Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo


El Jefe

Волео бих да јесам
Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo


milomir22

Citat: Boban_m poslato 01 April, 2017, 01:53
Drago mi je da se nisu sjetili da ga nazovu po nekom od ovih nebeskih letaca, neka ih zauvijek iznad oblaka da ne vide sta su ispod ostavili.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/piloti%20heroji_zpsmby234jo.jpg

Bravo druze, isto sam pomislio: ZIVOTA DJURIC, ZORAN RADOSAVLJEVIC i cuveni MILENKO PAVLOVIC koji je rekao "Necete vi da ginete, majku li vam deciju, ja cu!". Bitno je da se oda pocast jednom sto lupa lopticom za svoj racun (uz duzno postovanje) i jednom sto duva u trubu. Sve sto vole siroke (umno uske) narodne mase.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

Moram reci da se za Djokovica slazem. Em sto je planetarno poznat, em sto je nacionalni ponos. Ali kako da nebeski letaci nisu nacionalni ponos mi nikako nije jasno. Mora po njima nesto da se nazove, da se zakuje u istoriju. Ako to ne uradimo nesto nije u redu s nama.

perlx

Sto se tice osnovnog i srednjeg obrazovanja istorija se u glavnom zavrsava sa drugim svetskim ratom. Dejstva i gubici 204. lap, 98. lbap i svih ostalih ostavljeni su vremenu...
http://i.ytimg.com/vi/n58kUN-TJJY/hqdefault.jpg

balcan girl

ja veèeras u drustvu 63. padobranske oni svoje ne zaboravljaju...za jedno 50 godina ce oni dobiti neko sokaèe ili ulicu al dokle se god ulizuju onima koji su nas istrebljavali po njima se nista nece zvati u srbiji
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivicat

Citat: milomir22 poslato 02 April, 2017, 01:47
Citat: Boban_m poslato 01 April, 2017, 01:53
Drago mi je da se nisu sjetili da ga nazovu po nekom od ovih nebeskih letaca, neka ih zauvijek iznad oblaka da ne vide sta su ispod ostavili.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/piloti%20heroji_zpsmby234jo.jpg

Bravo druze, isto sam pomislio: ZIVOTA DJURIC, ZORAN RADOSAVLJEVIC i cuveni MILENKO PAVLOVIC koji je rekao "Necete vi da ginete, majku li vam deciju, ja cu!". Bitno je da se oda pocast jednom sto lupa lopticom za svoj racun (uz duzno postovanje) i jednom sto duva u trubu. Sve sto vole siroke (umno uske) narodne mase.

Djokovic se bavi sportom. Samim tim je zabavljac za siroke narodne mase. I sportisti i glumci i pevaci. To nisu junaci, heroji...

Lazic

Citat: Boban_m poslato 02 April, 2017, 02:01
Moram reci da se za Djokovica slazem. Em sto je planetarno poznat, em sto je nacionalni ponos. Ali kako da nebeski letaci nisu nacionalni ponos mi nikako nije jasno. Mora po njima nesto da se nazove, da se zakuje u istoriju. Ako to ne uradimo nesto nije u redu s nama.
Kad je ne¹to bilo u redu sa nama?

El Jefe

Отворим мој профил и претворим се у Лазића. Ужас.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

juga

 :o Ali za prvu pomoæ...

Glava Dole

Ovo cak ni meni ne bi palo na pamet :o

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Hipster sam tim se dièim...

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 05 April, 2017, 17:41
Hipster sam tim se dièim...

...ko se sa mnom ne slaze, gedorom ga spicim :D
I feel the need..... the need for speed !!!