Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Pokusao sam da zamislim DZ na tome..

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Smrt SVIMA!!!!

Zverinjak II


Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 29 Mart, 2017, 09:19
Citat: DaChaS poslato 29 Mart, 2017, 03:26
cccc sto ste vi ateisti tako agresivni :D :D  [rofl] [rofl]

ma Lazic je samo ljubomoran na te sto mogu to sebi da priuste ...
:p
Sad videh... Kakva zastra¹ujuæa pomisao da mogu da udem ljubomoran ¹to neko ima para za onu abominaciju Solexa... :o [facepalm]
Solex je bio moj prvi motor pre 35 godina... Jedino ¹to sam ga vozio bez motora, ali zahvaljujuæi sedi¹tu i pedalama, mogao sam...

Glava Dole

Lakse mi vala cak i da setam nego da stojim... glupost nevidjena... pa moj prvi trotico kog mi cale kupio u drugom osnovne, na akumulator, imao sediste... koji ludak je ovo konstruisao... da mi je znati... i zasto?  [neampojma]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Zeljkamp

Bajkeri su poznati po humanosti.


TwinZ Auto & Moto

eclipse4

ja cu da glasam za jankovica....ako nista drugo,bar ima moju omiljenu ekipu glumaca iza sebe...

nadam se da ce milica i aleksandar da se ponovo sretnu i zajedno napuste ovu nasu drzavu i spase nas bede....

idanijel


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

durmitor2000

Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2017, 01:57
ja cu da glasam za jankovica....ako nista drugo,bar ima moju omiljenu ekipu glumaca iza sebe...

nadam se da ce milica i aleksandar da se ponovo sretnu i zajedno napuste ovu nasu drzavu i spase nas bede....

Sla¾em se pravi izbor. A ko i ne zna za koga i ako su mu svi isti neka izaðe i neka glasa samo da bude drugog kruga da izludi malo ovaj ludak.

El Jefe

Гласаћете за човека која тврди да су Срби геноцидан народ?
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Juèe na moje u¹i rekao da smo super narod.

El Jefe

image hosting site
Следећи авион ће се звати Змај од Шипова.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

ljudi stvarno nemam kad da uploadujem sve redom.....moracu ovako na zalost

ko bude skinuo i pogledao,sigurno se nece pokajati....svasta nadjem po kompljuktoru  ;D

ajd pa uzivajte ( ko voli),al javite utiske

[cheers] [cheers]

https://www.mediafire.com/?c2seghim0hwe1wx

eclipse4

snsovka pickousta tranvestitka




megaidiot

Citat: El Jefe poslato 31 Mart, 2017, 16:15
image hosting site
Следећи авион ће се звати Змај од Шипова.
Sad iz federacije ocekujemo da poleti Dino Merlin.

Boban_m

Drago mi je da se nisu sjetili da ga nazovu po nekom od ovih nebeskih letaca, neka ih zauvijek iznad oblaka da ne vide sta su ispod ostavili.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/piloti%20heroji_zpsmby234jo.jpg

megaidiot

i bolje tako.
ovo je risk assesment na delu - gamad bira samo ono sto nit ima tezinu niti moze da ima posledice, a zvuci super prosecnom nepismenom glasacu.
sledeci je panonski govnar mozda.

Zverinjak II


El Jefe

#37399
Друштво за заштиту од животиња