Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

koja sramota da se voz vrati nazad....

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo

Citat: Hattrick poslato 15 Januar, 2017, 03:57
Da, bas u to neko vreme je izasao bio i Porsche 959, i on ima zanimljivu cenu danas  :)
Jebote koliko mi je to izledalo nadrkano i cenovno nepristupacno kao detetu tada. [klanjam_se]
Sada jos vise.  [rofl]
Neprevaziðen auto!
292 komada za ulicu, po ceni od 420000 maraka! I jo¹ 7+1 komada od rezervnih delova, po ceni od 747500 maraka!   :o

Boban_m

Citat: eclipse4 poslato 15 Januar, 2017, 14:59
koja sramota da se voz vrati nazad....
Ovi naprednjaci su stvarno smijurija. Ni oprobanu predizbornu taktiku na Balkanu, a i sire, pokazivanja misica i zveckanja oruzjem nisu znali da urade valjano. Napravise cirkus sa vozom koji se zavrsio samarom Srbiji i hihotanjem komsiluka. I kao poslace vojsku i policiju. Pa ko da ih vodi kad ni izborne marifetluke ne znaju da odrade.

eclipse4

Srpska vojska na Kosovo nece krociti dokle je god ovaj pickousti umiljeni vlasnik Srbije na vlasti!

al pazi sad neumorni botovi pozdravljaju ovacijama ispravnu odluku pickoustog da vrati voz za beograd ahahaha...to je kao najbolje resenje.....
i kao pojavljivanje ROSU na Kosovu je znak da albanija sprema rat.....ne pickousta vreco govana,nije tako,ROSU je na Kosovu jer im se MOZE a Srpski voz nije stigao na odrediste jer mu se NE MOZE!!!

nikada kreten nece shvatiti da mu gluma nije ni priblizna titu koga pokusava da odglumi!!!

mali_zmaj

Citat: Hattrick poslato 15 Januar, 2017, 03:06
Citat: Andreja poslato 15 Januar, 2017, 03:00
F40 i 288 su mi tiha patnja...

Glurp  [dunce]
Uh sto ne znas da izaberes  :)
A i prilicno je pristupacan, kao 10 ganc novih 458  :)




Edit: Evo ti ga 458 od princa Saudijske Arabije, dok je letovao u Parizu, pa smo ga vodili u Bulonjsku sumu da jebe Transverstite, to mu bila zivotna zelja  [rofl]



Levatina,kako uvjek levatine imaju love,perverzna levatina stavise,moze da jebe najljepse zene na svjetu,on hoce trandje.... bas im vjera inace to dopusta,sveti Islam....,nabijem ih..,ne zna se ko su gori,ovi nasi ili njihovi!!!  Za deckicevu guzu bi dali milione...    [facepalm]
jin-jang

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 15 Januar, 2017, 18:39
Za deckicevu guzu bi dali milione...    [facepalm]

Mlada, tvrda mu¹ka guza je bila na ceni i u antièkoj Grèkoj. 
"Nema seksa dok ne zveknu jaja o jaja!"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 15 Januar, 2017, 15:38
Citat: Hattrick poslato 15 Januar, 2017, 03:57
Da, bas u to neko vreme je izasao bio i Porsche 959, i on ima zanimljivu cenu danas  :)
Jebote koliko mi je to izledalo nadrkano i cenovno nepristupacno kao detetu tada. [klanjam_se]
Sada jos vise.  [rofl]
Neprevaziðen auto!
292 komada za ulicu, po ceni od 420000 maraka! I jo¹ 7+1 komada od rezervnih delova, po ceni od 747500 maraka!   :o
Ludilo... ;D




@Taliban:
Iz dana¹nje perspektive, '87-ma, '88-ma isti ðavo... ;D



Citat: Boban_m poslato 15 Januar, 2017, 18:07
Citat: eclipse4 poslato 15 Januar, 2017, 14:59
koja sramota da se voz vrati nazad....
Ovi naprednjaci su stvarno smijurija. Ni oprobanu predizbornu taktiku na Balkanu, a i sire, pokazivanja misica i zveckanja oruzjem nisu znali da urade valjano. Napravise cirkus sa vozom koji se zavrsio samarom Srbiji i hihotanjem komsiluka. I kao poslace vojsku i policiju. Pa ko da ih vodi kad ni izborne marifetluke ne znaju da odrade.
Cirkus koji niti sam ¾eleo da gledam niti da kupim ulaznicu, pa gledam i plaæam...

ikomline



Biker-Boy

Citat: eclipse4 poslato 15 Januar, 2017, 18:36
Srpska vojska na Kosovo nece krociti dokle je god ovaj pickousti umiljeni vlasnik Srbije na vlasti!

al pazi sad neumorni botovi pozdravljaju ovacijama ispravnu odluku pickoustog da vrati voz za beograd ahahaha...to je kao najbolje resenje.....
i kao pojavljivanje ROSU na Kosovu je znak da albanija sprema rat.....ne pickousta vreco govana,nije tako,ROSU je na Kosovu jer im se MOZE a Srpski voz nije stigao na odrediste jer mu se NE MOZE!!!

nikada kreten nece shvatiti da mu gluma nije ni priblizna Titu koga pokusava da odglumi!!!
Moze Titu da sisa kitu :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 15 Januar, 2017, 18:36
nikada kreten nece shvatiti da mu gluma nije ni priblizna titu koga pokusava da odglumi!!!

Nije glup èovek. Glumom je na jednim izborima kupio i tebe. Gluplje æe kupiti i na novim. Pru¾a narodu ono ¹to narod voli - barem veæina. Srbovanje, uz bahati primitivizam i patetiku. Pali jo¹ od vremena kad je Milo¹eviæ pobedio struju Ante Markoviæa - kraj osamdesetih pro¹log veka.

Ako i izgubi na izborima, doæi æe neki drugi i nastaviti zapoèeto. Rasprodaja, privatizacija, zakoni koji gu¹e...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

Taèno, ovde kod nas mo¾e samo prava revolucija ne¹to da promeni  :(

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Neos

Kakav cirkus ,, kakav jeftin show kao parovi ili ne znam vec kakva kic parada za ne znam koju populaciju srpskog javnog mnjenja.kao smesno mi a u stvari osecam se uzasno, prosto podsetilo me ne znam zasto na scenu iz lovca na jelene smejem se a pritiskam obarac sebi u glavu
! No longer available[/url
[url=http://www.youtube.com/watch?v=http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos/kE_zqVPr4HI?v=2#]! No longer available

Lazic

Nema vi¹e videa, ali ta scena iz filma je prejaka...

Neos

Citat: Neos poslato 16 Januar, 2017, 10:01
Kakav cirkus ,, kakav jeftin show kao parovi ili ne znam vec kakva kic parada za ne znam koju populaciju srpskog javnog mnjenja.kao smesno mi a u stvari osecam se uzasno, prosto podsetilo me ne znam zasto na scenu iz lovca na jelene ,smejem se a pucam sebi u glavu
Link radi ali kad ga postavim  jednostavnoga nema ,mozda zbog lokacije