èujem da se crkva iz petnih ¾ila bori da Ana Brnabiæ ne bude premijer(kao da je pa bitno)... Ni najmanje mi ne smeta njena seksualna orijentacija, al' se uhvatim za glavu kad je èujem, ona bre n'ume prosto pro¹irenu reèenicu da izgovori... [facepalm] Al' zato je iz lopovske porodice, moja direktorka zna njenog oca 40+ godina, ka¾e da je te¾ak muljator ceo ¾ivot... Ne znam da li je dotièni ¾iv, ali kad se pogleda njen CV, brateee, geni su èudo...

mi¹ko_kolo

Извини, али шта дете лопова може да научи од свог оца?! Нема то везе са генима већ са васпитањем. Људи се не рађају као лопови, то се учи. И то је занат као и сваки други.

Ostoja

@Mi¹ko
Nema¹ pojma koliko si u pravu...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Maj, 2017, 22:22
Извини, али шта дете лопова може да научи од свог оца?! Нема то везе са генима већ са васпитањем. Људи се не рађају као лопови, то се учи. И то је занат као и сваки други.
Lepo je vaspitao... Ima veze i sa genima. Veèeras sreo biv¹eg direktora posle 3 godine, pa se setio kako mu je otac po¹ten i vredan, a on muljara za medalju, moral 0 bodova.... Znam da ga otac nije uèio da mulja, ali verovatno mu nije dao dobar primer po¹tenim radom, mada daleko od toga da mu je otac neuspe¹an privatnik...

Hurricane

..nije sve ¹to èovek na kraju bude iz kuæe, u stvari to jeste ono dobro u èoveku, ono ¹to pokupi van kuæe je uredno lo¹e..

Slaninar

Citat: Hurricane poslato 15 Maj, 2017, 06:32
..nije sve ¹to èovek na kraju bude iz kuæe, u stvari to jeste ono dobro u èoveku, ono ¹to pokupi van kuæe je uredno lo¹e..

Nisu sve kuæe i nije sve iz kuæe dobro, niti je sve iz ulice lo¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2017, 20:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Maj, 2017, 19:13
Oni su "sveznajuæi"! Njima ne trebaju ni lektori, ni lingvisti, sve su to precenjena zanimanja.
Èujem da se crkva iz petnih ¾ila bori da Ana Brnabiæ ne bude premijer(kao da je pa bitno)... Ni najmanje mi ne smeta njena seksualna orijentacija, al' se uhvatim za glavu kad je èujem, ona bre n'ume prosto pro¹irenu reèenicu da izgovori... [facepalm] Al' zato je iz lopovske porodice, moja direktorka zna njenog oca 40+ godina, ka¾e da je te¾ak muljator ceo ¾ivot... Ne znam da li je dotièni ¾iv, ali kad se pogleda njen CV, brateee, geni su èudo...

kru¾i teorija da neki politièari iz eu nemaju decu i da je tu neka fora. jo¹ æemo mi da bodrimo crkvu jednog dana....

Lazic

Da nam pobolj¹aju natalitet?

Kostić

nem pojma, kao neka fora da vladaju oni koji nemaju decu pa tako sjebu nem pojma ¹ta, nisam pratio, vido sluèajno, boli me kurac ;D

balcan girl

kosta video si spisak da svi predsednici trenutno u evropi i predsedavajuci evropske unije su bez dece :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2017, 00:55
Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Maj, 2017, 22:22
Извини, али шта дете лопова може да научи од свог оца?! Нема то везе са генима већ са васпитањем. Људи се не рађају као лопови, то се учи. И то је занат као и сваки други.
Lepo je vaspitao... Ima veze i sa genima. Veèeras sreo biv¹eg direktora posle 3 godine, pa se setio kako mu je otac po¹ten i vredan, a on muljara za medalju, moral 0 bodova.... Znam da ga otac nije uèio da mulja, ali verovatno mu nije dao dobar primer po¹tenim radom, mada daleko od toga da mu je otac neuspe¹an privatnik...

mp-soft ? a bio ti je dobar dok ti je davao platu?

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Pa i nije...




Citat: balcan girl poslato 15 Maj, 2017, 12:37
kosta video si spisak da svi predsednici trenutno u evropi i predsedavajuci evropske unije su bez dece :D :D
Jesi ti videla porodiæno stablo amerièkih predsednika? Svi u rodu osim Obame... Mada se politikom i on uklopio lepo...

balcan girl

koliko sam ja skontala svi amerièki predsednici vode apsolutno istu politiku :D :D :D tako da je totalno svejedno ko je od njih na vlasti :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane


Kostić

Citat: balcan girl poslato 15 Maj, 2017, 12:37
kosta video si spisak da svi predsednici trenutno u evropi i predsedavajuci evropske unije su bez dece :D :D

to, a u èemu je trik nem pojma ;D



Citat: Hurricane poslato 15 Maj, 2017, 13:32
slike ljudi  [watching]

evo ti slike ljudi ;D



megaidiot

pa ne razmnozavaju se.

a to im nikako ne valja, abdula se visekratno multiplicira u kratkom vremenskom roku i onda savrseno postavljen sistem pocne da se raspada...

stilgar

sve je lepo objasnjeno u filmu idiocracy, ko nije gledao nek nadje i pogleda.
! No longer available

Major


Hurricane

..sme¹no a?  idi vozi 120  [rofl]

:-*