Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Hurricane poslato 25 Januar, 2017, 16:36
Ne postoji granica, relativna stvar je u pitanju...

Ako ima¹ manje od 1000 kalorija po danu (za odrasle mu¹karce koji rade fizièki i 2 i 3 hiljade) onda (relativno brzo) umire¹. To uop¹te nije relativna stvar.

Isto se de¹ava ako telesna temperatura opadne ispod 36 stepeni celzijusa. I tako dalje.

Postoji milion situacija koje su tu izmeðu. Sla¾em se da uvek treba tra¾iti lepo, gledati da ti bude ¹to bolje, da se ne jedi¹ zbog onog ¹to ne mo¾e¹ da promeni¹, ali isto tako mislim da nije ba¹ sve, 100% do èoveka.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: clutch&brake poslato 25 Januar, 2017, 16:37
@relja

Slazem se, samo sto ti uvek imas u sebi taj opoziv. Te crnce iz afrike te ove te one. I mi smo crnci iz srbije za evropu i jbga sta sad. nisam rekao da ne treba da se boris da napravis samo sam rekao da treba sto vise teziti stvarima koje te cine srecnim. ako nekoga novac cini srecnim neka ga i zaradi i uziva u njemu. mnogo nih ja zivotnih parametara menjao u ovome svetu ali ko mene sta pa pita sem sto mogu da kenjam ovde i da uzivam u onom sto volim

Ja tebe cenim & gotivim kao èoveka. I super mi je ¹to gura¹ to ¹to voli¹ - kamo sreæe da nas je vi¹e takvih. Ovo ti ka¾em bez ikakve lo¹e namere i prebacivanja: da li si svestan da si ti u boljoj poziciji od 90% ljudi u ovoj jadnoj Srbiji?

Na¹a realnost i neki prosek je 30ak hiljada plata, iznajmljen stan, raèuni... pa plivaj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy





Ali i dalje zelim jedan 748 :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Citat: Taraba poslato 25 Januar, 2017, 20:53
To onaj blesavi austrlijanac ¹to kenja po YT? :D

Jeste.

@Njanja, lako je okrenuti se stvarima koje voli¹, praviti ne¹to za svoju du¹u kad ima¹ pristojan ¾ivot, video bih te kako bi razmi¹ljao da ima¹ 25000 meseèno. Nemoj samo reæi "ko vas jebe kad niste uèili ¹kole itd", po mom mi¹ljenju, obièan radnik na kiosku, svojim radom MORA da ima za stanarinu, hranu, obuæu i odeæu, kao i da ode na letovanje svake godine. Koliko god da je neki posao "glup" i "prost", neko provodi vreme na njemu, osam sati ¾ivota dnevno ostavi na tom mestu, ba¹ je trulo da radi¹ ne¹to u èemu ne u¾iva¹ a od toga jedva mo¾e¹ da pre¾ivi¹.

U stvari, ¹ta ja serem, lepo ka¾e Bucko, vi ste svi razma¾eni. Ja bih svima vama po jednu kravu, koko¹ku i kolibicu, da pevate.

[facepalm]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

pa to je zato sto bucko nema
vozi raspalu dijanu ko ganci, sta ce jadan siroma

Biker-Boy

Zato su neki ljudi i izmislili "minimalac" , da bi mogao svaki covek pristojno da zivi od svog rada, e sad, to sto kod nas  sa minimalcem mozes da se jebes, to je druga prica...potrosacka korpa ako se dobro secam 60 i nesto hiljada eeeeej......
I feel the need..... the need for speed !!!

TEEfqd

Citat: Biker-Boy poslato 25 Januar, 2017, 23:27




Ali i dalje zelim jedan 748 :)

ahahhaahahahahhahahahahahahaahahahaahah jao majkoooo

Hohštapler

LAziæu, nisam o¾enjen, ali mi kenja ko da jesam - dakle - ¾ena. :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar










’There is no such thing as a "self-made man". We are made up of thousands of others. Everyone who has ever done a kind deed for us, or spoken one word of encouragement to us, has entered into the makeup of our character and of our thoughts, as well as our success.’
George Matthew Adams, writer
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bucko

Citat: UFF poslato 25 Januar, 2017, 23:38
pa to je zato sto bucko nema
vozi raspalu dijanu ko ganci, sta ce jadan siroma
Nije bogat ko puno ima nego onaj kom malo treba

Lazic

#36850
Citat: Cetnik011 poslato 26 Januar, 2017, 00:10
https://media.giphy.com/media/3oFyCWTQWXIe3UZ1y8/giphy.gif

Zato æe ova civilizacija i da rikne, nikle su generacije nesposobnih retarda...



@Bo¾o:
Jasno... :D


edit:
Uffe, gde nestade post...?

edit2:
s'vatio sam, u gifovima... :D

UFF

koji post?


@ bucko pa meni je mali stariji polo dovoljan a tebi novi bmw 5, novi jeep, novi 1200gs, novi t-max...

bucko

Iz iskustva ti i prièam

UFF

imam ja sad duzmem npr grand vitaru koju zelim, ili tiguana recimo ali zdrav razum mi to ne dozvoljava jer ce u startu kostati duplo vise i trositi duplo vise i odrzavanje ce biti duplo skuplje a ici ce duplo sporije

pa koji ce mi onda qrac ako mi i ovaj zavrsava posao?  (plus ce svi da misle da imam veliki qrac jer vozim mali auto :D)

Biker-Boy

Citat: UFF poslato 26 Januar, 2017, 00:46
koji post?


@ bucko pa meni je mali stariji polo dovoljan a tebi novi bmw 5, novi jeep, novi 1200gs, novi t-max...

I ja bi voleo tako biti siromasan, doduse nebih kupio 1200GS, vec Triumph Sprint GT, al staces, bolje zivit siromasan sa Triumph-om, nego bogat sa Jawom 350.....
I feel the need..... the need for speed !!!

bucko

Citat: UFF poslato 26 Januar, 2017, 00:53
imam ja sad duzmem npr grand vitaru koju zelim, ili tiguana recimo ali zdrav razum mi to ne dozvoljava jer ce u startu kostati duplo vise i trositi duplo vise i odrzavanje ce biti duplo skuplje a ici ce duplo sporije

pa koji ce mi onda qrac ako mi i ovaj zavrsava posao?  (plus ce svi da misle da imam veliki qrac jer vozim mali auto :D)
Zato sam i uzeo   Cooper s i novog Smarta

UFF




mareskin

Citat: bucko poslato 26 Januar, 2017, 00:58
Citat: UFF poslato 26 Januar, 2017, 00:53
imam ja sad duzmem npr grand vitaru koju zelim, ili tiguana recimo ali zdrav razum mi to ne dozvoljava jer ce u startu kostati duplo vise i trositi duplo vise i odrzavanje ce biti duplo skuplje a ici ce duplo sporije

pa koji ce mi onda qrac ako mi i ovaj zavrsava posao?  (plus ce svi da misle da imam veliki qrac jer vozim mali auto :D)
Zato sam i uzeo   Cooper s i novog Smarta

Na jedno parking mesto ostavi¹ dva auta :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu