Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Nikad Arapi neæe pobediti Izrael, pogledaj prethodne ratove, kako su poèeli i koliko su trajali. U sluèaju ozbiljnog napada Jevreji su spremni nuklearkama da spr¾e sve ¹to je dovoljno daleko da ih direktno ne ugro¾ava. Oèekuje¹ da bi u sluèaju takvog razvoja situacije i bez podr¹ke nekog jakog (Amerika, Saudiarabia) Arapi mogli da nastave rat... E moj Zmaje, suvi¹e je Izrael ozbiljna dr¾ava za takav razvoj situacije.
Kao ilistracija, zna¹ li kojoj avio kompaniji nikad nisu oteli avion?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

pakistan lagano klizi u islamizaciju ...
poseduju tehnologiju i oruzije ...
pitanje je kada ce arapi dobiti tehnologiju
broj centrifuga i kupiti od s. koreje
projektil da mogu da ga isporuche ...
cak i bez projektila .. neka je prljava
bomba .. sa otpadom.. bilo ge na 20-50km
od nekog urbanog centra da je detoniraju
taj deo izraela je zagadjen... krenuce
firme da izvlache kapital iz izraela
i cao zdravo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Na zalost DZ je potpuno u pravu.

Lazic

Citat: Ostoja poslato 28 Decembar, 2016, 00:33
Kao ilustracija, zna¹ li kojoj avio kompaniji nikad nisu oteli avion?
Zato ¹to sede naoru¾ani vojnici ispred kokpita i mrko gledaju... ;D Veæ 30-40 godina... Ka¾em ja nije alah glup, ¹apnuo im je da ne èaèkaju meèku previ¹e... ;D A da bi ih sve podavili u moru, bi... ;D Al' tuki...



@Petar:
Dobro bre, kao da ne zna¹ kako su Jevreji povezani i koliko su bogati i uticajni... Jeste sami æe sebe da izoluju, vaa¾i... ;D Inaèe Pakistan odavno ima nuklearno naoru¾anje... ;D



Citat: bigbad86 poslato 28 Decembar, 2016, 00:39
Na zalost DZ je potpuno u pravu.

mhm, kao i uvek... :D



DebeliZmaj

samo u siriji je iz domova zdravlja ukradeno
dovoljno materijala za 3 prljave bombe ... gde je
irak ? libija ? ...e drugovi i drugarice... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

E moj Zmaje, ti si u virtuelnom svetu...Kad je svojevremeno Iran bio blizu da napravi nuklearku, Izrael je pobio sve vodeæe atomske nauènike Irana...
Ako misli¹ da u Pakistanu atomskim naoru¾anjem rukuju Pakistanci, grdno se vara¹, "dugme" je kod Amerièkog oficira. Ko god se od Arapa pribli¾i ostavrenju njihovog "sna" o bombi, biæe nemilosrdno bombardovan, od Izraela, Amera, Rusa... Kao, oni æe dozvoliti da neka Arapska zemlja ima takvu vrstu naoru¾anja bez direktne kontrole? Pa gde ti ¾ivi¹? Pa da sutra neki novi Homeini to lepo okrene ka Evropi, Americi, Rusiji?
Veliki su tu interesi u igri, za male igraèe nema mesta, jednostavno, pogotovo za nepouzdane i za verske fanatike...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Razmisli, ¹ta æe biti ako neko (ne dao bog) upotrebi "prljavu" bombu? Moæi æe da natavi rat i pobedi? Sme¹no. Otvoriæe se takva spirala nasilja da æe veæina Arapa pomreti od radijacije, trovanja, i svih ostalih gadosti...
Neko iz Zapadnog sveta æe reæi "nemojte, nije to humano...."
Realno, boleæe ih kurac, jedan problem manje.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

bigbad86

A sta ako neko detonira prljavu bombu a ne preuzme odgovornost? Koga da bombarduju? Neku muslimaniju onako random?

Ostoja

Znaæe Mosad ko je (ili æe izabrati pogodnu i najopasniju ¾rtvu)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

i sjajno .... oni napadnu pa ih UN izjebe ko pre neki dan ..
iz nekog razloga USA ne da veto .. eto osude, sankcija, itd... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Pla¹enje meèke re¹etom...
Ova tema smara, odoh na "Strane..." da se dru¾im sa Mi¹kom, hahahahaha
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mi¹ko_kolo

Sa' æe nova tura. Ne¹to sam fino raspolo¾en. ;D

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 28 Decembar, 2016, 00:53
A sta ako neko detonira prljavu bombu a ne preuzme odgovornost? Koga da bombarduju? Neku muslimaniju onako random?


Upravo tako. Isto kao i dosad :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Flavius Valerius Aurelius


Lazic


mali_zmaj

Svakako svi ste u pravu,¹to se tièe Izraela,ali ja govorim iz svog ugla,na liènom iskustvu,gledajuæi pu¹ke na ulicama èak i godinama nakon rata.kad su Ameri,Briti i ostala gamad iz alijanse zloèinaèke (¹e¹elj inspiracija ;) ) hodali ulicama Banja Luke..,glup osjeæaj,i meni lièno,koji inaèe volim oru¾ije,al nije lijepo....
jin-jang

idanijel

Martin Logan Expression ESL13A


juga

Citat: Ostoja poslato 28 Decembar, 2016, 00:33
Nikad Arapi neæe pobediti Izrael, pogledaj prethodne ratove, kako su poèeli i koliko su trajali. U sluèaju ozbiljnog napada Jevreji su spremni nuklearkama da spr¾e sve ¹to je dovoljno daleko da ih direktno ne ugro¾ava. Oèekuje¹ da bi u sluèaju takvog razvoja situacije i bez podr¹ke nekog jakog (Amerika, Saudiarabia) Arapi mogli da nastave rat... E moj Zmaje, suvi¹e je Izrael ozbiljna dr¾ava za takav razvoj situacije.
Kao ilistracija, zna¹ li kojoj avio kompaniji nikad nisu oteli avion?
Nisu JAT-ov

Lazic

A usreæili bi se da jesu... :D

perlx

Jatov 727 otet je 1981. Bilo je par posleratnih preleta a prica se i jos par otmica.