Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius


Flavius Valerius Aurelius

Michael Doohan
Honda NSR500
Moto GP 1994



eclipse4

Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2016, 14:52
Citat: eclipse4 poslato 22 Decembar, 2016, 02:12
Citat: Hurricane poslato 21 Decembar, 2016, 13:00
gle al se primio ko mladi majmun



jbt koji izrod.....otvorimo peticiju za kupovinu telefona premijeru pickoustom posto je izjavio da pozajmljuje telefon kako bi se slikao...kreten....




[facepalm]

razlika je u tome sto ovaj donji cuva svoju zemlju a ovaj gornji je svoju rasprodao....i prodaje jos uvek ono sto nije!

Hohštapler

Citat: bucko poslato 22 Decembar, 2016, 19:57
Pa i to je njihova fabrika,kao i Dijamant,Frikom,Soko Stark,MG voda ...
Zaludjuje se narod s obe strane grane a s ove pogotovo.

Nije "njihova" kao ¹to ni¹ta nije "na¹e" veæ nekog gazde.
Koga bre boli kurac èiji paso¹ ima gazda... robovi smo pa smo robovi jer i jednima i drugima radimo za crkavicu. To je na¹ problem.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivicat

Ja ne znam dal' je problem u meni sto sam mator i ne pratim nove trendove da je ovo kul, ili ovo lici na strasilo.


UFF


Glava Dole

Otkad su se pojavile naocare koje prekrivaju pola lica sve je vise lepotica :)

mareskin

Citat: Milos96 poslato 24 Decembar, 2016, 11:09
Otkad su se pojavile naocare koje prekrivaju pola lica sve je vise lepotica :)

Ja se njima ne javljam. Naoèare pokrivaju pola lica. Otkud znam dal je to ona osoba koju poznajem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverinjak II

I ja im se ne javljam dok ne skinu jakne i pantalone, ko zna kakve su ispod... ;D

bucko

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Decembar, 2016, 09:50
Citat: bucko poslato 22 Decembar, 2016, 19:57
Pa i to je njihova fabrika,kao i Dijamant,Frikom,Soko Stark,MG voda ...
Zaludjuje se narod s obe strane grane a s ove pogotovo.

Nije "njihova" kao ¹to ni¹ta nije "na¹e" veæ nekog gazde.
Koga bre boli kurac èiji paso¹ ima gazda... robovi smo pa smo robovi jer i jednima i drugima radimo za crkavicu. To je na¹ problem.
Nije isto nikako.
Primer cementara  pre prodaje
600 porodica prima platu,od zarade se gradi infrastruktura opstine,pravi ambulanta i kupuju ambulantna vozila,doniraju sportska i ostala drustva,daju stipendije  i jos puno toga na opste zadovoljstvo i korist.Postavljen dobar menadzment i ako nesto drpe to je kap u moru.
Posle privatizacije 200 zaposlenih ,profit se iznosi napolje.
Ima li razlike?

El Jefe

Ја им се јављам, оне мени не.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: bucko poslato 24 Decembar, 2016, 12:15
Citat: Ho¹tapler poslato 24 Decembar, 2016, 09:50
Citat: bucko poslato 22 Decembar, 2016, 19:57
Pa i to je njihova fabrika,kao i Dijamant,Frikom,Soko Stark,MG voda ...
Zaludjuje se narod s obe strane grane a s ove pogotovo.

Nije "njihova" kao ¹to ni¹ta nije "na¹e" veæ nekog gazde.
Koga bre boli kurac èiji paso¹ ima gazda... robovi smo pa smo robovi jer i jednima i drugima radimo za crkavicu. To je na¹ problem.
Nije isto nikako.
Primer cementara  pre prodaje
600 porodica prima platu,od zarade se gradi infrastruktura opstine,pravi ambulanta i kupuju ambulantna vozila,doniraju sportska i ostala drustva,daju stipendije  i jos puno toga na opste zadovoljstvo i korist.Postavljen dobar menadzment i ako nesto drpe to je kap u moru.
Posle privatizacije 200 zaposlenih ,profit se iznosi napolje.
Ima li razlike?
Sad razmi¹ljam(oksimoron), da smo iole normalna zemlja do sad bi imao fran¹izu picerija po celom Balkanu a i ¹ire... :(

Pogotovo kod onih nabeðenih ¾abara koji ni pivu n'umeju da naprave da valja... Potro¹io sam 100e probajuæi pice dok nisam rekao, ma ovi pojma nemaju...

bucko

Ma imaju do jaja pice i to za set-sedam eur al moras da odes u njihova mala mesta koja nisu isfurana.
Na trgu naroda kisela i kafa koja kurcu ne valja 14 e a dvesta metara odatle do jaja kafa 0,70

mi¹ko_kolo

Upravo to. ®ena i ja u Rimu, u nekom restoranu koji smo sluèajno na¹li kod Foro Italika tra¾eæi ne¹to sasvim drugo, jeli picu kkao iz ud¾benika a po ceni onih iz Beograda. Treba samo malko skrenutii sa turistièkih ruta.

Hohštapler

Citat: bucko poslato 24 Decembar, 2016, 12:15
Nije isto nikako.
Primer cementara  pre prodaje
600 porodica prima platu,od zarade se gradi infrastruktura opstine,pravi ambulanta i kupuju ambulantna vozila,doniraju sportska i ostala drustva,daju stipendije  i jos puno toga na opste zadovoljstvo i korist.Postavljen dobar menadzment i ako nesto drpe to je kap u moru.
Posle privatizacije 200 zaposlenih ,profit se iznosi napolje.
Ima li razlike?

Ja razumem ¹ta ti prièa¹, ali ti mene izgleda nisi shvatio...

Nije problem mesto roðenja gazde, dal je srbin, hrvat, estonac, pita od jabuka ili mu je mama kiwi...
Problem je ¹to je gazda govno! Kad radnike plaæa 20.000din i rade mu ceo mesec, kad ih tera da nose pelene, kad rade u 3 jebene smene a plaæeni kao da rade u normalnim smenama, ¹to smo postali robovi.
Dam ti milion primera na¹ih XXL patriota koji su sad postali babo neke firme koja je isto tako doprinosila svojoj lokalnoj zajednici i onda satrali sve ¾ivo.
Dok je nama neko drugi kriv (hrvat, musliman, i ostali tradicionalni neprijatelji) neæemo se nikad uzdiæi ni jotu. Nije nam niko drugi kriv, sami smo krivi!
Ne vidim nikog na ulici da lupa makar u ¹erpe, ne vidim razbijene izloge, ne vidim da iko kreæe da di¾e glas! Ali pune kafane "jebo im ja mater upropasti¹e nas" ekipa...

Znaèi, svima je dobro... pa ko nam jebe mater....  [cheers]


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Ba¹ tako, radim kod jednog takvog po¹tenog koji ka¾e svojom radnicima eto radite 12 sati dao sam vam priliku da zaradite itd... da ne nabrajam, svi gunðaju a niko ni¹ta ne govori  :(

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bogdan


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: bucko poslato 24 Decembar, 2016, 14:57
Ma imaju do jaja pice i to za set-sedam eur al moras da odes u njihova mala mesta koja nisu isfurana.
Na trgu naroda kisela i kafa koja kurcu ne valja 14 e a dvesta metara odatle do jaja kafa 0,70
Na trgu naroda u kafiæu razmak izmeðu stolica predviðen za decu, probao da sednem, odustao... Na svu sreæu... Na kraju sam na¹ao vrhunsku picu na parèe na 100 metara od Vatikana, mada lo¹ija od tvojih... ;D Ali nije restoran, ne raèunam...